Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

maniskiu lapai dar daug maz zali, bet dar kokios max pora savaiciu iki emimo. dydis tai neispudingas, parasysiu konkreciau kai nuimsiu. butu idomu kaip su zolemis sekesi sukovoti. pas mane buvo purksta fenix bet liepos pradzioje piktzoles jau pradejo listi.

Aš kovojau mechaniniu būdu kadangi vasara sausa tai žolės tik dabar pradėjo dygti nes neraviu nuo birželio galo.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kovojau mechaniniu būdu kadangi vasara sausa tai žolės tik dabar pradėjo dygti nes neraviu nuo birželio ga

 

Nesuprantu kaip pas jus neauga tos piktzoles...bent pora kartu ravejom, kauptukais naikinom ir vistiek priaugo iki tiek piktzoliu ir taip greit, kad net cesnaku nesimato,teko nuleist rankas. Klaida ir tame,kad tarpai per mazi ir su technika neimanoma ivaziuoti (na jos dar ir neturim). Siandien beveik neimanoma cesnaku rasti,kai usnes,pienes,bei laukines aguonos 1,5m aukscio ir dar zliuges paklodes :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu kaip pas jus neauga tos piktzoles...bent pora kartu ravejom, kauptukais naikinom ir vistiek priaugo iki tiek piktzoliu ir taip greit, kad net cesnaku nesimato,teko nuleist rankas. Klaida ir tame,kad tarpai per mazi ir su technika neimanoma ivaziuoti (na jos dar ir neturim). Siandien beveik neimanoma cesnaku rasti,kai usnes,pienes,bei laukines aguonos 1,5m aukscio ir dar zliuges paklodes :icon-rolleyes:

Miežius purškiu nuo žoliu,nukūlus ražiena purškiu glifosu,pavasari ir vasara ne rečiau kaip kas 10 dienu jai palyja ir tankiau purenu tarpvagius ir taip iki birželio galo,žoles naikinu kol jos dar smulkios taip lengviau .
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viena kart nupurskiau fenix ir daugiau nk nedariau.purskem su traktorium tai gerai buvo.kai purskem su rankiniu kazkada tai nepadejo.gal tik sutapimas

nezinau kokia pas jus zeme, bet bent jau pas mane tai susidare tikrai ziauri pluta, manau tai kad zeme nejudinama turi itakos cesnaku vystimuisi. zinoma iseities gal nelabai ir yra ir tenka rinktis mazesne blogybe.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na bent apie žole galiu pasigyrti :) nepurksta niekuo nes purkštuvo neturim, geriausias žolių priešas uošvienė 1 kadangi plotas nedidelis tai max 4 kartai su kauptuku, kitoje žemėje kur dar mažesnis plotas aš pats 3 kartai per vasarą, bet gal reiktų įvertinti tai, kad ir anksčiau buvo dirbama žemė ir ravėjama vos tik pasirodo žolytė, sode šiandiena mačiau kad dar vasariniai pakankamai žali tai nukelsiu min. savaitei. po kelių dienų matysiu sodybos rezultatus, jeigu bus laikas tai ir imsiu prieš savaitę jie jau atrodė neblogai, uošvienė buvo užraiščiojus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau kokia pas jus zeme, bet bent jau pas mane tai susidare tikrai ziauri pluta, manau tai kad zeme nejudinama turi itakos cesnaku vystimuisi. zinoma iseities gal nelabai ir yra ir tenka rinktis mazesne blogybe.

as zeme frezuoju po to darau vagutes,sodinu cesnakus,bet po smarkaus lietaus labai suplaka zeme tai irgi susidaro stora zemes pluta o tai cesnakam     negerai nes truksta deguones tai siemet meginsiu kultivuoti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,gal galit pasidalinti savo patirtimi auginant  LIUBAŠA..Vat įdomu koks derlingumas? Kaip auga ir įdomiausia kaip sekasi parduoti ?

 

na bent apie žole galiu pasigyrti :) nepurksta niekuo nes purkštuvo neturim, geriausias žolių priešas uošvienė 1 kadangi plotas nedidelis tai max 4 kartai su kauptuku, kitoje žemėje kur dar mažesnis plotas aš pats 3 kartai per vasarą, bet gal reiktų įvertinti tai, kad ir anksčiau buvo dirbama žemė ir ravėjama vos tik pasirodo žolytė, sode šiandiena mačiau kad dar vasariniai pakankamai žali tai nukelsiu min. savaitei. po kelių dienų matysiu sodybos rezultatus, jeigu bus laikas tai ir imsiu prieš savaitę jie jau atrodė neblogai, uošvienė buvo užraiščiojus.

Mano vasarinių česnakų lauke situacija tokia: lietuviškiesiems (saviesiems, kuriais didžiuojuosi :) ) jau nedaug trūksta iki rovimo reikia vis stebėti nepražiopsoti geriausio laiko :).O va FLAVORAMS dar trūksta nokimo. Nuo žolių niekuom nepurškėm, 3 kartai su kauptukais ir daug kartų purenti tarpuvagiai su traktoriumi, bet kad ir kaip būtų gaila kiekviena kova su piktžolėmis pareikalauja aukų.Tai vienu tai kitu česnaku mažiau lieka :icon-cry: kažkaip man rodos dėlto ir derlingumas gali būt mažesnis nei pernai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,gal galit pasidalinti savo patirtimi auginant  LIUBAŠA..Vat įdomu koks derlingumas? Kaip auga ir įdomiausia kaip sekasi parduoti ?

 

Mano vasarinių česnakų lauke situacija tokia: lietuviškiesiems (saviesiems, kuriais didžiuojuosi :) ) jau nedaug trūksta iki rovimo reikia vis stebėti nepražiopsoti geriausio laiko :).O va FLAVORAMS dar trūksta nokimo. Nuo žolių niekuom nepurškėm, 3 kartai su kauptukais ir daug kartų purenti tarpuvagiai su traktoriumi, bet kad ir kaip būtų gaila kiekviena kova su piktžolėmis pareikalauja aukų.Tai vienu tai kitu česnaku mažiau lieka :icon-cry: kažkaip man rodos dėlto ir derlingumas gali būt mažesnis nei pernai.

Labas

Del liubasa patirtis tokia. Is pavasario pradejo sparciai augti, su lapais aplenke kitus zieminius. Bet paskui kai orai atsalo, matyt sustojo vegetacija ir lapu galai pagelto. Taip ir neatsigavo po streso. Bet uzaugo pusetinai. Yra ir dideliu, ir mazu. Dar reiks pasverti ten kas gavosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mes irgi nukasem vasarinius, ir sukabinome dziovinti. Sodinome pirma karta, bet nieko gero. Treseme meslu ir kompleksinemis trasomis, bet cesnakai kazkokie smulkus... Kur priduoti tai neisivaizduoju, nors ju ir uzaugo nedaug.

Stambumas labai priklauso nuo sėklos,jai sėkla neturi genetinės informacijos augti didelis tai trešk netrešes didelis neužaugs.Mano vasariniai neprasti baigia džiūti paskutinius nukasiau rugpiučio 14 lietuviški,flavorai taip pat baigia džiuti bet jie matyt jautresni kekeriniam puviniui apie 20 % sugedusiu idomu kaip laikysis per žiema.Žieminiai išdžiuve pradžia realizacijos nuteikia optimistiškai,žiurėsim kaip seksis toliau kaip mugėse vyks prekyba.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nėra supuvusių pas mane nei žieminiuose(jau gerai išdžiūvo) nei vasariniuose kiek įmanoma apžiūrėt nerautus.Dar vasarinių nerovėm į rugsėjį įtempsim. Taigi susidariau išvadą nesvarbu ar sodinsi kovo ar balandžio mėn  ar gegužės pradžioje(daug metų taip sodinau)kasimas visvien bus rugsėjyje Jei būtų daugiau drėgmės gal kitaip būtų.Ir dar nemanau, kad yra protinga mintis vasarinius parduoti nuo rudens.Sandėliuokit ir pavasariop pradėkit stumdyti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...