Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

  • po 4 savaičių...

Sveiki. Turiu uzsodines 3a.zemes cesnakais,kiek mazdaug galiu derliaus prikast?ir gal kas zino kas juos galetu supirkt? :) aciu uz atsakymus:)

ziurint kiek seklos sukisai po zeme, kiek ju sekmingai perziemojo, kiek trasu berei ir pan. Man pernai seklos ir nukastu santykis gavosi mazdaug 1:8. Pardavinejau turguj. Reikia daug kantrybes, kol sulauki pirkeju ir is leto pradedi gauti pinigu. Linkiu kantrybes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laikomės puikiai ,derlius iš pažiuros neprastas kasti lietus neleidžia ,žadu savaitgali pradėt .Susitikima galima būtu pakartot apie Rugpiučio viduri.

Sveiki, atostogavau, tai daugiau kaip savaitę nemačiau kaip auga, greičiausiai ketvirtadienį aplankysiu darbų frontą, tada bus matyti nes kelis žieminius palikau su žiedais. Dėl susitikimo pritariu, norisi pamatyti kaip per metus išsilaikę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano klausimas toks pats nudžiuvęs tik apatinis vienas lapas, šiandiena tik vieną išroviau, dydis tikrai nemažas, gerokai didesnis už tradicinius lietuviškus, bet gal dar palaukti?

esu palikęs du žieminius su žiedais tai jie kai strėlės stovi į viršų bet nesutrūkę, neprasiskleidę, nežnau ar tai jau viskas ar dar turi pratrūkti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano klausimas toks pats nudžiuvęs tik apatinis vienas lapas, šiandiena tik vieną išroviau, dydis tikrai nemažas, gerokai didesnis už tradicinius lietuviškus, bet gal dar palaukti?

esu palikęs du žieminius su žiedais tai jie kai strėlės stovi į viršų bet nesutrūkę, neprasiskleidę, nežnau ar tai jau viskas ar dar turi pratrūkti?

Aš pradedu kasti kai nugelsta 3_4 apatiniai lapai,žiedas skinamas kai praplyšta šonas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pradedu kasti kai nugelsta 3_4 apatiniai lapai,žiedas skinamas kai praplyšta šonas.

Aš pradedu kasti kai nugelsta 3_4 apatiniai lapai,žiedas skinamas kai praplyšta šonas.

Šiandiena šonas praplyšęs, bet tik po vieną apatinį lapą nudžiuvę, tad sėdžiu dabar ir galvoju, kada čia juos kasti??? norisi derlių pamatyti, bet norisi kad ir paaugtų!!! Dideliame susimąstyme
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...