Jump to content

Pudymai


Overumas

Recommended Posts

Nma atsakymas toks. Deklaruoji kas dabar yra, t.y. pieva. Ją turi išlaikyti iki rugpjūčio 1d. Neišlaikant, palieki įrodymų, kad buvo pieva- ruoželį kokį, vaizdinė medžiaga. 

O taip tai glifosuočiau, vieną kartą, paskui kai vėl sudigs, dar kartą ir jau žiūrėk reik sėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, JCB pranešimas:

Nma atsakymas toks. Deklaruoji kas dabar yra, t.y. pieva. Ją turi išlaikyti iki rugpjūčio 1d. Neišlaikant, palieki įrodymų, kad buvo pieva- ruoželį kokį, vaizdinė medžiaga. 

O taip tai glifosuočiau, vieną kartą, paskui kai vėl sudigs, dar kartą ir jau žiūrėk reik sėt.

Tai žodžiu deklaruoju pieva ir liepą apariu ir nufilmuoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-05-07 at 22:28, zydrunas pranešimas:

Sveiki, nerandu kažkaip kokie augalai tinka žaliajam pūdymui. Kaip toks mišinukas - žirniai, garstyčios, avižos? Rudenį būtų sėjami kviečiai.

mane ir domina, ar dabar galima pasėti garstycias, deklaruoti kaip zaliaji pudyma ir rugseji uzarti ir paseti zieminius kviecius ?

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
On 2021-07-23 at 09:26, MV ūkis pranešimas:

Deklaravus juodąjį pūdymą, vėliau reikia pranešti NMA apie kažkokius darbus jame?

Apie kokius įvykdytus įsipareigojimus čia jie nori pranešti? https://www.nma.lt/index.php/naujienos/rugpjucio-1-d-aktuali-data-deklaruojant-pudymo-plotus-/37235

"Primename, kad apie įvykdytus įsipareigojimus galima pranešti naudojantis mobilia programėle „NMA agro“

Esminis žodis galima, t.y. nebūtina.

Šiaip aš kiekvieną kartą po darbų ar pūdyme ar kur fotkinu ir siunčiu NMA agro savo ramybei. Bet idomiausia, kad pirmadienį paskambino NMA tikrintojas ir sako - "žinai, tu čia siunti siunti nuotraukas, bet aš visvien pagal mūsų tvarką turiu važiuoti pats" :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...