Jump to content

SUNKVEZIMIAI


Algis...

Recommended Posts

Matai pas jum baudzia uz tokius dalykus ir bijot vaziuoti, o pasmum hebra atsiputusi tiek vairuotoju tiek policijos atdzilgiu,

Diskriminacija uzuodziu -pas munius nuo namu 5km nuvaziavus baudzia uz keliu mokesti ...............tai va laisviau dirbat  :icon-mrgreen: eisiu i akmene gyvent i zemes pigesnes ten  :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kokios nuomones apie maz? kiek kazin i ji eina pakrauti grudu?

O jus pats vazinejas su ruskais sunkvezimiais ? 

man toki posaki vienas senas pencijinio amziaus zmogas leptelejo -  Jus neprogresuojat -jus gryztat atgal  :icon-mrgreen:

sita ir as noreciau pabandyti 

08-TopTruck.jpg

su sitais reikia daryti taip

73038cu-960.jpg

Nors tai vyke maz modeliai -bet zvelgiant i ta rudziu kalna linksta......:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip vazinejas. nekelia jokiu geru minciu jie man tikrai, bet skirti pinigu ant uzsienietisko normalesnio neturiu. beto man jis tik grudam susivezti reikalingas,ukis nedidelis. o jei pirkti uzsienietiska tai jau reikia kad jis dirbtu vos ne kiaurus metus, nes kitaip niekad jis man niekada neatsipirks o sumoketa bus kokia 10 stuku euru.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip vazinejas. nekelia jokiu geru minciu jie man tikrai, bet skirti pinigu ant uzsienietisko normalesnio neturiu. beto man jis tik grudam susivezti reikalingas,ukis nedidelis. o jei pirkti uzsienietiska tai jau reikia kad jis dirbtu vos ne kiaurus metus, nes kitaip niekad jis man niekada neatsipirks o sumoketa bus kokia 10 stuku euru.

 

siuo metu panasia dilema sprendziu. 9t/  eu maz 20t savivarti ziuriu, turiu tiagaciu daf ir svarstau ar jam karjierinia puspr. ar maz nusipirkt... ira skelbimas reno vilkika su puspr. uz 11t/eu parduoda tai teoriskai geriau reno paimty priekaba pasilikt o vilkika parduot uz kokius 5t/eu. tada priekaba apie 6t/eu kainuotu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip vazinejas. nekelia jokiu geru minciu jie man tikrai, bet skirti pinigu ant uzsienietisko normalesnio neturiu. beto man jis tik grudam susivezti reikalingas,ukis nedidelis. o jei pirkti uzsienietiska tai jau reikia kad jis dirbtu vos ne kiaurus metus, nes kitaip niekad jis man niekada neatsipirks o sumoketa bus kokia 10 stuku euru.

Jei grudam tik susivesti -paaustinimus uzdejus kazka galima .. technikinej stabdziai  :eusa-doh:  

del kuro tiksliai nepasakysiu  25-30 

va butent suskaiciuoji kiek akumai ,padangos ,tecnikines ,kainuoja kas metai  dar kiek laiko sugaisti prie jo ruosdamas techn.  gal geriau traktor +priekaba 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siuo metu panasia dilema sprendziu. 9t/  eu maz 20t savivarti ziuriu, turiu tiagaciu daf ir svarstau ar jam karjierinia puspr. ar maz nusipirkt... ira skelbimas reno vilkika su puspr. uz 11t/eu parduoda tai teoriskai geriau reno paimty priekaba pasilikt o vilkika parduot uz kokius 5t/eu. tada priekaba apie 6t/eu kainuotu.

as maciau uz 9 stukas reno vilkika parduoda su puspriekabe savivarti.bet kaip ir sakau, reikia kad dirbtu o ne stovetu masina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...