Jump to content

Kelio tvarkymas


liudmilas

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...

O tai kaip žinoti ar molis ar jau priemolis, ir išvis kada molis jau molis, čia aš rimtai :eusa-naughty: MAno sodyboj gyvenę seeniai (tėvai) taip ir nepadarė ūkinio įvažiavimo, tik atsimenu nustumdė viršų, tai mačiau ir jie sako toliau molis, bet kai man reikėjo tikro molio, vežiausi iš kaimyno, 200 metrų atstumu... Sakykim aš tiek to, suplūksiu tą kelią be chemijos, bet pats klausimas geras, ar ne(kada molis- molis !? ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
  • po 1 metų...

cia daug kalbama apie moli kaip gera pagrinda keliui tiesti, bet nesupratau ar jis tinkamas ar ne.

esame nustumde juodzemi vietomis gavosi kad kelia reikes pilti 60cm, o jeigu privezus papildomai molio

(raudonas su nedideliais akminais) koki 30cm po to skalda ar akminai ir zvyras arba vien statybinis lauzas? kaip toks kelias?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 6 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
  • po 9 mėnesių...

gatvinis kaimas, kai namai salia kaimo keliuko, noriu pasidaryti ivaziavima nuo pagrindinio keliuko, ar reikia kokiu leidimu tokiai statybai? ar tiesiog ileidžiu vamzdi pilu smeli/žvyra ir niekam nieko nesakes naudojuosi, o gal tai padarytu nemokamai ? 

reikia nuovazos projekta parengti ir suderinti su keliuko valdytoju, tai butu savivaldybe arba regiono keliai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...

Sveiki,reiktų patarimo.Yra keliukas,noriu pasidaryti pradžiai normalesnį keliuką,kad bent jau statybinė technika iki būsimos statybvietės galėtų privažiuoti bet kokiu oru.

Situacija tokia-kad ten vieta nemelioruota,gruntas-molis,grioviai neišpjauti.Šlapesnėse vietose-duobėse jau per daug kartų vis papilta statybinio laužo(juodžemis nenustumdytas prieš tai).

Dabar vėl gavau statybinio laužo,verčiam jį į problemines vietas.Kaip jums mintis,jei ir toliau,nenustumdžius juodžemio,versti statybinį laužą ir ant viršaus papilti žvyro su šlynu ? Ar bus efektas ? Ar tai tik statybinių medžiagų "laidojimas" ? Prisegu nuotraukas.

 

post-52-0-83964800-1443721898_thumb.jpg

post-52-0-48748100-1443721928_thumb.jpg

post-52-0-77498300-1443721967_thumb.jpg

post-52-0-37511300-1443722016_thumb.jpg

post-52-0-88953100-1443722043_thumb.jpg

post-52-0-97652900-1443722086_thumb.jpg

post-52-0-53256300-1443722130_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ekskavatorius iskas.

9 metus dirbau nauju keliu tiesime ir laikinu keliu bei aplinkeliu statyboje. tos koses mates sociai. kuo daugiau minsi tuo daugiau vanduo lips i virsu dar sakei nedrenuota .... jei bus kelias naudojamas pastoviai darai lkaip minejai i statybviete. jei kazka statai tai jis ir bus naudojamas, investuok i gera pagrinda. bet lengva mum sneketi kai ne musu pinigai.

Sy rudeny dariau kombainui ir traktoriam aikstele ir atskira dyz kuro kolonelei, shemijos sandeliukui ir sunio voljerui vienama.  gruntas sausas ir tvirtas, bet vistiek kasiau nuo 50cm iki 100cm reljefas nelygus. ir kelininio zvyrio su moliu susimyne kaip betonas. man gerai karjerai net du netoliese 15-17 cubu 85 eurai. su atvezimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane jau gan nemažai metų toks kelias tai iki kuro bačkos jau turiu tvirtą pagrindą. Kaip yra pili akmenis važioji kelias mušasi šonai kyla paskum šonas išsipučia palieka kelias biški aukščiau už žemę paliko ir jau jis tada maždaug nusistovi kur reikia akmeni koki imeti ir važioji. Dabar galėčiau pilti žvira mažą sloksni ir važioti su mašiną. Jei daug važios technikos vis užpilinesi daugiau ir greičiau supilsi padoru kelią. Jei laužas nieko nekainuoja tai pilk kiek tik turi ir lipk per viršų kas sės tas sės i žemę o paskui susidarys savaime tvirtas pagrindas. Tarp kitko pas manė po apačią dripsmelis toks kur giliau kur sekliau tai grunto aplamai neturiu gero, tai nelabai turiu pasirinkimą. Nekainuoja laužas tai ir pilk už dyką kelią pasidarysi;-)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lys kol dali viršutinio sluoksnio išstums, kaip moli nemanau, kad daug sulys. Esam vertė i gryną tešlą, kad traktorius jau nebeišplaukdavo. Akmeni čiut ne kubinį verti tekšt ir nebematai, katroj vietoj krenta verti akmenis lipi per viršų vėl varai toliau patvarkytoj vietoj jau išvažioji krenti kitoj vel pririnki akmenų iš laukų vėl pili vėl lipi ir vėl važioji. Bet čia po laiko kai viska darai jei laiku užtaisisi duobės tai taip neprasmuks. Jei pilį akmenis tai man atrodo, jog akmenų sueina mažiau nes į tarpus prieina purvo ir jis palieka kaip sumuritas. Dar į duobę esam privertė vokiškų nekaitintu plytų molinių ir kokliu nuo pečiaus ten koks pusmetris supiltas tai jau antri metai dar jokios duobės neprasimušo o lengvųjų nemato. Patarimas nepilk šlako (sudegusios anglies) jis tam kartui o paskum vistiek žemei supuna ir ir mušasi duobes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...