Jump to content

Dirvos idirbimo budai ir seja


Algis...

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, min-de pranešimas:

Skamba kaip is fantastikos srities. As pradejau seti 7, baigiau 5 ryto, pasejau 60 ha, atmetus pietu ir vakarienes laika, gryno sejimo 20 valandu, nasumas 3ha/h. Seklos pildymas kas 8 ha, pildymas didmaisiais, kas uzima nedaug laiko. Sejimo greitis apie 10-12km/h priklausomai nuo zemes tipo. Nori pasakyt su kibiru ir 700 litru talpos sejamaja pasieki 2,5 ha/h nasuma?? Skamba neitiketinai.

cia ir yra fantastika Minde.... AS su sesemetre seju. Sekla uzpila per geras 3 minutes, net man islipt nereikia. sejos greitis 12kmh. Daugiausia ka esu ikabines per diena tai 66ha . Bet cia tikrai ne 12 val darbas buvo. Nuo ankstaus ryto iki paryciu . Nesuprantu kaip galima paseti tiek hektaru su keturmetre ir dar su kibiru uzsipilant.  :eusa-think::eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nera ka cituot, pradekit dirbti ir apsidirbsit :icon-smile: savu laiku giminaicio ūkyje vienas 200ha apdirbdavau. Tik tresdavom ir tik pjaudavom dviese! As ir db savo ūky turedamas plius dar tiek pat kito zmogaus apdirbu. Keliu 5-6ryte einu gult 00-1 nakties ir apsidirbi. Na as 18h dirbciau tai manau 200pilnai apdirbciau au turimu traktoriuku. 4X4 plugu 4m sejelka bei herminatorium. Snekat kad dirbat belekiek ir kai pasakai normalius skaicius  iskart pavydas paima. Neva tai kažkas visada meluoje nes patys nevalioje tiek padirbti. Gaila man tokiu darbininku...;-) Neysizeiskit tie kurie smarkiai neva dirbat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

40 ha kilometrini lauka  pasėju per geras 12 valandu nuo9 ryto iki 9 vakaro su keturmetre 10-12greičiu sėjant vat tokia realybė. O kas daugiau tai net matematiškai neimanoma nebent greitis koks 15-18km/h

Amber kokia nauda tiek draskytis. Sveikatai su laiku tikrai atsilieps o ir ukis nebemielas patampa. Greičiau vergija 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , tadasg pranešimas:

niekas nieko niekam niekada nepavydėjo, visi dirbame kaip sugebame ir kiek noro turime.

Tai tas noras ir priverce mus dirbti tam kad kazka turet norim dabar o ne kai 60 meciai busim tada jau reikes ilsetis kokiuos kanaruos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Remse pranešimas:

Taip varydamas galesi ir anksciau ilsetis.

Manau tada man jau nerupes;-) noriu kad mano šeimai nieko netrūktų po kokio 10mecio. Vegetacije yra didele lietuviu beda kurie nuo gimimo iki galo gyvenimo nori vegetuot...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , Amber pranešimas:

Nera ka cituot, pradekit dirbti ir apsidirbsit :icon-smile: savu laiku giminaicio ūkyje vienas 200ha apdirbdavau. Tik tresdavom ir tik pjaudavom dviese! As ir db savo ūky turedamas plius dar tiek pat kito zmogaus apdirbu. Keliu 5-6ryte einu gult 00-1 nakties ir apsidirbi. Na as 18h dirbciau tai manau 200pilnai apdirbciau au turimu traktoriuku. 4X4 plugu 4m sejelka bei herminatorium. Snekat kad dirbat belekiek ir kai pasakai normalius skaicius  iskart pavydas paima. Neva tai kažkas visada meluoje nes patys nevalioje tiek padirbti. Gaila man tokiu darbininku...;-) Neysizeiskit tie kurie smarkiai neva dirbat.

ne tu vienas taip dirbi, visi taip dirba, tik ne vis nori tai pripazinti, kiti nori pavaidinti kad nesiplesant tapati padaro, bet realybej darbai patys nesidaro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant taisiklingo lauko kurio ilgis 700-800 metru ipesu su vederiu 4 metru ir 230 ag max 3,5ha/h. Siaip ant normalesniu lauku tai buna koki 2,5-3 ha/h. Pilu po gera tona i bunkeri tai kas 4 ha buna uzpylimas. Seju be trasu, tik retais variantais su jomis. NPK greiciau issiberiu kaip oras buna blogesnis. Seniau as kaimynams buvau keistas kaip su MTZ 82 su turbina ir SZ 3,6 paseju per diena vienas pildamasis kibirais po 18-20ha. Daugiausia 23ha buvo. Padarydavau beveik vien per sviesu paros meta. Zinoma ne ant kampuku. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Peleckas pranešimas:

Ant taisiklingo lauko kurio ilgis 700-800 metru ipesu su vederiu 4 metru ir 230 ag max 3,5ha/h. Siaip ant normalesniu lauku tai buna koki 2,5-3 ha/h. Pilu po gera tona i bunkeri tai kas 4 ha buna uzpylimas. Seju be trasu, tik retais variantais su jomis. NPK greiciau issiberiu kaip oras buna blogesnis. Seniau as kaimynams buvau keistas kaip su MTZ 82 su turbina ir SZ 3,6 paseju per diena vienas pildamasis kibirais po 18-20ha. Daugiausia 23ha buvo. Padarydavau beveik vien per sviesu paros meta. Zinoma ne ant kampuku. 

bet 8 ir gazas dugnas sejelka zemes nelabai segdavo 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , pukotukas pranešimas:

bet 8 ir gazas dugnas sejelka zemes nelabai segdavo 

Niekada nesejau 8 begiu. Ant prastesniu visada 6, ant ilgu ir geresniu 7 begiu tik su zemesnem apsukom. 7 begiu sedavau apie 1600 apsuku. Islaikiau rekomenduojama sz 3,6 greiti. Tiesa sakant man net labai patikdavo su ja seti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Bulvinykas pranešimas:

Dėvėtą pirkai? Kokia komplektacija. Užspaudėjai originalųs ar gutlerio sudėti, nes patyrę naudotojai net ir naujoms iškart keičia. Šitos sėjamosios be kitų privalumų turi ir tą, kad joms prigaminta visa eilė patobulinimų, tik reikia gerai pasukt galvą ko reikia.

Visa standartine deveta. pirkta nauja buvo lietuvoje tai cia jie visu pricindalu nezino. ka prisideda Anglai Australai ar usa. Gutleriai, skystos trasos, granuliu barstytuvai sliuzam, vagos valytuvai pries diska.... 

Nors dirbus ir lietuvoje nera nudrozta, labai uzlaikyta. Pas ka buvus nezinau paemem is audrokestos. bet yra KPF lipdukas. reikia nauju disku, ir yvores visas pasikeist diskai nera brangus per 30 euru vnt. bet yvores jau gabalais eurai byra...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , MBLORINSER pranešimas:

Visa standartine deveta. pirkta nauja buvo lietuvoje tai cia jie visu pricindalu nezino. ka prisideda Anglai Australai ar usa. Gutleriai, skystos trasos, granuliu barstytuvai sliuzam, vagos valytuvai pries diska.... 

Nors dirbus ir lietuvoje nera nudrozta, labai uzlaikyta. Pas ka buvus nezinau paemem is audrokestos. bet yra KPF lipdukas. reikia nauju disku, ir yvores visas pasikeist diskai nera brangus per 30 euru vnt. bet yvores jau gabalais eurai byra...

Lauksiu nuotrauku, sudygimo . Domina vaizdai betkokie sios technologijos . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , MBLORINSER pranešimas:

bet netikiu kad pas tave laukai po 30-40-50-60ha.

Taip nebuna yra vienam kraste 8 laukai prastu formu ar mazi sudaro  35ha dvi dienos po juos. Kiti. Po 20 ha.  Kiti kur sejau reliai nuo 15 iki 30 plotai. Nebuna kad pas visus buna visi laukai po 20ha ir daugiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...