Jump to content

Dirvos idirbimo budai ir seja


Algis...

Recommended Posts

prieš 35 minutes , Virgis. pranešimas:

Tai žiūrint pagal kurį rodiklį tu perskaičiusi iš @BR posto, nes jei iš 150L 225kg v.m. už 90 eur tai pigiai būtų, arba jei 1l-26ct, tai kubas 260 eur, o veiklios 555kg, na gal pradžiai skaičių užteks, kol neprasidėjo aukštoji matematika :icon-lol:

kad rašo kad pardavinėja kg  o ir veikli medžiaga manau  yra skaičiuojama ne litre o kg,ir tokia trašą aš naudočiau per lapus ,esant fosforo trūkumui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , Virgis. pranešimas:

O tai kokia kg kaina? Nes dar niekaip neina čia suskaičiuoti iš pateiktų skaičių? 

Taip gryno,nors gal reiktų praskiest vandeniu,nes dar tirstesnis už kasą.1l kaina 26ct, bet moki tai  už kilogramus,kg kaina 40ct ,toninis konteineris sveria 1500kg, BR pranešimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, ramas 1 pranešimas:

Gi nevisi kieti ,kaip tu .Neturim kombainu su svarstyklemis ,galimybes terliotis ,svarstyti.Tai galim kartais ir vizualiai pasvaikt ar  ne?

O tai kokia eksperimento prasmė? Nebūtinas kombainas su svarstyklėmis, galima ir didmaišiais sverti, ką pvz aš ir darau nes neįperku dar kol kas didesnių svarstyklių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , Zvanas pranešimas:

O tai kokia eksperimento prasmė? Nebūtinas kombainas su svarstyklėmis, galima ir didmaišiais sverti, ką pvz aš ir darau nes neįperku dar kol kas didesnių svarstyklių.

Pirmi metai kai perejau prie KAS .Laikas parodys ar teisingas sprendimas .Kol kas daugiau pliusu matau negu minusu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , Witalikas pranešimas:

As bandziau, bet kolkas pliusu daug KAS atžvilgiu nematau. 
Grizom vel prie biriu

Man Kasa parsivezti 5 -6km ,nera nesamoniu su susokusia salietra,nereik antro traktoriaus,antro zmogaus,kiek patebejau laistant nebeda didesnis vejas ,automatiskai atkrenta reikalai su panaudotais maisais.Tas pakrauk iskrauk irgi laika eda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, ramas 1 pranešimas:

Man Kasa parsivezti 5 -6km ,nera nesamoniu su susokusia salietra,nereik antro traktoriaus,antro zmogaus,kiek patebejau laistant nebeda didesnis vejas ,automatiskai atkrenta reikalai su panaudotais maisais.Tas pakrauk iskrauk irgi laika eda.

Man ir 5km iki pardavimo bazes. 
Traktoriaus reik ir zmogaus, nes vienas visur nespesi. Arba savaite laiko zaisciau. Backu riek toniniu. Antra turi ora taikyti, kad nebut salnos. 
Cia traukiu per diena 140ha nera kas veikti uzberto. 
Pradejau pirkti LT salietra ir nera bedu del susokimu. 
Su kitais gamintojais, budavo reikalu. 
Iskrauti 24t 45min, pasikrauti tas pats. 
Tikrai ilgiau uztruksiu kol suvazinesiu, eile atstovesiu ir griziu. 
Na cia kekvienam savai. As uz bires vel, kad ir brangiau gaunasi. Bet patogiau man

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandas, vrimvydas pranešimas:

Nesupratau grozio industrijoje ar zemes ukio versle dirbama kad apie rezultatus vizualiskai sprendziama .

Čia eilinis tamstos, iš didelio rašto išėjo iš krašto, atvejis. Vizualinis pasėlio vertinimas yra vienas iš kriterijų priimant sprendimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, vrimvydas pranešimas:

Neziurek i paseli karves akimis . Visa esme po zeme . PS patikrinta praktikoje

Jau vyruti nuvariai i lankas.Lapija labai daug ka parodo. Sutariam tu nevaziuoji i laukus .tik paseji ir kuli ,o as tau vis vesiu saknis.garantuoju po 3-4 metu eisi suplysusiais trusikais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, ramas 1 pranešimas:

Akivaizdžiai matosi stipriai išaugusi populiacija pelių. Kuliant dabar paskutinius grikių laukus kiekvienam važiavime išsilaksto po keletą pelių. Niekad nėra buvę tokių vaizdų anksčiau. Verta apgalvot koks iššūkis gali laukt ateitį 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , stapcius pranešimas:

Akivaizdžiai matosi stipriai išaugusi populiacija pelių. Kuliant dabar paskutinius grikių laukus kiekvienam važiavime išsilaksto po keletą pelių. Niekad nėra buvę tokių vaizdų anksčiau. Verta apgalvot koks iššūkis gali laukt ateitį 

Sakyciau siemet gandru buvo maziau, bent pas mus laukuose kazkaip po viena dvi poras, kas anksciau po tuzina, netgi i du lizdus neparskrido. Gali buti kad mazesne naikintoju gvardija prisidejo prie peliu didejimo. Na bet gamta sitoj vietoj pati sureguliuos - populiacijos pasiekusios pika pacios save naikina per ligas ir maisto trukuma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
prieš 27 minutes , ramas 1 pranešimas:

šita ir aš šiandiena skaičiau.
Ir panašu, kad tai visiškai priešinga technologija ir mąstymas nei no-till.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...