Jump to content

Dirvos idirbimo budai ir seja


Algis...

Recommended Posts

prieš 2 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Gausis lėkštės vieną kart sekliai, po to noraginis ir sėja. Arba 1 kart daiginu pabiras ir tada sėja. Na sunkesnėj kiek mažiau kišo , bet vis tiek kišo.

Ta agromasz sn300 tai gera manau, bet ir brangi kaip man, o ne geriau komplektuotis diskinį skutiką su pakaba sėjamai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , zydrunas pranešimas:

Ta agromasz sn300 tai gera manau, bet ir brangi kaip man, o ne geriau komplektuotis diskinį skutiką su pakaba sėjamai?

Na mano ūkis nėra ir didelis, bet aš investuosiu į sėjamą, jos man užteks ilgam ir derlius tikrai pakils tai atsipirks. Buvo mintis , bet tada svoris dar toliau nusitraukia ir dar apkraus daugiau pakabą traktoriaus. Be to tos sėjamos skutiką galima naudot ir atskirai pvz pabiroms daigint tai gauni 2 padargus už vieną kainą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Na mano ūkis nėra ir didelis, bet aš investuosiu į sėjamą, jos man užteks ilgam ir derlius tikrai pakils tai atsipirks. Buvo mintis , bet tada svoris dar toliau nusitraukia ir dar apkraus daugiau pakabą traktoriaus. Be to tos sėjamos skutiką galima naudot ir atskirai pvz pabiroms daigint tai gauni 2 padargus už vieną kainą.

Koks jos svoris? Kaimynas horsh tokio tipo sejama turi. Tai ne kazka, labai pakaba lauzo. Nes skaityt priekis ore JD175 R. Kai galuose sukiojasi. Aisku pilti seklos maziau galima, bet ka tau pilsis. Varo seklos apie 1t ir fsio :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , Witalikas pranešimas:

Koks jos svoris? Kaimynas horsh tokio tipo sejama turi. Tai ne kazka, labai pakaba lauzo. Nes skaityt priekis ore JD175 R. Kai galuose sukiojasi. Aisku pilti seklos maziau galima, bet ka tau pilsis. Varo seklos apie 1t ir fsio :D 

Ji sveria 2.2t kažkur kaip noraginis ir dar tilps 0.5t sėklos.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , Virgis. pranešimas:

Trūkumas kad nėra lyginimo lentos. Dar įdomu kaip seklos prispaudimo ratukai reguliuojasi, ar nereikes dar po to su volais važiuoti. 

Na lentos man kaip ir nelabai reikės ,vis teik diskinis skutiklis priekį, o ratukus gyvai  apžiūrėsiu atydžiai, bet manau reguliuosis taip pat kaip ir visų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , Virgis. pranešimas:

pas amazone su hidrauliniu gylio reguliavimu tai priverstinai ir ratukus spaudzia, tai specialiai su ratukais reguliasi kad per giliai neiterptu, bet prispaustu sekla. Skutikas lentos neatstoja, po giluminio ar po arimo ji reikalinga.

Pas mane bus skusta tik prieš sėją. Na apžiūrėsiu tuos ratukus, bet manau jie neleis giliai noragėliui sulyst.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Mantas2342 pranešimas:

Na lentos man kaip ir nelabai reikės ,vis teik diskinis skutiklis priekį, o ratukus gyvai  apžiūrėsiu atydžiai, bet manau reguliuosis taip pat kaip ir visų.

Geriau jau rapida pasiimk nei sita. Lemkeno yra panasi kaip sita, sejo pazystamas tai pardave nusipirko deveta vederi ir sako visai kitas sejimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Mantas2342 pranešimas:

Na tai žiūrėsiu , šiaip ir volus turiu, reikalui esant galėčau panaudot.

na tai kaip zinai. Siaip deveta rapid nupirkai, nepatiko-pardavei. Su nauja tai gaila butu praradimu. Jei turi lengvu dirvu, su rapid galima seti tiesiogiai, man po zirniu pasiteisino, su agromasz gal ir pavyktu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Virgis. pranešimas:

na tai kaip zinai. Siaip deveta rapid nupirkai, nepatiko-pardavei. Su nauja tai gaila butu praradimu. Jei turi lengvu dirvu, su rapid galima seti tiesiogiai, man po zirniu pasiteisino, su agromasz gal ir pavyktu.

Na žiūrėsiu kaip aš čia pirksiu tą sėjamą ar per paramą ar ne. Šiaip pas mane daugumoj ir vyrauja lengvos žemės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...