Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

Kada jau pradėsite paruošiamuosius darbus vasarinių sodinimui? Girdėjau kad vasariniai pasodinti balandžio 31 dieną duoda gausiausią derlių 1: 20, ar kas nors bandėt?

Pernai pasodinau apie 20 kovo tai derlius buvo ne prastas gal ne tiek daug ,šiemet neaišku kada bus galima ieit i dirva,bet kai tik galėsiu iškart sodinsiu,kuo anksčiau pasodinsi tuo geresnis derlius bus.Žieminiai mano dar nepasirodė paviršiuje ,daigai žemėje laukia šilumos.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėja, bet pas mane Liubaša ir mano violetiniai jau kelios savaitės kaip sudygę. Jau trečias lapas lenda, o pirmi du lapai pašalę, pasidarė stori kaip alijošiaus. Šaknų daug ir sveikos, pats česnakas nesutežęs. Gal viskas bus gerai.

Nustebino ispaniški. Rudenį vos tik pasodinus ėmė dygti. Išleido po 3-4 lapus, kurie gerai nušalo. Iš jų nieko nesitikėjau, bet atėjus šilumai jie pradėjo leist naujus lapus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

@sveiki Kolegos, šiandiena buvau 'Ką pasėsi' sutikau netyčia Technoklasiką, labai šiltai priėmė, nors aš ir nesu jo klientas. Rekomenduoju aplankykite, tikrai jau įgijo patirties ir žino ko mums reikia. Tas trumpas pokalbis buvo Super. Jei skaitai šį forumą Dėkui už priėmimą. Ką tik prigliaudžiau, česnakų lenkiškų ir flavor rytoj važiuoju į kaimuką eisiu sodinti, dabar pamerkti 'ale' beicuojasi kalio permanganate. Ar kas nors taip daro? flavorai du trečdaliai paskendo kiti viršuje, lenkiški kai tik sumečiau iškarto visi paskendo, ką tai galėtų reikšti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jau su džiaugsmu, pasodinti lenkiški Jarus, ir Flavor, sodybėlėje. Dabar kitoje vietoje, nes pernai nemažai buvo tokių kaip supuvusių, gali būti dėl to kad toje pačioje vietoje česnakai augo nuo neatmenamų laikų ir kokio puvinio bacila pasilikus, bet dabar sodinau į tokią žemę, kad net prie pirštų lipo ne tik kad šlapia, bet ir riebi, ar kaip čia pasakius, nauja vieta prieš metus išdirbtas žemės lopinėlis naudojant motobloką, rudenį jau sukastas rankomis, dabar taip pat. Laukiu gerų rezultatų :) Kaip Jums sekasi lauko darbai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

šiandien česnakuose radau kelis iškilusius į viršų, tai jų šaknys nupuvę. Taip pat radau kelis su išleistais lapais, kurie nušlę, o skilteles taip pat be šaknų. Šiaip vagutes jau matosi, tik tie keli rasti bešakniai nuotaiką sugadino. Ar kitiems nepersimes ši bjaurastis? Ir apskritai iš kur ji atsirado? Kai sodinau buvo nemažai šiaudų, gal tai turėjo įtakos?

 

 

post-11814-0-58488100-1459769287_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

šiandien česnakuose radau kelis iškilusius į viršų, tai jų šaknys nupuvę. Taip pat radau kelis su išleistais lapais, kurie nušlę, o skilteles taip pat be šaknų. Šiaip vagutes jau matosi, tik tie keli rasti bešakniai nuotaiką sugadino. Ar kitiems nepersimes ši bjaurastis? Ir apskritai iš kur ji atsirado? Kai sodinau buvo nemažai šiaudų, gal tai turėjo įtakos?

Skiltis supuvusi,iš nuotraukos sprendžiu kad dirvoje stovėjo vanduo,tai ligos pažeistos skiltys ir supuvo.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki esu naujas šytam reikale tdl norečiau śiokios tokios pagalbos?! Norečiau pasisodinti vasarinių česnakų nuo ko man reiktu pradeti?, dirva iskultyvuota!, ar reike ją dabar kuo patresti pries sodinimą ar daryti vageles ir į jas sodinti ar kasti lysves? Kiek maždaug reiktu česnakų apsodinti 1arui koke veisle patartumete?? Didelis dekui kas nepatingesit atsakyti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki esu naujas šytam reikale tdl norečiau śiokios tokios pagalbos?! Norečiau pasisodinti vasarinių česnakų nuo ko man reiktu pradeti?, dirva iskultyvuota!, ar reike ją dabar kuo patresti pries sodinimą ar daryti vageles ir į jas sodinti ar kasti lysves? Kiek maždaug reiktu česnakų apsodinti 1arui koke veisle patartumete?? Didelis dekui kas nepatingesit atsakyti..

Sveikas, neturiu patirties su vasariniais, bet vietoje tavęs daryčiau vagutes, berčiau trąšų ir tada mėtyčiau česnakus. Po to grėbliu užžerčiau. Vagutes aš darau bulvių kauptuku. Dėl česnakų normos, tai negaliu patarti, nes nesodines tokių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai žiurek kiek supratantu taip, padarau vagas su kaupykais tada skeliu vąga pusiau, beriu trašas sumetau česnakus ir užgrebliuoju? Kokeme gylije turetu buti česnakai? Ir ar jokio skirtumo kaip ji paguldysi ar turi stačiai įkišti į žeme???koks atstumas tarp česnaku?? Ir koke trąša berti??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...