Jump to content

Socialinis draudimas (SODRA)


Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
prieš 23 minutes , Smidre pranešimas:

Gal kas žinote, kurios datos EDV naudoja Sodra? Pas mane daržininkystė, tai sausį niekas nekinta. 2018 vasarą buvo 3.99, pernai vasarą - 6.25. Susiskambinau su Sodra susimokėti ir man sako, kad nereikia, nes mano 2019 EDV 3.99. Kaip taip gali būti?

tai jeigu EDV 3,99 todėl ir nereikia moketi VSD,PSD reikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
prieš valandą, [email protected] pranešimas:

Įdomu ar aš vienas gavau šoką po pajamų deklaravimo?dirbu 87ha.pajamu mokestis 1700€,vsd 4000€ psd mokėjau kiekviena mėnesi,bet po pajamų deklaravimo dar apie 2000€.pelno mokestis 2000€.kažkoks kosmosa.

Reikia tik džiaugtis kad pelnas didelis :D  Spėju išlaidos ne visos parodytos todėl mokesčiai dideli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, [email protected] pranešimas:

Įdomu ar aš vienas gavau šoką po pajamų deklaravimo?dirbu 87ha.pajamu mokestis 1700€,vsd 4000€ psd mokėjau kiekviena mėnesi,bet po pajamų deklaravimo dar apie 2000€.pelno mokestis 2000€.kažkoks kosmosa.

ne tu vienas ir pas mane panasios sumos 85 ha :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, [email protected] pranešimas:

Įdomu ar aš vienas gavau šoką po pajamų deklaravimo?dirbu 87ha.pajamu mokestis 1700€,vsd 4000€ psd mokėjau kiekviena mėnesi,bet po pajamų deklaravimo dar apie 2000€.pelno mokestis 2000€.kažkoks kosmosa.

Jei tokios sumos moketi? Koks pelnas tada? Visi atskaitymai sutvarkyti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, [email protected] pranešimas:

Įdomu ar aš vienas gavau šoką po pajamų deklaravimo?dirbu 87ha.pajamu mokestis 1700€,vsd 4000€ psd mokėjau kiekviena mėnesi,bet po pajamų deklaravimo dar apie 2000€.pelno mokestis 2000€.kažkoks kosmosa.

Matomai kažka ne taip užpildei, arba labai mažos gamybines išlaidos, galima dar ankstesniu 5 metu nuostoli  atsikelti jai toks buvo 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, sole pranešimas:

Gal reikėjo parodyt pelną nes imant paramą buvo kosmosas prisvaigtas. Parašė a, bet neparašė b, jei nereikėjo dirbtinai pelno sukelt dėl paramos tada paskaitas tegul veda kolegoms kaip gauti tokį pelną :) 

Paramų jokiu nesu emęs.už gautą pelną nusipirkau 7ha žemės,ir pinigų nebėra.kiek suprantu žemės pirkimas neieina į išlaidas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki. Gal kas nors iš gerai pasikausčiusių mokesčių sistemoje forumiečių galėtų mane apšviesti apie tai kiek ir kokių reikės mokėti mokesčių jei esu pagal darbo sutartį ir ne minimalų atligį uždirbantis, ūkininkas,  PVM mokėtojas, apie 10 EDV , jei už metus turėjau 3000 pelno ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...