Jump to content

ZETOR 125


antasas

Recommended Posts

Kaip su ju gedimai ? Ar turi kokiu "ligu" , kaip su detalem, priejimas prie varyklio ar verta paciam kyst nagus jaigu pagestu ?

Bent man didesniu problemu nebuvo, čia tikuosi perskaitei visa tema, dar gali pasižiurėt foto galerijoi, ten yra keliu nariu nuotraukos su zetoriais ir nemažai komentaru (paspausk ant G raides kaireme apatiniame kampe)

Dėl remonto pačiam tai pirma reik tavo gabumus technikos srityje žinot, kitam ir dviračio grandine pakeist sudėtingas reikalas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma reikia žinoti kam bus naudojamas traktorius,o šioje temoje nemažai apie juos parašyta,tik nepatingėk pasiskaityti.Gan paprastas traktorius,galima remontuojant apsieiti be televizoriaus meistro :lol: ,o mechanika gan primityvi,tik sankaba nežinau ar ilgai laikys,nes forterose tik keraminė,šlapia hidrauliškai valdoma net nenumatyta,nepatogumas dirbant su pakrovėju.Miške ir giliai klampindas purvyne manau turėsi problemų,o šeip gan patikimas traktorius,kas dirba,labai nekeikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki neseniai nusipirkau Zetor 115 ir noriu pirkti keturiu korpusu vartoma pluga bet nezinau, ar nekels piesto nes svoriu nera tiki frontalinis krautuvas prieki , pas mane zemes normalios , nera dideliu kalnuotu vietu .... dekui uz atsalymus :)

Tai i frontalinio kauša visada gali akmenu ar žemiu pasisemt jei svorio truks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki neseniai nusipirkau Zetor 115 ir noriu pirkti keturiu korpusu vartoma pluga bet nezinau, ar nekels piesto nes svoriu nera tiki frontalinis krautuvas prieki , pas mane zemes normalios , nera dideliu kalnuotu vietu .... dekui uz atsalymus :)

Nekels, ariu su forterra 125 + 4 korpusu vartomas kuhn, taip pat priekyje tik frontalinis.. noretusi penkto korpuso..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuhn huard.., hidraulinė apsauga, priešplūgiai.. tempia lengvai, žemė priemolis (kalba ~45cm užgriebi). Labai pasiteisina jėginis/pozicinis reguliatoriai pas forterras. Kelia taip pat lengvai, važiuojant pakabos amortizacija irgi labai geras dalykas, plugas tik suvytuoja, o traktoriui nieko.. 5 korpusus manau patemtų, tik tiek, kad jau vien frontalinio ant priekio bus permažai, nors aišku plūgas plūgui nelygu....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

isigijau proxima power 120 su frontaliniu ir pluga ibis xlh3+ galvoju galreikejo imti 3+1 kazin iveiktu :icon-rolleyes:

gal šitas kartais.gražuolis

va virukai nuliovam apkatke daro :D

http://en.zetor-club.com/video/zetor-pr ... -tour-2676

Ten kur abkadkę daro, tai man pasirodė labai jau moteriškų bruožų traktoristas. Na čia ne į temą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas pasakis, kiek mh reik naujam FORTERRAI prasukti lengvais darbais kad galėtum i plūgą ikinkyti?

ta prasme gamykla ka rekomenduoja? traktoriu parvežė o vartojimo instrukcijos LT dar ne.

jei ziema kelius pastumdai i miska vaziuoji plius pavasaris trasu berimai tai manau iki to laiko traktorius bus prisidirbes ir galesi kinkyt i pluga. Jei truks moto valandu nebutina is kart smaugti su plugu kiek eina galima ir mazesnem pavarom dirbti :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas pasakis, kiek mh reik naujam FORTERRAI prasukti lengvais darbais kad galėtum i plūgą ikinkyti?

ta prasme gamykla ka rekomenduoja? traktoriu parvežė o vartojimo instrukcijos LT dar ne.

Instrukcijoi rašo, prisidirbimo laikas 100m/h, pirmas 10 val dirbti tik lengvus transporto darbus, likusias 90 val. varikli apkrauti vidutiniškai, dar pabrėžta, kad laike prisidirbimo stengtis nepalikti traktoriaus dirbti laisvais sūkiai ilgesni laika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar klausimėlis.

palėtintos pavaros"vėžliukai",kaip juos junginėti rekomenduoja gamykla?reik mažinti apsukas ar jinginėti kai reik traukos nemažinant apsukų ?

pasmane kažkaip triušmingai perijuginėja .

Dabar nepamenu ar ten išvis ka nors rašo ta instrukcija tuo klausimu, parašysiu kaip yra naturoi, važiuojant transporte tai ir pas mane persijungent jaučiasi toks sakyčiau smugis (man tas dalykas labai nepatinka todėl transporte be reikalo nejunginėju tu vėžliuku o ir to reikalo nėra, užtenka tu 4 bėgiu) kultivuojant dyrbant su skutikliu, arent ar sejant, žodžiu kada apkrautas traktorius viskas junginėjasi švelniai ir tyliai, jungent apsuku nemažinu, kaip sakoma gazas dugnas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...