Jump to content

Tankintuvas plūgui ar atskiras volas (su lyginimo lenta)?


kapsukas

Recommended Posts

  • Atsakymai 65
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

jeigu artum kaip priklauso, pagal arimo taisykles, kad gautusi arimas vagutėmis, kaip pvz per artoju varzybas, tai tikrai butu, bet kad nelabai turime laiko arti taip.

Arimo taisykles buvo sukurtos tam, kad mes suprastume koks arimas yra teisingiausias,kokiais kriterijais vadovautis. Arimo kokybe apsprendzia vienas is pagrindiniu kriteriju,tai seklos guolio formavimas. Pagal tai gali pasakyti kokio daigumo turesi lauka. Sportinis arimas yra suletintas vaizdas kuris parodo kokios kokybes tai turetu buti, kad tuos rodiklius issaugotume gamyboje tam ir buvo ismastyti sunkieji tankintuvai. Kai tokiu dalyku nesupranta ukininkai nieko nuostabaus, per darbus jie neturi laiko isigylint i visus niuansus, bet kai tokius dalykus pradeda aiskint firmu vadybininkai.......tai cia didele beda!!! Pagal plugo komplektacija galiu pasakyt kokio lygio vadyba ji pardave. Kas keisciausia kad kencia vartotojas,o kazkas nuo parduoto kiekio dedasi pliusiukus.

P.S. Jei nesugebat vadybininkai pacituoti arimo taisykliu, tai po pasisakymu pridekit, kad tai Jusu asmenine nuomone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...

aš šių metų agrovizijoj mačiau,ivabaltės stende, jie platinti pradėjo. Minėjo, kad prie bet kokio plūgo gali primontuoti. Aš saviškiui, 5 korpusų vartomui kvernelandui klausiau, tai kaina buvo 13k + pvm. Antrą kartą visvien lyginti reikia, tai pralėkiai greitai volais su lentom ir sutankinai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš šių metų agrovizijoj mačiau,ivabaltės stende, jie platinti pradėjo. Minėjo, kad prie bet kokio plūgo gali primontuoti. Aš saviškiui, 5 korpusų vartomui kvernelandui klausiau, tai kaina buvo 13k + pvm. Antrą kartą visvien lyginti reikia, tai pralėkiai greitai volais su lentom ir sutankinai.

 

Kuo greiciau leksi tuo maziau sutankinsi ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
  • po 3 savaičių...
  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...