Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

Sveiki česnakiniai kaip sekasi nuiminėti ir džiovinti derliu,pas mane džiūsta neblogai ventiliatoriu pagalba,turiu klausima dėl vasariniu ~20% ploto išvirto lapai palei žeme nors dar žali ar neartėja laikas kasti?

mano irgi isvirte(flavor), bet cia galbut todel, kad ir patys cesnakai is zemes islipe, bent jau pas mane. sodinau apie balandzio viduri, lapai dar zaloki, nors galai pagelte, bet cia praktiskai taip buvo visa augimo laikotarpi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Česnakus rekmenduojama sodinti i ta pačia dirva kas 4 metai dėl ligu profilaktikos.

kazkaip imu abejoti....pas mane irgi vienoj vietoj vos ne visi isteze kaip virti svogunai ir nemazi cesnakai (vasariniai), o sitas laukas jau neaisku kiek metu dirvonas buvo ir tik pavasari suartas, isdirbtas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip imu abejoti....pas mane irgi vienoj vietoj vos ne visi isteze kaip virti svogunai ir nemazi cesnakai (vasariniai), o sitas laukas jau neaisku kiek metu dirvonas buvo ir tik pavasari suartas, isdirbtas.

Sėjomaina tik viena sudedamoji dalis .dar sėkla turi būti neužkrėsta,sėklos beicavimas, auginant purkšti nuo ligu,viska ivykdžius nepriekaištingai galima būtu abejoti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sėjomaina tik viena sudedamoji dalis .dar sėkla turi būti neužkrėsta,sėklos beicavimas, auginant purkšti nuo ligu,viska ivykdžius nepriekaištingai galima būtu abejoti.

na dėl sėklos tai nežinau lyg buvo graži, aišku sodyboje niekas nebeicavo, o ištižę, teisingai įvardino kaip virti svogūnai, kitame plote sode nekondiciniai atrinkti ir būdami daugiau kaip savaitė po iškasimo šiandiena paėmiau pasipjaustyti valgymui, tarp skiltelių pelėsis, dar vasariniai nekasti, bet jau pradedu bijoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, o ka daryti su pradėjusiais skilti česnakais, ar galiu juos pasilikti sėklai? Žinoma tik tuos, kurių nepažeisti lukštai. Prie to pačio dar noriu paklausti, kokiu būdu rūšiuojate (pagal dydį) pardavimui, nes kiekvieną su rulete matuoti, tai nesamonė.

Tobulesnio rusiavimo ir nesugalvosi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu na....bet tai jus rimtai taip mastot? Ne masina rodziau,tik principa.

Nusipirk kelis skirtingom akim tinklelius, susikalk rema ir issirusiuosi.

nebent nori dar brangiau moket uz slankmati :D

Cia paprastesnis variantas cesnaku rusiavimui,manau imanoma gana nesunkiai toki rusiuotuva pasigaminti :)

 

 

Arba toki pasigamint.Tiesa,cia bulvinis,bet manau galima ir cesnakams pritaikyti.

 

http://autogidas-img.dgn.lt/4_15_64666922/sodinamoji-ir-bulviu-rusiuotuvas.jpg

 

http://autogidas-img.dgn.lt/4_2_64666927/sodinamoji-ir-bulviu-rusiuotuvas.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...