Jump to content

Banginiz

Nariai
 • Pranešimai

  158
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  7

Banginiz paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 31 2016

Banginiz paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Banginiz

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Banginiz

  Česnaku auginimas

  Matyt prasta sekla sodinai kad nesudygo. Juokauju, manau čia daug yra profesionalu kurie tuo užsiema. Aš sodinau spalio paskutinè diena, nesudyge niekas, ir manau tuo metu sodinti yra pačiu laiku. Anksčiau susirašinėjom, kad kažkas sodina spalio pradžioje - 10 diena. Aš galvoju reikia sodinti pagal orus. Gal klystu, gal.... pavasary, derliu nuimant bus matyt
 2. Banginiz

  Česnaku auginimas

  Tikiuosi kalbat apie lapkriti... nes jei spali pasodinsit, tai spes ir isišaknyti ir sudygti, pagal prognozes saltis ateis lapkricio gale, tai sodinimas lapkricio viduryje. Praitais metais sodinau pačiam lapkricio gale ir tikrai nesuklydau.
 3. Banginiz

  Česnaku auginimas

  Šį šeštadienį būsit? Turguje?
 4. Banginiz

  Česnaku auginimas

  Kad bunat Prienuose?
 5. Banginiz

  Česnaku auginimas

  Hi hi, nieks neturi, šiais metais derlius kaip ir geras, bet idealiu nedaug, taip kad seklos ypač kainos kyla.
 6. Banginiz

  Moto blokai

  Koki motobloka turite? Gal ka girdejote apie motor sic ukrainietiškus?
 7. Banginiz

  Česnaku auginimas

  Sveiki česnaku myletojai, prieš dvi savaites nuroviau tai kas jau buvo nudžiuve, apie kokį penktadalį, praita savaite nukasti likusieji. Pirmas įspùdis buvo nekoks, bet Anitra's kasimas visai neblogas, kaip man dar kol kas mėgėjui tai kas pžiūrėtu - pasiūlytu uogiene virti, bet turiu tiksla šį rudenį daugiau užsodinti. Bet tikiuosi kad sėklos kokį 10 kg dar pas Staskestas prašysiu, jei tik tures - kol kas pasitvirtindavo. Su normalia galvute .... gali žmogu priploti.... min. 100 gr. Mažiausi, neskaitant susnu ir zyduoliu kuriu pasitaiko turbut visiems. Gero derliaus Kolegos ir džiuvimo.
 8. Banginiz

  Česnaku auginimas

  O gražu, taip ir toliau
 9. Banginiz

  Česnaku auginimas

  Sveiki, šiandiena apžiūrėjau žieminius, pasodintus lapkričio pabaigoje, bendrai išdygè kokie 5%, ne daugiau, bet nenušale, tikrai gyvibingi, vis gi Staskesto sėkla. Šiandiena kaip tik apžiūrėjau praitu metu derliu tos pacios seklos, kadangi dar nesu rimtas ukininkas tai gyvenu daugiabutyje, bet verdiktas manau jums pades del laikymo salygu. Balkone istiklintame kuriame skirtumas Su lauku min. 5 laipsniai česnakai geriau išsilaike negu pastovioje pliusineje temperaturoje tamsoje. Tad mano nuomone česnakai nebijo net - 10, bet labiau jiems nepatinka + 20 ir tamsa. Tokia mano patirtis.
 10. Banginiz

  Česnaku auginimas

  Na, ar jau pasodinot česnakus nudažytus trispalve? Sveikinu visus Su mūsu diena! Visdėlto 100 metuku
 11. Banginiz

  Česnaku auginimas

  Na Mano sodinimas buvo lapkričio viduryje tai dabar nėra sudyge kol kas nei vienas daigelis.
 12. Banginiz

  Česnaku auginimas

  Gerbiamieji Česnaku augintojai, valgytojai ir prijaučiantys, Sveikinu Visus Su artėjančIom Šventom Kalėdom. Linkiu kad, gerai įsišaknytu, gerai sudygtu, gerai augtu, geras derlius būtu, gerai džiūtu, gerai realizuotumėte, skaniai valgytumėte, skaniai valgytu. Būkite sveiki ir laimingi. Džiaukitės tuo ka turite, ir įžvelkite stebuklus paprastuose dalykuose. P.S. atsiprašau už nelietuvybes rašlevoje.
 13. Banginiz

  Česnaku auginimas

  Sveiki česnaku broliai, ar jau visi pasodinote? Ar dar laukiate? Kaip žemelė ? Ar jau pavyksta įeiti? Gal kas žiūrėjote pas ka anksčiau pasodinti, ar nepūna? Mano pasodinta prieš savaitę, manau pataikiau pačiu laiku, bent man taip atrodo.
 14. Banginiz

  Česnaku auginimas

  Sveiki kolegos, naudoju kalio permanganata, manau tai pati nekalčiausia priemone. Del sodinimo laiko lauksiu dar min. Menesi laiko, praitais metais visai gerai pataikiau spalio paskutine diena, siais metais irgi neskubesiu, pasopildziau seklos sodinsiu siek tiek didesni plota aisku su didžiaisiais sodintojais nesilyginu, bet jau skaičiuosiu arais . Kaip laikosi? Aš tai pralupinejau galvutes kad geriau dziutu, nes..... ne kažka. Aišku pas mane kiekis nedidelis tai galiu sau leisti viena eile džiūti. Sėkmės česnaku broliams!
 15. Banginiz

  Česnaku auginimas

  Dėja neturiu, didesni plota planuoju Sodinti.
×