Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

na ta "+" neveltui parasiau, agurkai, desros ir pan. bet kas marinuoja agurkus simtais tonu o ir netik deda prieskoniu misinius, kuriuose cesnaku granules, abejoju ar lietuvisku. tiesa kedainiu fabrikas kazkiek deda skilteliu, bet ten mazas kiekis tu superkamu cesnaku. jei valgytume marinuotus cesnakus tokiais kiekiais kaip agurkus tai gal tai ir darytu itaka lietuvisku cesnaku kainai. bet kiek zinau marinuoti cesnakai Lt rinkoje nepasiteisino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na ta "+" neveltui parasiau, agurkai, desros ir pan. bet kas marinuoja agurkus simtais tonu o ir netik deda prieskoniu misinius, kuriuose cesnaku granules, abejoju ar lietuvisku. tiesa kedainiu fabrikas kazkiek deda skilteliu, bet ten mazas kiekis tu superkamu cesnaku. jei valgytume marinuotus cesnakus tokiais kiekiais kaip agurkus tai gal tai ir darytu itaka lietuvisku cesnaku kainai. bet kiek zinau marinuoti cesnakai Lt rinkoje nepasiteisino.

O kodėl marinuoti nepasiteisino, aišku tokių nepirkau, nes savo turiu pakankamai. Kodėl? rytoj pat nusipirksiu pas kažką, ir įvertinsiu man rods visai jie skanūs turėrų būti
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo lygiam lauke gražu , bet norėčiau pažiūrėt pas mane kalnuotame molyne kap tas robotas riaumotų. Man sodinamoji prabanga ,o apie tokį net nesvajoju.

Šiais metais vienas senelis pavaišino raugintais ar mirkytais česnakais (nesako biesas) , gal kam nors teko susidurti. Kaip supratau į skystį dedami čieli , neaižyti ir laikomi metus ar du, skonis toks saldžiarūgštis, spalva šviesiai ruda , perpjovus tiek vidus tiek išorė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na ta "+" neveltui parasiau, agurkai, desros ir pan. bet kas marinuoja agurkus simtais tonu o ir netik deda prieskoniu misinius, kuriuose cesnaku granules, abejoju ar lietuvisku. tiesa kedainiu fabrikas kazkiek deda skilteliu, bet ten mazas kiekis tu superkamu cesnaku. jei valgytume marinuotus cesnakus tokiais kiekiais kaip agurkus tai gal tai ir darytu itaka lietuvisku cesnaku kainai. bet kiek zinau marinuoti cesnakai Lt rinkoje nepasiteisino.

Kodėl nepasiteisino. Šiais metais prekiavo netik marinuotais česnakais , bet ir žiedstiebias marinuotais , žmonės pirko , gal daugiau iš pabandymo. Žinoma su relizacija būt reikalų , nes santepideminė kirstų , vis dėlto tai jau perdirbimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo lygiam lauke gražu , bet norėčiau pažiūrėt pas mane kalnuotame molyne kap tas robotas riaumotų. Man sodinamoji prabanga ,o apie tokį net nesvajoju.

Šiais metais vienas senelis pavaišino raugintais ar mirkytais česnakais (nesako biesas) , gal kam nors teko susidurti. Kaip supratau į skystį dedami čieli , neaižyti ir laikomi metus ar du, skonis toks saldžiarūgštis, spalva šviesiai ruda , perpjovus tiek vidus tiek išorė. 

 

Šakių rajone molynai kažkur apie Gotlybiškius, bet kad ten kalnų nėr, kuri gi čia vieta tokia? O dėl robotukų tai nėr geriau kai savo turi, tik reiktų iš anksto pasirūpinti :) , pvz prieš kokia 10-15 metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ramutis, nenorėčiau sutikti dėl 10-15m rebotukų,aš 15 metų išdirbau ofise ir jei nespėdavau atlikti kokių darbų tai neparnešdavau šūsnio dokumentų naminiams robotukams, tai jei dabar pakeičiau savo veiklos sritį ir pradėjau užsiiminėti žemės ūkiu, kas taip pat yra verslas, tai kodėl turėčiau savo robotukus padaryti savo nesuspėjamų darbų įkaitais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ramutis, nenorėčiau sutikti dėl 10-15m rebotukų,aš 15 metų išdirbau ofise ir jei nespėdavau atlikti kokių darbų tai neparnešdavau šūsnio dokumentų naminiams robotukams, tai jei dabar pakeičiau savo veiklos sritį ir pradėjau užsiiminėti žemės ūkiu, kas taip pat yra verslas, tai kodėl turėčiau savo robotukus padaryti savo nesuspėjamų darbų įkaitais.

Nepergyvenk, visur taip pat, jaunimo dabar i kaima su jokiais pyragais neprisikviesi. Nebent tik papramogaut arba lasiako desrytes paragaut. Globalizacija ir vartotojiska politika taip isplove ju smegenis kad jiems niekas neidomu ir nieko nereikia. Svarbu kad tik butu prekybos centras salia. O zemes ukis tai cia isvis kosmosas, o padet cesnakus ravet tai baisiau nei tremtis i sibira. Del to protingi kurmiai ir galvoja apie mechanizacija. Greta pigu patogu bet nera bendrystes. kaip galvojat, a?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai nėra blogai, kad jaunimas mąsto apie dalykus, kurie galbūt kuria didesnę pridėtinę vertę, nei kad česnakų ravėjimas. tai šiek tiek demonstruoja ir mūsų pragyvenimo lygį. aišku augintojams nuo to nėra lengviau, kai neina surasti dirbančių. užtai tenka labai daug galvoti kaip viską mechanizuoti arba tiesiog kratyti piniginę, bet čia žiūrint į ateitį irgi nieko blogo, nes su metalo gabalu dažnai susitarti daug lengviau nei su žmogumi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepergyvenk, visur taip pat, jaunimo dabar i kaima su jokiais pyragais neprisikviesi. Nebent tik papramogaut arba lasiako desrytes paragaut. Globalizacija ir vartotojiska politika taip isplove ju smegenis kad jiems niekas neidomu ir nieko nereikia. Svarbu kad tik butu prekybos centras salia. O zemes ukis tai cia isvis kosmosas, o padet cesnakus ravet tai baisiau nei tremtis i sibira. Del to protingi kurmiai ir galvoja apie mechanizacija. Greta pigu patogu bet nera bendrystes. kaip galvojat, a?

Teisingas mastymas česnakai nori daug meilės o mašina negali duoti meilės.Kas dėl „naminiu robotuku” kai aš savus auginau tai visus darbus, kur leido ju jėgos ir supratimas,dirbdavome kartu tai geras darbinis auklėjimas,jie sužino kiek kokybiško darbo reikia idėti kad užauginti gera daržove ir kaip yra uždirbami pinigai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingas mastymas česnakai nori daug meilės o mašina negali duoti meilės.Kas dėl „naminiu robotuku” kai aš savus auginau tai visus darbus, kur leido ju jėgos ir supratimas,dirbdavome kartu tai geras darbinis auklėjimas,jie sužino kiek kokybiško darbo reikia idėti kad užauginti gera daržove ir kaip yra uždirbami pinigai.

dėl darbinio auklėjimo pats gavau tokį, bet jau mano vaikai 100 kartų mažiau, sode lapus sugrebti, ar obuolius surinkti reikia kelis kartus kartoti, kartais patys susipranta kokį darbelį nudirbti, bet tai būna labaaai retai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Aš žiūrėjau prieš šalčius savuosius tai nemačiau, kad būtų pradygę. Paskui žiūrėjau tik nutirpus sniegui bemačiau išlindusių, o va šiandien jau yra mažučiai ir dauguma jau pasirodė. Kiek aš juos stebiu metai iš metų tai česnakai labai greitai pajunta pavasarinę šilumą. Ištikrųjų stebiuosi, kad nesudygo iš rudens, juk buvo toks šiltas ir ilgas ruduo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...