Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

partijon mano nuomone  tik vagys eina ,todel nieko nesugeba tik is musu imt, atimt ir gyvent ,jiems tik lovys kaip manai is ko vogs kai baigsis es pinigai

Čia ta logika - visi vagys?

Tai kodėl jūs vagiate, jei jūs sąžiningas, tai kodėl jūsų tėvai vagia, jūsų giminaičiai vagia, kodėl kaimynai vagia, kodėl draugai vagia?

Lietuvos partijose yra dešimtys tūkstančių žmonių, nepamirškime ir jaunimo organizacijų, kurios priklauso partijoms, tai ką, jie visi vagiai? Jeigu politiškai susivokę ir pilietiški žmonės yra jums vagiai, tai tada be išimčių su tokia logika, reikia teigti, kad visi Lietuvoje yra vagys, tai ir jūs, ir aš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gana to populizmo apie tas pensijas. Pasižiūrėkite kokias lengvatas gauna senjorai, kokias kompensacijas, juk girdisi per žinias, kiek jie atiduoda pinigų telefoniniams sukčiams, mūsų senjorai sugeba sutaupyti ir keliasdešimt tūkstančių eurų, o vis reikia verkti dėl mažų pensijų ir kitų skriaudų. Čia vienas dalykas.

Antra - kas mūsų valstybėje prioritetas, ar ta mirštančioji dalis, kuri yra gerai išlaikoma valstybės, ar ateitis - vaikai, jaunimas, jaunos šeimos bei visi likę dirbantieji?

Visada buvo pensininkai, tad nereikia tikėtis didesnių pensijų, jos tik mažės.

Ir trečias dalykas, Jei kaltinate konservatorius dėl griežto taupymo, tai elgiatės kaip paaugliai, kuriems tėvai nutarė nebeduoti dienpinigių, nes šeimoje prastai su finansais. Tada visas pasaulis patyrė ekonominę krizę, įskaitant ir Lietuvą, bet regis, dauguma mano, jog čia buvo tik valdžioje krizė ir reikėjo leisti ir dar kartą leisti. Be to griežto taupymo šiandien Lietuva būtų prasiskolinusi kaip Graikija, o gal ir bankrutavusi. Tai buvo  ekonominė krizė, todėl visi turėjome taupyti, visi turėjome aukotis vardan šalies, kad ji nebankrutuotų. Tokia tvarka buvo, yra ir bus, nes tokia yra valstybės esmė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gana to populizmo apie tas pensijas. Pasižiūrėkite kokias lengvatas gauna senjorai, kokias kompensacijas, juk girdisi per žinias, kiek jie atiduoda pinigų telefoniniams sukčiams, mūsų senjorai sugeba sutaupyti ir keliasdešimt tūkstančių eurų, o vis reikia verkti dėl mažų pensijų ir kitų skriaudų. Čia vienas dalykas.

Antra - kas mūsų valstybėje prioritetas, ar ta mirštančioji dalis, kuri yra gerai išlaikoma valstybės, ar ateitis - vaikai, jaunimas, jaunos šeimos bei visi likę dirbantieji?

Visada buvo pensininkai, tad nereikia tikėtis didesnių pensijų, jos tik mažės.

Ir trečias dalykas, Jei kaltinate konservatorius dėl griežto taupymo, tai elgiatės kaip paaugliai, kuriems tėvai nutarė nebeduoti dienpinigių, nes šeimoje prastai su finansais. Tada visas pasaulis patyrė ekonominę krizę, įskaitant ir Lietuvą, bet regis, dauguma mano, jog čia buvo tik valdžioje krizė ir reikėjo leisti ir dar kartą leisti. Be to griežto taupymo šiandien Lietuva būtų prasiskolinusi kaip Graikija, o gal ir bankrutavusi. Tai buvo  ekonominė krizė, todėl visi turėjome taupyti, visi turėjome aukotis vardan šalies, kad ji nebankrutuotų. Tokia tvarka buvo, yra ir bus, nes tokia yra valstybės esmė.

nesutinku su tavo posmu,konservai labai arogantiski pasirode per šiuos rinkimus,plius Gabrielius šauke ant kitu partiju neatsinaujinusios,tokios,anokios,prisipažinsiu jo kalbos man patiko iki tol kol perverčiau  kandidatu sarasus į seimą,tada supratau kaip jie atsinaujine

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tik konservatoriai praskolino lietuva ir isvoge ,uz kokias palukanas praskolino ,duok dieve kad sitie oadarytu geriau ,gal tada istrinsim vagius konservatorius is arenos ir jie tures atsakyti,pagal istatymus,visiems kryze kaip raso vaivada o kubilius tada ,nama state is kur tapo komunistinisprofesoriukas milijonierium,kur norvegijospinigai skirti lietuvai ir dar ir dar ir paspringo,o kad anukelis issikeleirnaglai orogantuskas pamatet visi ,galvele tuscia,jie tik naikino lietuva ir lietuvius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

keista kad yra tokiu zmoniu ,kurie neigia kas akivaizdu ir jai kam ne ukis 15 ,tai gal teko tiems daug dykai kolukinio turto ir dabar didziuojasi kad nuskriaude saziningus zmonelius ,nors zmones pradejo rodyti kur ju vieta ,net pavardes paviesino kad ju nebus valdzioje atvirai,niekada gyvenime nebuvau padlyza ir niekada nenorejau ir nenoriu svetimo ,todel mano sazine rami o kad kubilius apvoge paklausk pensinin ku ir kitu,tu kalbi kryze ,o kodel nenumate po kryzes ,atsakau ,voge tik su vienu tikslu pavogt ir tiek ,idomu is tavo ukio gabar kas pavogtu bent 500 ha,kad zmonems kryze ,paziuretumem kaip pasijustum

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei tau skolina pigiau, tai refinansuok kubiliaus paskolas ir baigsis problemos.

Matosi kad kaip kuriem apie politika labai sunkiai sekasi

 

Bet šūkalioti vėjus tai netrukdo. Kaip ir išvartyti debiliško ilgio diskusijas apie tik jiems patiems suprantamas sąmokslo teorijas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

keista kad yra tokiu zmoniu ,kurie neigia kas akivaizdu ir jai kam ne ukis 15 ,tai gal teko tiems daug dykai kolukinio turto ir dabar didziuojasi kad nuskriaude saziningus zmonelius ,nors zmones pradejo rodyti kur ju vieta ,net pavardes paviesino kad ju nebus valdzioje atvirai,niekada gyvenime nebuvau padlyza ir niekada nenorejau ir nenoriu svetimo ,todel mano sazine rami o kad kubilius apvoge paklausk pensinin ku ir kitu,tu kalbi kryze ,o kodel nenumate po kryzes ,atsakau ,voge tik su vienu tikslu pavogt ir tiek ,idomu is tavo ukio gabar kas pavogtu bent 500 ha,kad zmonems kryze ,paziuretumem kaip pasijustum

Kitas klausimas. Daugiau turto pas kairiuosius ar dešiniuosius nusėdo privatizuojant turtą? AMB draugai ar VL draugai?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesutinku su tavo posmu,konservai labai arogantiski pasirode per šiuos rinkimus,plius Gabrielius šauke ant kitu partiju neatsinaujinusios,tokios,anokios,prisipažinsiu jo kalbos man patiko iki tol kol perverčiau  kandidatu sarasus į seimą,tada supratau kaip jie atsinaujine

Nelabai supratau su kokia Vaivados mintim tu nesutinki. Ji lyg ir nieko neminejo apie arogancija, anaiptol, isdeste labai konkrecias mintis, o ne jaustuku kratini, kaip kad cia dazniausiai buna. Kita vertus mazai yra pripazintu politiku, kurie nera ar nebuvo arogantiski. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tik konservatoriai praskolino lietuva ir isvoge ,uz kokias palukanas praskolino ,duok dieve kad sitie oadarytu geriau ,gal tada istrinsim vagius konservatorius is arenos ir jie tures atsakyti,pagal istatymus,visiems kryze kaip raso vaivada o kubilius tada ,nama state is kur tapo komunistinisprofesoriukas milijonierium,kur norvegijospinigai skirti lietuvai ir dar ir dar ir paspringo,o kad anukelis issikeleirnaglai orogantuskas pamatet visi ,galvele tuscia,jie tik naikino lietuva ir lietuvius

reiktu trint tamstos posta, nes jei tai ne paranoja, tai tikrai lengva silpnaprotyste .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

keista kad yra tokiu zmoniu ,kurie neigia kas akivaizdu ir jai kam ne ukis 15 

paaiškinsiu tai ko nesupratai, ar aš sakiau, kad 15 ha nera ūkis? patikslinsiu atsakyma, i klausimą:

 

Čia klausimas tiems, kurie sako, kad Kubilius vagis:

Ar savo ūkį valdydami taip pat siaurai mąstot?

Valdant 15 ha ūkį nereikia mastyti plačiai.

 

 ,idomu is tavo ukio gabar kas pavogtu bent 500 ha,kad zmonems kryze ,paziuretumem kaip pasijustum

pavogti tai ko aš neturiu nėra įmanomą.Tai niekaip ir nesijausciau.Sunku diskutuoti su žmonėmis kurie nesupranta apie ką yra diskusija.Reikėtų remtis daugiau logika negu jausmais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...