Jump to content

130-150ag traktorius pasirinkimas


Recommended Posts

sveiki, norėčiau Jusu patarimo dėl traktoriaus pasirinkimo,žinau daug temų jau yra sukurta panašių. Vis dėlto gal patarsit ir pasidalinsite savo mintimis.

Traktoriuj būtu skiriama apie 220000 be pvm. Komplektacijoje norėtus 50 km greičio,amortizuojančio tilto,4 hidro porų,kondicionieriaus,orinių stabdžių. ką siūlote?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

50 km. greitis tikrai nepamaiso o su 50 gauni amortizuojanti priekini tilta. As tik uz pilna amortizacija (ieina ir kabinos ). Kiti navarotai kaip priekine pakaba, dubliai , svoriai, hidro poru skaicius ir kt. jau kiekvieno individualus pasirinkimas pagal atliekamus darbus. Marke-spalva taipat pagal skoni, nusistatai reikiama komplektacija, susirenkini komercinius lygini kainas , prasai , kad duotu pabandyti padirbeti (ko nelabai siai dienai dar gausi) ir kas arciausia ir mieliausia dusiai imi. Bent taip as isivaizduoju perkamo daikto pasirinkima.

Tiesa servisas, be jo kaip be ranku. Todel ivertink kolegu nuomone apie firmu sugebejima reaguoti istikus bedai. Vakarieciams geras traktorius tas , kuriam suteikiamas geras aptarnavimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na uz tokia tavo suma jau manau fendo pusen gali ziureti :) as tai linkstu prie raudono :lol:

ne velnio nepaziuresi,brangus gyvates:)

as irgi rinkaus tokios galios traktoriu ir po ilgu dvejoniu 312 fenda pasiemiau ir esu labai juo patenkintas. o jo kaina tik truputeli virs 200t lt su visais navarotais tame tarpe belaipsne pavaru deze. o galios tai sociai jam (6.2m vederio volus su lyginimo lenta velka be problemu nors kiti tokius su T150 mazV8 su visais dubliais tempioja).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na uz tokia tavo suma jau manau fendo pusen gali ziureti :) as tai linkstu prie raudono :lol:

ne velnio nepaziuresi,brangus gyvates:)

as irgi rinkaus tokios galios traktoriu ir po ilgu dvejoniu 312 fenda pasiemiau ir esu labai juo patenkintas. o jo kaina tik truputeli virs 200t lt su visais navarotais tame tarpe belaipsne pavaru deze. o galios tai sociai jam (6.2m vederio volus su lyginimo lenta velka be problemu nors kiti tokius su T150 mazV8 su visais dubliais tempioja).

ka ir noriu pasakyt, jei jau 230tk sukrapstai tai sukrapstysi ir keliolika daugiau bet imk gera daikta, nes paskui nei pridesi nei atimsi nei pakeisi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei nepaslaptis uz kiek jd?as kaip buvau nuvaziaves pas ju tai kaina buvo didoka

Keik moki tiek ir gauni. Nueini i prekybos centra ir ziuri RIWA 30 litu, Philips ten kokie 80 lt, Miele 200 lt. Na ir suzinai kuom skiriasi.

O kita kita karta nuejes kaip klausi - duokit man pigiausia? O gal galima klausti - duokit man prasciausia? :) Cia siaip pamastymui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei nepaslaptis uz kiek jd?as kaip buvau nuvaziaves pas ju tai kaina buvo didoka

Keik moki tiek ir gauni. Nueini i prekybos centra ir ziuri RIWA 30 litu, Philips ten kokie 80 lt, Miele 200 lt. Na ir suzinai kuom skiriasi.

O kita kita karta nuejes kaip klausi - duokit man pigiausia? O gal galima klausti - duokit man prasciausia? :) Cia siaip pamastymui :)

:eusa-clap: Čia tai palyginimas :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...