Jump to content

SUNKVEZIMIAI


Algis...

Recommended Posts

O pavizdžiui kiek apytikriai man kainuotu samdyt fura,kad tiesiai iš lauko vežtu i kombinata stovėtu eile pridavimui, i diena darytu 2-3 reisus, atstumas iki kombinato kažkur 25km. Ar tokiu atveju reik mokėt už prastovėta laika kombinate ir lauke kol prikuls ar dar yra kokiu niuansu. Ar galima sutart, kad pavizdžiui veš derliu visa sezona už tam tikra atligi su mano kuru?

Skaiciuok valandai 20-25 eur + pvm ne maziau, arba 0,075 eur uz tonkilometri+laukimas eileje.

Bent as asmeniskai neuzsiimciau visam sezonui pas tave dirbt, o jei ir uzsiimciau tu tiek moket speju nenoretum

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Primink Justi kada tai buvo, turbut ne 2015 metais arba norejai vaziuoti rugpjucio menesi uz 65 cnt/km, o gal tik viena reisa i diena. Daug klausimu i, kuriuos gali buti skirtingi atsakymai. Ir dabar sakau, jog neisvesim jei noresit pigiai rugpjucio menesi. Arba viena diena dirbam tris ne ir moku tik uz km ar dar kazkaip. Jei reikia vezti tuo brangiu metu, reikia ir moketi brangiai. Jei norit vesti siandien - galima isvezti ir uz labai pigiai. Taip kad...

Ne viskas gerai, siaip tik atsiminiau ir tiek - praeita sezona , rugsejo pradzia, per diena 300-400km, darbas 3-4 dienom, kaina tada buvo tarp 80-90centu - tikrai normali. Aisku, tavo logistai pasake, kad nera laisvu. Cia tik apeliavau i reklama, kad "isvesim visiems" :):)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas zinot ar esat susidure, kur galetu paruosti dazymui, nudazyti puspriekabes rema kokybiskai?

Siaip tie is Sakiu sratuotojai tai brangus - man kauniecia ta pati pasiule daugiau nei per puse pigiau, tik jie su smeliu dirba ( tas pats velnias) . Atvaziuoja sia sav pas mane sunkvezimio rema nusmeliuoti. O gruntuosim - dazysim patys, nu cia ne lengvoji masina, kad viskas ciki piki butu, namu dazymas tiks, svarbu bus nusveista iki blizgesio. Jei reikia - suvesiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne viskas gerai, siaip tik atsiminiau ir tiek - praeita sezona , rugsejo pradzia, per diena 300-400km, darbas 3-4 dienom, kaina tada buvo tarp 80-90centu - tikrai normali. Aisku, tavo logistai pasake, kad nera laisvu. Cia tik apeliavau i reklama, kad "isvesim visiems" :):)

Manau siais metais logistika dirbs siek tiek kitaip, kadangi is labai latviskos turetu pasidaryti beveik lietuviska. Ta prasme, kad Lietuvos poreikius kuruos lietuvis. As pats kaip vezejas jutau, jog 2015 m visos LT pajegos buvo mestos i LV ir kai ten baigesi pikas cia likom su labai mazai darbo. Todel siek tiek siais metais keisis situacija. Bet kuo anksciau pradesit galvoti apie transporto poreiki javapjutes metu ir po jos, tuo daugiau laimesit. As taip manau:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau siais metais logistika dirbs siek tiek kitaip, kadangi is labai latviskos turetu pasidaryti beveik lietuviska. Ta prasme, kad Lietuvos poreikius kuruos lietuvis. As pats kaip vezejas jutau, jog 2015 m visos LT pajegos buvo mestos i LV ir kai ten baigesi pikas cia likom su labai mazai darbo. Todel siek tiek siais metais keisis situacija. Bet kuo anksciau pradesit galvoti apie transporto poreiki javapjutes metu ir po jos, tuo daugiau laimesit. As taip manau:)

 

Kadangi siemet javapjutes metu tom 4 dienom reikejo pasamdyti dvi masinas, pradejau ieskot pries kokius 2-3 menesius. Kiekvieno vezejo atsakymas buvo - kai reikes pries kelias dienas skambink ir ziuresim, dabar nieko negalim pasakyt. Savo ruoztu as irgi negalejau pasakyt, kad mano v.kvietrugis jau bus kuliamas tiksliai tokia diena. Na bet apytikrai galejau pasakyti 10dienu intervalu, taciau vezejams tai neturejo reiksmes. Taip kad vel apeliuoju - isakstinis susitarimas sunnkiai galimas, na bet jei tavo atveju tai butu imanoma, pliusas butu didelis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Per javapjute (vezant nuo kombaino)paprasciausiai sutart valandos ikaini. 25e butu reali kaina.Jei lietus lyja reiktu vel kazka abiems pusems sutarti pvz vezti i elevatoriu ar kokio zvyro atvezti ant keliuko ar prie statybu.Niekas nenori gauti pinigus nieko nedirbant,bet jei prastova o uzsakymu pilna,vel negerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, jei ne paslaptis, kiek maždaug kainuoja atsivežt į gabaritus telpantį krovinį iš Skandinavų? Jei konkrečiau, tai krovinys - priekabos rėmas be kuzavo, vieta - Suomija, 1000km + keltas. Ar kaina ~1eur/km, ar brangiau/pigiau?

Ar panašiai kainuotų vežt ir iš Danijos?

jei nori galiu suzinoti tiksliai.mano zmona dirba su skandinavais,pervezimai ir t.t..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek kilometras kastuotu furos su ilga puspriekabe i vokietija ir atgal? svogerio firma tentini angara lb dideli dykai atiduotu, galvoju ar verta bus kelione, ir kiek atsistos parvesti man ji

parasyk is kur vokietijoje nori imt ta angara ir kur i lt nori parvest,pasakysiu tikslia kaina. bet siaip apie 1100-1200euru

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

kiek kilometras kastuotu furos su ilga puspriekabe i vokietija ir atgal? svogerio firma tentini angara lb dideli dykai atiduotu, galvoju ar verta bus kelione, ir kiek atsistos parvesti man ji

buna kad nuveza krovini ir laukia kito   =tai kainuoja tik kelias i viena puse  ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...