Jump to content

Banginiz

Nariai
 • Pranešimai

  164
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  7

Banginiz paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 31 2016

Banginiz paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Banginiz

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Banginiz

  Česnaku auginimas

  Dėkui už atsakyma, as irgi nekasu žemės, pažiūrėti kaip pasodinti gyvena, gal mano klausimas neteingas, turėjau galvoje laikomus valgymui/pardavimui, nes pas mane pakankamai šaltai laikomi - įstiklintam balkone dygti pradejo.....
 2. Banginiz

  Česnaku auginimas

  Kaip česnakai laikosi? Nedžiusta? Kalba apie žieminius.
 3. Banginiz

  Česnaku auginimas

  A, matai kaip, o jie populiarus del to kad dideli, ar del to kad naujove, ar dar del ko? O kaip skonis?
 4. Banginiz

  Česnaku auginimas

  Oi daug ka juokas paimtu kiek auginu, šiais metais pasodinau 3,5 kg žieminiu dideliu, mano patties augintu, praitais ir užpraitais metais sėkla iš forumiečio Staskestas , prieš tai ir žieminiai senoviška veisle (maži) ir vasariniu flavours iš asocijacijos porkau 10 kg. nepasiteisino. Kol kas auginu sau ir plečiuosi, gal po keliu metu ir skaičiuosi dešimtimis aru, kol kas sodyboje yra kitu darbu. Na patina ekspermentuoti, pavasari vasariniu bandysiu , rudeni nusipirkau, tik veisle neaiški, bet atrodo dideli. Minėjai Kad dramblinius augini, ju be pažinčiu galima gauti? Arba nepastabus esu, arba nepardavineja.
 5. Banginiz

  Česnaku auginimas

  Nevisai mires, laukiu kokios idomios diskusijos, pasižiūriu beveik kas vakara.
 6. Banginiz

  Česnaku auginimas

 7. Banginiz

  Česnaku auginimas

  Matyt prasta sekla sodinai kad nesudygo. Juokauju, manau čia daug yra profesionalu kurie tuo užsiema. Aš sodinau spalio paskutinè diena, nesudyge niekas, ir manau tuo metu sodinti yra pačiu laiku. Anksčiau susirašinėjom, kad kažkas sodina spalio pradžioje - 10 diena. Aš galvoju reikia sodinti pagal orus. Gal klystu, gal.... pavasary, derliu nuimant bus matyt
 8. Banginiz

  Česnaku auginimas

  Tikiuosi kalbat apie lapkriti... nes jei spali pasodinsit, tai spes ir isišaknyti ir sudygti, pagal prognozes saltis ateis lapkricio gale, tai sodinimas lapkricio viduryje. Praitais metais sodinau pačiam lapkricio gale ir tikrai nesuklydau.
 9. Banginiz

  Česnaku auginimas

  Šį šeštadienį būsit? Turguje?
 10. Banginiz

  Česnaku auginimas

  Kad bunat Prienuose?
 11. Banginiz

  Česnaku auginimas

  Hi hi, nieks neturi, šiais metais derlius kaip ir geras, bet idealiu nedaug, taip kad seklos ypač kainos kyla.
 12. Banginiz

  Moto blokai

  Koki motobloka turite? Gal ka girdejote apie motor sic ukrainietiškus?
 13. Banginiz

  Česnaku auginimas

  Sveiki česnaku myletojai, prieš dvi savaites nuroviau tai kas jau buvo nudžiuve, apie kokį penktadalį, praita savaite nukasti likusieji. Pirmas įspùdis buvo nekoks, bet Anitra's kasimas visai neblogas, kaip man dar kol kas mėgėjui tai kas pžiūrėtu - pasiūlytu uogiene virti, bet turiu tiksla šį rudenį daugiau užsodinti. Bet tikiuosi kad sėklos kokį 10 kg dar pas Staskestas prašysiu, jei tik tures - kol kas pasitvirtindavo. Su normalia galvute .... gali žmogu priploti.... min. 100 gr. Mažiausi, neskaitant susnu ir zyduoliu kuriu pasitaiko turbut visiems. Gero derliaus Kolegos ir džiuvimo.
 14. Banginiz

  Česnaku auginimas

  O gražu, taip ir toliau
 15. Banginiz

  Česnaku auginimas

  Sveiki, šiandiena apžiūrėjau žieminius, pasodintus lapkričio pabaigoje, bendrai išdygè kokie 5%, ne daugiau, bet nenušale, tikrai gyvibingi, vis gi Staskesto sėkla. Šiandiena kaip tik apžiūrėjau praitu metu derliu tos pacios seklos, kadangi dar nesu rimtas ukininkas tai gyvenu daugiabutyje, bet verdiktas manau jums pades del laikymo salygu. Balkone istiklintame kuriame skirtumas Su lauku min. 5 laipsniai česnakai geriau išsilaike negu pastovioje pliusineje temperaturoje tamsoje. Tad mano nuomone česnakai nebijo net - 10, bet labiau jiems nepatinka + 20 ir tamsa. Tokia mano patirtis.
×