Jump to content

GRŪDŲ BOKŠTAI


baltic

Recommended Posts

On 2020-01-04 at 10:59, jevgenijus pranešimas:

O kas su kokybe uoste ir elevatoryje? 

Paprastas pavyzdys - isveziau didziaja dali i Malku ilanka ir liko aruoduose mazdaug po 5-7 tonas - tai tam kad siupeliuojant neuzlaikyti furos sugalvojau po biski susivesiu traktorinemis priekabomis i vietini elevatoriu. I uosta iskeliavo visi pirmos klases, siuklsiu 1 proc, dregnumas nuo 13 iki 14,4. Pasikraunu i priekaba ir i vietini elevatoriu. Paima bandini - pasiziurim - 2 klase, truksta glitimo, nors tik del baltymo uoste nejo i extra. Sakau vedeja man pakvieskit - atidarau telefone paskutiniu 5 furu duomenis - is kur skirtumas? Sako man vedeja - cia gal i uosta vezei? As ir kai i uosta atkraunu man geresnius rodiklius parodo - ir nutilo nebaigus sakinio..... As tyliai palaukiau grazinimo akto, gryzes susiupeliavau viska i du aruodus, issikvieciau vezejus - ir vualia 3 furos - klase pirma. Aisku kai kainos skirtumas 3 eur - tai kaip ir nera tiek daug - bet bent neduodu vagims galimybes pavogti. Uosto elevatoriai irgi personala pasikeite - "grazuoliu" ir ten pasitaiko, todel visus grudus be isimties pasitikrinu dar bent vienam ar dviejuose infratekuose - tada kraunu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, dzipas pranešimas:

Paprastas pavyzdys - isveziau didziaja dali i Malku ilanka ir liko aruoduose mazdaug po 5-7 tonas - tai tam kad siupeliuojant neuzlaikyti furos sugalvojau po biski susivesiu traktorinemis priekabomis i vietini elevatoriu. I uosta iskeliavo visi pirmos klases, siuklsiu 1 proc, dregnumas nuo 13 iki 14,4. Pasikraunu i priekaba ir i vietini elevatoriu. Paima bandini - pasiziurim - 2 klase, truksta glitimo, nors tik del baltymo uoste nejo i extra. Sakau vedeja man pakvieskit - atidarau telefone paskutiniu 5 furu duomenis - is kur skirtumas? Sako man vedeja - cia gal i uosta vezei? As ir kai i uosta atkraunu man geresnius rodiklius parodo - ir nutilo nebaigus sakinio..... As tyliai palaukiau grazinimo akto, gryzes susiupeliavau viska i du aruodus, issikvieciau vezejus - ir vualia 3 furos - klase pirma. Aisku kai kainos skirtumas 3 eur - tai kaip ir nera tiek daug - bet bent neduodu vagims galimybes pavogti. Uosto elevatoriai irgi personala pasikeite - "grazuoliu" ir ten pasitaiko, todel visus grudus be isimties pasitikrinu dar bent vienam ar dviejuose infratekuose - tada kraunu. 

prie tų 3 eurų pridek dar svorio neatitikimus ir jau 4-5 gausis... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, dzipas pranešimas:

Paprastas pavyzdys - isveziau didziaja dali i Malku ilanka ir liko aruoduose mazdaug po 5-7 tonas - tai tam kad siupeliuojant neuzlaikyti furos sugalvojau po biski susivesiu traktorinemis priekabomis i vietini elevatoriu. I uosta iskeliavo visi pirmos klases, siuklsiu 1 proc, dregnumas nuo 13 iki 14,4. Pasikraunu i priekaba ir i vietini elevatoriu. Paima bandini - pasiziurim - 2 klase, truksta glitimo, nors tik del baltymo uoste nejo i extra. Sakau vedeja man pakvieskit - atidarau telefone paskutiniu 5 furu duomenis - is kur skirtumas? Sako man vedeja - cia gal i uosta vezei? As ir kai i uosta atkraunu man geresnius rodiklius parodo - ir nutilo nebaigus sakinio..... As tyliai palaukiau grazinimo akto, gryzes susiupeliavau viska i du aruodus, issikvieciau vezejus - ir vualia 3 furos - klase pirma. Aisku kai kainos skirtumas 3 eur - tai kaip ir nera tiek daug - bet bent neduodu vagims galimybes pavogti. Uosto elevatoriai irgi personala pasikeite - "grazuoliu" ir ten pasitaiko, todel visus grudus be isimties pasitikrinu dar bent vienam ar dviejuose infratekuose - tada kraunu. 

Is 1000 t rapso turejau tik 1 masinoj siuksliu nuoskaita, nes vietoj uosto 1 nuveziau i alytu, o rapsai buvo is vidurio boksto:)))). Uoste rapse apie 1 siuksles rasdavo, nors galima 2. Alytui rado beveik 3 proc siuksliu!. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Realiai nuvezus i labaratorija nepriklausoma kombinatas butu teisus. Tikrai gerai pasijojes pakrapstes tuos rapsus rasi netoli 3 proc. O uostas biski atlaidziau ziuri. Aisku is elevatoriaus kol nuvaziuoja iki uosto irgi naturaliai koks procentas be jokiu vagysciu nusibarsto nussiskaldo ir pan. Reikia suprast ir juos ir priimt attitinkamus sprendimus issivertinus galutine kaina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-01-04 at 07:48, voras pranešimas:

Kokybę suskaičiuok uoste ir elevatoriuje ir bus aišku.

Per mėnesį kaip min 20 reisų ir kišenėj 1000€ net ir pagal tavo skaičiavimą, o jei dar pats trąšas parsiveši iš uosto vėl kiti pinigai

Kadangi trasu i ha tik 600 kg i ha o kvieciu 6t. + per javapjute niekas pigiai neveza tai apie 30 proc derliaus su nuosava masina vezam, likusi kieki bet jau 3 pastarieji metai, del neturejimo atbuliniu reisu, samdom kitus 2016 po 9 eur veze pernai siemet apie 11, kai pigiau 12,5 nevez niekas tada savo fura nuo kulbiu nukelsim:)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia įmonė veža po 11eur/t? Pernai pavyko surasti mažiausią kainą 0,75ct/km, kas būtų ~13 eur/t. Manau, kad šiemet daugiau prašys...

 

On 2020-01-06 at 23:44, paulius radvila pranešimas:

Kadangi trasu i ha tik 600 kg i ha o kvieciu 6t. + per javapjute niekas pigiai neveza tai apie 30 proc derliaus su nuosava masina vezam, likusi kieki bet jau 3 pastarieji metai, del neturejimo atbuliniu reisu, samdom kitus 2016 po 9 eur veze pernai siemet apie 11, kai pigiau 12,5 nevez niekas tada savo fura nuo kulbiu nukelsim:)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...
  • po 1 metų...
  • po 2 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...