Jump to content

traktoriaus pirkimas


MTZZ

Recommended Posts

Sveiki.

Truriu toki klausimeli. Mes galvojame pirkt traktoriu, galvojome apie naudota, bet paskui apie nauja :D (belarusa). Mano mociute yra ukininke tai ar ji gali pirkti traktoriu ir susigrazinti ten ta dali pinigu? Ir kaip ten viskas vyksta, gal galit pasidalint patirtimi? :)

Pirkti gali, bet pagal metus mociutes priklauso kiek tau grazins, reikai buti pvm moketoju butinai didelis pirkinys gris dar litai, o seip jeij amziui tai kiek girdejau tik 40 procentu degs

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Belarusai per paramas netinka del to kad nera euro 3, tiksliau jau turbut yra nebe su belaruso motorais, skambini i nma ir klausi viska aiskiai

neklaidink zmoniu. :eusa-naughty: yra belarusai euro3 ir su tais paciais varikliais tik ideta patobulinimu kazkiek kaip kad pakaitinimo zvekes kiekviename cilindre, interkuleris ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiemet dar nereikia euro 3 kitamet nežinau, o skaičiai paskutiniai tai komplektacija.

pernai traktoriu 1025.3 irgi pirkau gruodi, tai pardavejai sake skubam, nes kitais (2009) metais nebus galima net registruot euro 2.

manau kad pries perkant reikia issiaiskint NMA del paramos. Mano traktorius Euro2, o 1025.4 jau euro 3.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiemet dar nereikia euro 3 kitamet nežinau, o skaičiai paskutiniai tai komplektacija.

pernai traktoriu 1025.3 irgi pirkau gruodi, tai pardavejai sake skubam, nes kitais (2009) metais nebus galima net registruot euro 2.

manau kad pries perkant reikia issiaiskint NMA del paramos. Mano traktorius Euro2, o 1025.4 jau euro 3.

Euro 3 tai su ne baltarusišku varikliu. bet šiemet tai tikrai dar tinka euro 2.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Paaiskinkite prasau:zmonos teta ,kuriai 65 metai,yra 4 metai ukininke.Ji turi apie 7 ha sienaujamos pievos.Ar zmona tetos vardu gali nusipirkti nauja traktoriu?Ar gautusi kazkokia kompensacija?Baigiantis tetos 5- eriu metu isipareigojimui bandysime perimti is tetos uki(ty zeme)Kaip tada butu su jos pirktu traktoriumi?Gal cia iseitu pagal ankstyva pasitraukima susitvarkyti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paaiskinkite prasau:zmonos teta ,kuriai 65 metai,yra 4 metai ukininke.Ji turi apie 7 ha sienaujamos pievos.Ar zmona tetos vardu gali nusipirkti nauja traktoriu?Ar gautusi kazkokia kompensacija?Baigiantis tetos 5- eriu metu isipareigojimui bandysime perimti is tetos uki(ty zeme)Kaip tada butu su jos pirktu traktoriumi?Gal cia iseitu pagal ankstyva pasitraukima susitvarkyti?

ziurint kokie isipareigojai, galbut ji dabar galetu pasitraukti, o jus perimtumet isipareigojimus, o traktoriu dabargali pirkt su 50 procentu parama pagal modernizavima tik teta ir ji isipareigos dirbti ir neparduoti savo traktoariaus 5metus ir ko gero negales jums perleist valdos, nes tures sugrazinti uz traktoriu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki ,noriu ir as paklaust.Ar galiu pretenduot y parama perkant traktoriu jei ukis ant mamos vardo ,jei 85m.taigi pirkt jos vardu.? Ar man pciam iregistruot uki ir tapt visaverciu mokesciu moketoju, ukis pusiau naturinis ,galviju skaicius 12 stuku.Mano nuosavos zemes 5,69 ha, motinos 2ha yra nuomuojamos bet neoficialiai.Prasau paiskint man zaliam nes be technikos grynas vargas. Dekui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš gyvulių skaičiaus ir hektarų dar neaišku kokio dydžio ūkis, jei 2-4 EDV, tai galima kreiptis tik pagal pusiau natūrinius, tai traktorius nelabai išeina (grubiai 5 metai po 5179 Lt) ... Jei visi galvijai melžiami, tai kitas reikalas. Tik kaip be traktoriaus jūs ten iš viso dar nepatrūkot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 5 mėnesių...
sveiki.kokia parama galeciau gauti perkant traktoriu nauja? turime 40h su nuomojama. turime 30melzemu karviu ir 12telyciu.

Jeigu JU jau gaves, tai tada modernizavimas (kompensuos 40 proc), o jei dar JU negave ir telpate i amziaus ir kitas ribas, tai imkit JU (parama max 138 000).

is kur tokia nesamone kad JU gaves tai modernizavimas nebe 50proc? iki 40 metu skaitosi kad esi jaunasis ukininkas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...