Jump to content

Koki kombaina pirkti


ClaasSFB

Recommended Posts

  • Atsakymai 196
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Esu dar nusiziurejes kelis claasus 48 88m, 56 82m, ir 58 86m sitie biskeli pigesni kaina visu apie 36tukst. Dar maciau laverda 3400 87m uz tiek pat. Nu ir stovis atrodo neblogas. Kaip galvojat, kuris (imant ir ta jd) geriausiai tiktu ant mano 20 ha. Vienas pas mus turi sampo 35 2,5m ir sake per diena laisvai nukula 6 ha, tai manau su tais daugiau eitu nukulti ir dar i talka nulekt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu dar nusiziurejes kelis claasus 48 88m, 56 82m, ir 58 86m sitie biskeli pigesni kaina visu apie 36tukst. Dar maciau laverda 3400 87m uz tiek pat. Nu ir stovis atrodo neblogas. Kaip galvojat, kuris (imant ir ta jd) geriausiai tiktu ant mano 20 ha. Vienas pas mus turi sampo 35 2,5m ir sake per diena laisvai nukula 6 ha, tai manau su tais daugiau eitu nukulti ir dar i talka nulekt.

Ar ne perbrangi investicija ant 20ha???? paziurek dar droningorgus 7000 serija turetu apie 30-35 stuku eiti ir gautum naujesni kombaina jau kokiu 85-90m... o ir nurezt 150ha gali drasiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu dar nusiziurejes kelis claasus 48 88m, 56 82m, ir 58 86m sitie biskeli pigesni kaina visu apie 36tukst. Dar maciau laverda 3400 87m uz tiek pat. Nu ir stovis atrodo neblogas. Kaip galvojat, kuris (imant ir ta jd) geriausiai tiktu ant mano 20 ha. Vienas pas mus turi sampo 35 2,5m ir sake per diena laisvai nukula 6 ha, tai manau su tais daugiau eitu nukulti ir dar i talka nulekt.

Ar ne perbrangi investicija ant 20ha???? paziurek dar droningorgus 7000 serija turetu apie 30-35 stuku eiti ir gautum naujesni kombaina jau kokiu 85-90m... o ir nurezt 150ha gali drasiai

Nepatinka jam dronningborg, as jam savaji jau siuliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek suprantu pinigai į priekį ir nuolaidą pagal planuojamą pristatymo laiką .:eusa-think:

Is to aprasymo, kad kas pasirasys pirkimo sutarti sausi mokes pigiausia kaina o paskui kas menesi 1 procentu brangs, apie atsiskaitymo salygas lygtai nera parasyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek suprantu pinigai į priekį ir nuolaidą pagal planuojamą pristatymo laiką .:eusa-think:

Is to aprasymo, kad kas pasirasys pirkimo sutarti sausi mokes pigiausia kaina o paskui kas menesi 1 procentu brangs, apie atsiskaitymo salygas lygtai nera parasyta.

Teisingai, ne viską supratau iš karto :icon-wink: Pristato iki birželio pabaigos berods.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet ar verta isvis tureti kombaina tokiam plotui?

taigi jisai atsipirks tik po 10 metu,jeigu dagyvens tiek,na nebent zmogus daug talkos daro kasmet,tada gal jo

bet uztat vaziuoji, kuli kada nori ir ramu, o is kitu kol prisiprasai tai lakstai ir ziuri kad nepradetu lyti ir pan. Ir seip man anas kombainas per 11 metu atsipirko kokius 10 kartu tai ir perku kita brangesni ir geresni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Esu dar nusiziurejes kelis claasus 48 88m, 56 82m, ir 58 86m sitie biskeli pigesni kaina visu apie 36tukst. Dar maciau laverda 3400 87m uz tiek pat. Nu ir stovis atrodo neblogas. Kaip galvojat, kuris (imant ir ta jd) geriausiai tiktu ant mano 20 ha. Vienas pas mus turi sampo 35 2,5m ir sake per diena laisvai nukula 6 ha, tai manau su tais daugiau eitu nukulti ir dar i talka nulekt.[/quo

Kaip sekasi ? gal jau kieme stovi koks aparats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu dar nusiziurejes kelis claasus 48 88m, 56 82m, ir 58 86m sitie biskeli pigesni kaina visu apie 36tukst. Dar maciau laverda 3400 87m uz tiek pat. Nu ir stovis atrodo neblogas. Kaip galvojat, kuris (imant ir ta jd) geriausiai tiktu ant mano 20 ha. Vienas pas mus turi sampo 35 2,5m ir sake per diena laisvai nukula 6 ha, tai manau su tais daugiau eitu nukulti ir dar i talka nulekt.

Kaip sekasi ? gal jau kieme stovi koks aparats.

but gerai kad stovetu, butu ramu, bet kolkas nelabai kas atsiranda naujo tik firmos skelbiasi bet su jom deretis nelabai sekasi o ukininkai dar nesiskelbia. oseip dabar kad ir surastu ten tai nuvaziuoti butu sudetinga. nu palauksiu iki pavasario tada jau imsiu pirma gerasni pasitaikiusi kad ir is tu mazesniu nes JD 1055 ir claas 68 nerandu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Vaziuosiu apsiziureti JD 1042 89metu 3 metru. I ka siulitumet labiausiai ant JD kreipti demesi apsiziurint?

Kaip sekesi?

nebevazevau i suomija nes svedijoj atsirado kitas toks pat su sudauzytu bugnu ir pobugniu (ant daliu iseis 2000lt) ir jis beveik ant 10tukst pigesnis (iskaitant parvezima) daba laukiu savaitgalio tada zinosiu ar jis mano, jei ne tai pirksiu claas dominatoriu 58

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 6 mėnesių...
http://agrotaka.ru/en-/Harvester_Combine_John_Deere_1042-1436.html cia gal šis kombainas? Iš kur žinai kad tokie metai?Ar yra dokumentai?

tikrai ne tas as is suomijos pirkau metus jie man tokius parase saskaitoj penktadieni parsivesiu kombaina ir gal bus kur nors parasyti metai.

Na kaip aparatas dyrbo?

Puikiai, be gedimu, tik pries kulima buvo problemu su greicio variatorium. Paties kulimo kaip ir nepajutau. Tuos 20 ha nukult nebuvo ka veikt. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...