Jump to content

ZETOR 125


antasas

Recommended Posts

Agroteka yra Kaune, tad jei jus is pietu Lietuvos, jie bus arciau...bet tik tiek...

Paklauskit kiek kainuoja aptarnavimas Agrotekoje ir kiek Specagroje :icon-evil:

Neduok dieve koks rimtesnis gedimas, o jus traktoriu nusipirke Agrotekoje, spekit kas remontuos ??? :icon-twisted:

siaip kainos tos pacios, bet tik tiek...

P.s. jauneliui ukininkui...

nesu Zetor fanas, esu Zetor turetojas.

ir patikek manim, tu paciu arklio galiu, bet skirtingu masiu traktoriai padaro skirtinga darba.

yra zymiai brangesniu, komfortiskesniu traktoriu... bet paemus tarkim 130 Ag Zetor Ir tos pat galios Fenda...kada man Fendas atsipirks?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Agroteka yra Kaune, tad jei jus is pietu Lietuvos, jie bus arciau...bet tik tiek...

Paklauskit kiek kainuoja aptarnavimas Agrotekoje ir kiek Specagroje :icon-evil:

Neduok dieve koks rimtesnis gedimas, o jus traktoriu nusipirke Agrotekoje, spekit kas remontuos ??? :icon-twisted:

siaip kainos tos pacios, bet tik tiek...

P.s. jauneliui ukininkui...

nesu Zetor fanas, esu Zetor turetojas.

ir patikek manim, tu paciu arklio galiu, bet skirtingu masiu traktoriai padaro skirtinga darba.

yra zymiai brangesniu, komfortiskesniu traktoriu... bet paemus tarkim 130 Ag Zetor Ir tos pat galios Fenda...kada man Fendas atsipirks?

del 130 ag zetoro as pilnai sutinku su tavim jo kaina labai daug pigesne nei kitu firmu o lyginant su fend tai gal ir dvigubai kaina pigesne..jei reiktu pirkti apie 130-140 arkliu traktoriu tai greiciausiai ir imciau zetora, o jei apie 100 arkliu tai ziureciau kitu firmu..gal siu metu pabaigoj ir as kazka nauja isigysiu, o kas tai bus dar neaisku..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Agroteka yra Kaune, tad jei jus is pietu Lietuvos, jie bus arciau...bet tik tiek...

Paklauskit kiek kainuoja aptarnavimas Agrotekoje ir kiek Specagroje :icon-evil:

Neduok dieve koks rimtesnis gedimas, o jus traktoriu nusipirke Agrotekoje, spekit kas remontuos ??? :icon-twisted:

siaip kainos tos pacios, bet tik tiek...

P.s. jauneliui ukininkui...

nesu Zetor fanas, esu Zetor turetojas.

ir patikek manim, tu paciu arklio galiu, bet skirtingu masiu traktoriai padaro skirtinga darba.

yra zymiai brangesniu, komfortiskesniu traktoriu... bet paemus tarkim 130 Ag Zetor Ir tos pat galios Fenda...kada man Fendas atsipirks?

O koks skirtumas servisiniui ar knistūsi su tavo zetorium ar su kokiu F. Jam už darbą mokėti teks vienodai, tik tai, kad sumą išdalinus pusės milijono vertės traktoriui neatrodys taip brangu, kaip pirktam už 150.tūkst.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kolegos, kol Zetor bus toks primityvus ir pilnai mechaninis, tai ir jo eksploatcija ir remontas bus tikrai gerokai pigesnis nei kitu vakarieciu...

o traktoriukas patikimesnis.

reik taip manyti nors Forterra ira gan jaunas kurinys ir laiko nepatikrintas.pagivensim pamatysim.

niekur taip ir neradau išsamesnės info apia šiuos traktoriukus,ju sandara, rėmonta,rėmonto katalogus .pilna prifilmuota gražiu vaizdelių o smulkiau ,nič nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kolegos, kol Zetor bus toks primityvus ir pilnai mechaninis, tai ir jo eksploatcija ir remontas bus tikrai gerokai pigesnis nei kitu vakarieciu...

o traktoriukas patikimesnis.

reik taip manyti nors Forterra ira gan jaunas kurinys ir laiko nepatikrintas.pagivensim pamatysim.

niekur taip ir neradau išsamesnės info apia šiuos traktoriukus,ju sandara, rėmonta,rėmonto katalogus .pilna prifilmuota gražiu vaizdelių o smulkiau ,nič nieko.

Dėl jaunumo tai kaip čia pasakius, pasižiurėk http://www.konedata.net/, ten pamatysi, kad forterra modeliai gaminami nuo 1999 metu, tada ju išvaizda buvo truputi kitokia, apie tuos traktorius labai dauk diskutuojama lenku forume http://www.agrofoto.pl, žinoma reik mokėt lenkiškai skaityt arba bandyt išsiverst, kai rinkausi traktoriu(2008 metai) tai perskaičiau absoliučiai visas temas apie forterra ju forume, jeigu trumpai šnekant tai susidariau ispudi, kad tai patikimi traktoriai, dabar dėl remonto katalogu tai neteko man ju matyt bet nelabai suprantu kam jie reikalingi, jeigu detaliu prireiks tai visada manau pas atstova gausi, jeigu kažkas varikliui ar pavaru dėžei nutiks tai manau be serviso paslaugu kažin ar isiversi antras dalykas ir be firminio serviso bet kokia traktoriu remonto imonė toki traktoriu nesunkiai iveiktu, dar informacijos yra čekiškuose puslapiuse bet dabar nepamenu adresu ir čekiškai skaityt daug sunkiau bet mokant rusu kalba suprast galima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nzn bet apie svori tai biski nustebau kai pamaciau kad forterra 125 sveria 5,5 tonos. cia galiniu ratu svoriai ir frontalinis dar komplektacijoj.(be priekiniu svoriu).

Pats traktorius FORTERRA be jokiu svoriu sveria 4500 ar 4600kg dabar tiksliai nepamenu o svoriu jam galima uždet iki 700kg priekyje ir 350kg ant galiniu ratu taigi ir gaunasi api 5,5 tonos o frontalinis krautuvas čia nė prie ko, dar tiesa kas užsakinėja traktoriu su priekine pakaba tai ant pakabos dedamas mažesnis svoris bet kadangi jis kabo toliau priekyje tai ir budamas mažesnis atlieka ta pati darba kaip ir didelis, vasara dar teko matyt ir ta 700kg svori užkabinta ant priekiniu šlaunu, bet mano nuomone kas per daug tas nesveika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nuva, susidomejau, pagooglinau zetor.lt ... ZETOR MAXTERRA iki 170ph bet turbut dar neparduodamas,kad info jokio nera. O forterra 135 .... kur platesnes info ieskot ? ar tiesiog cia klausti zetor turetoju? :)

Dar čia pabandyk http://www.zetor.cz.

Čia ir šiokią tokią apžvalgą rasi: http://www.zetor.com/file/8324/Profi%20 ... %20135.pdf + elementorius http://parsiusti.lt/files/0NCYWQSW/Zetor_Forterra_II_8641-11741.pdf.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dirbantiems frontaliniu su proximom, koki kabinat svori gale ? (nes isitikines kad normaliai dirbt neimanoma be jokio svorio) Pas mus labai daug issineses i prieki krautuvas, (Trac lift 320sli ant proximos) tai dirbt praktiskai neimanoma nieko, vercia traktoriu net nejauku, turiu 1800kg svori kuris tiktu, bet sudvejojau, nezinau ar atlaikys pats traktorius, gan juokingai atrodo tos galines pavaros kaip t25, servisas sako kad kabink drosei :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu brač,lauke rodo -12 o mano fortera pabirbė penkias minutes ir nuduso.Po gruodžio pradžios pirkau dyzeliną,dar truputį pridėjau antigelio,nes buvo bake vasarinės likutis,bet matyt filtrą patraukė.Gal kas ardėt kūro paėmėją,ar ten smulkus tinklelis,gal ten užlipdė parafinas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu brač,lauke rodo -12 o mano fortera pabirbė penkias minutes ir nuduso.Po gruodžio pradžios pirkau dyzeliną,dar truputį pridėjau antigelio,nes buvo bake vasarinės likutis,bet matyt filtrą patraukė.Gal kas ardėt kūro paėmėją,ar ten smulkus tinklelis,gal ten užlipdė parafinas?

Pirmas kas užsikiš, tai mažiukas grubaus valymo filtriukas plastmasinis. Jei į baką eina prapūst, tai ardyt nėr reikalo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ir buvo mano klaida,kad vasarinės pilnai neišleidau,o atskiedžiau su žiemine,todėl turbūt ir kemšasi.Didelio reikalo nėra važiuoti,tai nėra noro nagų šalti,gal kiek atslūgus šalčiui nuimsiu tą filtriuką.Dėkingas už gerą mintį, .Bielkis taip greitai negesdavo,kol "varlės" neprarydavo,net nepagalvojau apie tą filtrą,o per frontalinio geležis mažai kas matosi žioplam :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...