Jump to content

Koki kombaina pirkti


ClaasSFB

Recommended Posts

  • Atsakymai 196
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Pats atsiveziai is suomijos ar samdei ka?

Draugas veza is Danijos ir Svedijos, tai jam uzpyliau salerkos ir parveze is suomijos. Gerai kad suomiai atplukde iki estijos, tai isejo pigiau. Zadejau samdyt logistikos imone bet jie prase 8000lt o man isejo uz 3000lt. Dar kai to JD negalvojau pirkti draugas buvo rades danijoj Deutz Fahr 2365 berods 89m uz 28tukst. Buciau emes ta DF bet as buvau 20 eilej, tai neisejo paimt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats atsiveziai is suomijos ar samdei ka?

Draugas veza is Danijos ir Svedijos, tai jam uzpyliau salerkos ir parveze is suomijos. Gerai kad suomiai atplukde iki estijos, tai isejo pigiau. Zadejau samdyt logistikos imone bet jie prase 8000lt o man isejo uz 3000lt. Dar kai to JD negalvojau pirkti draugas buvo rades danijoj Deutz Fahr 2365 berods 89m uz 28tukst. Buciau emes ta DF bet as buvau 20 eilej, tai neisejo paimt.

Tai i suomija vaziavai ar internetu susiradai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...

Del DB 3000 88 metu

dirbame su tokiu gal koki 7 sezona.

pas mus mechanika. labai ir dar karta labai paprastas. pjauna kas metai apie 30 - 40 ha.

ir toks plotas jam jau riba. cia mano supratimu.

privalumai.

labai ekonomiskas. ( kaip antras golfas ;) )

maziukas ( cia privalumas jei yra mazu lauku )

svariai kulia.

viska pats susitvarkai.

variklio ( pas mus be smulkintuvo ) pilnai pakanka.

trukumai;

jei sieksi mazu nuostoliu, labai letai kulasi.

detales imsi tik is Jureviciaus imones. kazkur uz Kauno.

neturi imuniteto rudims.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 4 mėnesių...
  • po 5 savaičių...

Sveiki kolegos, turiu skubu reikaliuka, pardaviau savo JD 965, dabar reikia kito. Gal galit ka patart , kad butu 3.6 o geriau gal 4.25 kederis, nasus ir ne labai didelis kombainiukas na kokiem 50-60 ha sesonui. mokesiu iki 55 tks. labai galvojau apie JD 1075 bet gan didelis, bet kaip sake vienas pazystamas is didelio neispulsi :D , Kuo skiriasi class 58-76-....... ir kaip su dalim droninborgui .

Labai aciu jei kas rasit laiko siuo metu patarti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos, turiu skubu reikaliuka, pardaviau savo JD 965, dabar reikia kito. Gal galit ka patart , kad butu 3.6 o geriau gal 4.25 kederis, nasus ir ne labai didelis kombainiukas na kokiem 50-60 ha sesonui. mokesiu iki 55 tks. labai galvojau apie JD 1075 bet gan didelis, bet kaip sake vienas pazystamas is didelio neispulsi :D , Kuo skiriasi class 58-76-....... ir kaip su dalim droninborgui .

Labai aciu jei kas rasit laiko siuo metu patarti.

netoli manes vienas ukininkas su dviem 1075 ima berods 350 ha i sezona tai tau jo 60 ha per akis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

uz tokius pinigus ir tokiem plotam imciau dona ir gyvenciau be vargo, nes dirbciau atsiputes

na, vorai, rasai kaip pats su donu kules nebutum.... Tie vakarietiski kazkaip nepalyginamai geriau issialike ir malonesni dirbt buna.

Na čia jau gaunasi - "Geriau stumsiu golfą , negu važiuosiu su opeliu " .....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pridek koki 10 tk ir db9000 arba fergusona pirk. Kas kad didelis, bet nasus ir lengvai priziurimas. Ir pachalymint daugiau galesi. Juo dwugisu geru oru.

itariu mazesnio nori ne del galingumo bet dėl laikimo saligų per žiema...vistik jei sumoki nemažus pinigus o kombainas žiemoje lauke..nekažka.. :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kalbam apie mane, tai as imciau nauja, o uz tokius pinigus kur cia rasoma iseina geras donas, ilgiems tarnavimo metams

Kiek gi tų Donų su tavo manymu ilgais tarnavimo metais besimato LT laukuose? :) Jei 3 metai ilgas tarnavimo laikas tai taip. Koks Dominator ir po 30 metų kuls kaip naujas, bent jau maniškis vis dar kulia, tik nebe mano ūkyje. Manau kolega gal dėl nostalgijos sovietų laikams ar dėl kokių kitų priežasčių, perdėtai gerai vertinat tų laikų kledarus. Kitaip tų chlamų vadinti nereiktų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tiek dominatorius tiek donas abu triperiai ir tiek, nei vienas skleistuvo pelu neturi, pas dona kederis kopijuoja i visas puses ( tiesa negaliu garantuoti kad dominatorius to neturi, bet manau, kad neturi)

laikant po stogu donas tarnaus ilgai ilgai, aisku buna ir taip :

Delo bylo ne v babine - vedj urod sidit v kabine

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...