Jump to content

Erce

Nariai
 • Pranešimai

  10
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Erce

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Utena

Paskutiniai lankytojai

600 profilio peržiūros
 1. Erce

  Česnaku auginimas

  Sveiki,iki kada sodinami žiemyniai česnakai?
 2. Erce

  ZUVU LIGOS

  Sveiki lyga pasireiške pernai kai įžuvinau tvenkinį iš vienos fyrmeles,po savaites žuvys atrode kaip zombei,daug žuvų krito ,liko stipriausios, lyg ir viskas susitvarke,vakar pagavau karpioka opa vel požymiai tokie pat?? Patarkit kaip užkirst kelę ligai??? Kirk suprantu raudonlige?
 3. Erce

  Česnaku auginimas

  Supratau.. o ka maždaug su 1KG galima apsodinti?? Skaičiau kad reike beitsuoti ar būtina? Kaip su sekla reikalai,koke derliu duoda didesni:)
 4. Erce

  Česnaku auginimas

  Tai žiurek kiek supratantu taip, padarau vagas su kaupykais tada skeliu vąga pusiau, beriu trašas sumetau česnakus ir užgrebliuoju? Kokeme gylije turetu buti česnakai? Ir ar jokio skirtumo kaip ji paguldysi ar turi stačiai įkišti į žeme???koks atstumas tarp česnaku?? Ir koke trąša berti??
 5. Erce

  Česnaku auginimas

  Sveiki esu naujas šytam reikale tdl norečiau śiokios tokios pagalbos?! Norečiau pasisodinti vasarinių česnakų nuo ko man reiktu pradeti?, dirva iskultyvuota!, ar reike ją dabar kuo patresti pries sodinimą ar daryti vageles ir į jas sodinti ar kasti lysves? Kiek maždaug reiktu česnakų apsodinti 1arui koke veisle patartumete?? Didelis dekui kas nepatingesit atsakyti..
 6. Erce

  Česnaku auginimas

  Sveiki gal yra česnakų augintoju nuo anyksčių krašto?
×
×
 • Create New...