Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

kas pasakys ,kur suklydau ,zieminius auginu po biski,sekla ta pati, savo, darbai tie patys, nieko naujo ,su laikymusi visada buvo gerai,o siemet kazkoks nesusipratimas-praktiskai  nera ko aizyt ,imi galva-visa minksta puvimas nesvietiskas ,gal seklai ir pririnksiu,o gal  jau ir nebesesiu situ ,gal kas zino kur apie klaipeda zieminiu seklos gauti ,tiesa zeme pas mane labai molinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas pasakys ,kur suklydau ,zieminius auginu po biski,sekla ta pati, savo, darbai tie patys, nieko naujo ,su laikymusi visada buvo gerai,o siemet kazkoks nesusipratimas-praktiskai  nera ko aizyt ,imi galva-visa minksta puvimas nesvietiskas ,gal seklai ir pririnksiu,o gal  jau ir nebesesiu situ ,gal kas zino kur apie klaipeda zieminiu seklos gauti ,tiesa zeme pas mane labai molinga.

Taip staigiai visus ligos negalėtu paveigti nes nukasei gerus kaip supratau belieka džiovinime padaryta klaida ,orai buvo karšti gal trūko oro srauto judėjimo,per storai supilti ar sukabinti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, buvo smagu susitikti dėkui Staskestui už dovanas, na nuo tokio dydžio parvežęs namo tai ... akys išsprogo. Rimta rūšis. Rytoj su šeimyna atlėksim į parodą Technoklasikos aplankyti, bus dienoje daugiau laiko tai ir kitur paslampinėti. Dėkui Staskestui už mano derliaus įvertinimą, Technoklasikai už šiltą priėmimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas pasakys ,kur suklydau ,zieminius auginu po biski,sekla ta pati, savo, darbai tie patys, nieko naujo ,su laikymusi visada buvo gerai,o siemet kazkoks nesusipratimas-praktiskai  nera ko aizyt ,imi galva-visa minksta puvimas nesvietiskas ,gal seklai ir pririnksiu,o gal  jau ir nebesesiu situ ,gal kas zino kur apie klaipeda zieminiu seklos gauti ,tiesa zeme pas mane labai molinga.

pas mane irgi nemazai supuvo as dar liepos pradzioj buvau pora galvu isroves tai ant kai kuriu skilteliu buvo rudos puvimo demes 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu kelis klausimus:

Aižau galvas ir kai kurių skiltelių nusilupa apsauginis lukštas. Ar galiu tokias kišti į žemę?

Kaip "beicuoti" su kalio permanganatu, koks santykis su vandeniu?

Gal kas sugalvoję kokį įrenginį, kuriuo būtų galima lengvai aižyti galvas?

Iš anksto ačiū

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kada galima pradėti aižyti česnakus? Omenyje turiu koks galimas tarpas nuo aižymo iki sodinimo. Kažkur kažkada skaičiau, kad aižyti geriausia prieš pat sodinimą, bet kitur skaičiau, kad aižo ir prieš 2-3 savaites.

As pries menesi pradedu,nes kiekis nemazas, tai kaip turiu laiko pagliaudenu ir laikau patalpoje su pravirais langais,kolkas pasiteisino aisku nelaikyk kokiose kibiruose arda induose per kuriuos cesnakas negali kvepuot ,geriausiai papylus nestoru sluoksniu ar tinklinuose maisiukuose po 8kg pvz

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...