Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

ziuriu jaunieji rimtai ruosesi ateinanciom paramom.

pas mus vietiniam laikrasty atsirado skelbimas

kad nuomotusi dirbama po 600 LTL

Ka jus i tai

jau su tėvu apkalbėjom šitą skelbimą. nieko gero...

Skambinot ir tiek moka is tikro ar tik skelbimas, kaip LR buvo kad grudus po 1000 perka. Nors visko gali buti konkurencija dideja ir islosia zemes savininkai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomu po kiek perka nors šiaip tokios sumos nerealiai atrodo ir ar ta zeme ateprka ta suma ? Kažkas čia nerealaus tik vat iš tų pačių kur deda tokius skelbimus poot girdi kokia brnagi ta žeme... Nors tas burublas gal ir subliukš kada ...

Visi burbulai sprogsta sprogs ir sitas ,situo as neabejoju.Cia ne Voketija ir ne Austrija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau į ŽŪ ateina pinigai iš kitų sričių. Labiausiai iš šešėlio. Todėl, kad per žemės ūkį lengviausiai juos paslėpti. Nelabai kas gali susekti kiek ant popieriaus ir kiek iš tikro sumokama už žemę ir už žemės nuomą, už darbą, paslaugas. Kuo griežčiau bus bandoma sukontroliuoti "viršunėlių" pinigus visokiom deklaracijom ir panašiai, tuo daugiau jų bus plaunama panašiais metodais. Įskaitant ir tai, kad vargu ar pavyks sustabdyti žemės pardavimą užsieniečiams. Nu ir dar tai, kad pilna tokių nuomotojų, kurie prižada aukso kalnus, o sumoka vienus metus, po to nemokėdami keletą metų ir kitokių panašių monų pilna. Tai peršasi išvada, kad žemės nuoma brangs. O esant tokiom kainom ir tokiom išmokom, ekonomiškai ūkiai vargu ar beišgalės kažkiek tą nuomą kelti (kalbu apie savo kraštą). Išvada ta, kad dalį žemių būsim priversti prarasti. Bet ar tai labai blogai tai abejočiau. Gal būt nėra labai gerai tol, kol banke kapsena pinigai iš sąskaitos už nupirktas technikas. O šiaip visumoj, visada maniau, kad optimaliausias augalininkystės ūkis yra kur tai iki 200 ha. Įvertinus normalios, vertos pinigų kuriuos sumoki už darbą, darbo jėgos stygių (veikiau deficitą, nes jos skaityk kaip ir nėra), manau, kad tas ūkio dydis galėtų būti dar gerokai mažesnis, kur tai apie 150ha. Nu bet čia aišku kiekvienam pagal apetitą ir pagal gobšumą. :) Kol kas ir aš tuos skaičius viršyju. Žodžiu turiu lyčnų "riebalų" ant sukūdimo. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad dali prarasim pritariu vienareiksmiskai, as perdaug nepergyvenu, nes vien su darbo santykiais kiek reikalu tai nu na..

Sumazes zemes sumazes darbo, bazes daig maz sutvarkytos skolos apdauzytos laikas gyvent del saves.

Pritariu, ypač dėl paskutinių žodžių. Kas to kol kas nesupranta, tai supras kai ateis tam laikas. O jis ateina. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ziuriu jaunieji rimtai ruosesi ateinanciom paramom.

pas mus vietiniam laikrasty atsirado skelbimas

kad nuomotusi dirbama po 600 LTL

o jei gali parasyk tel nr sio skelbimo, man labai idomu pradejo darytis, kazkodel pas mus kraste toks skelbimas buvo, o tas zmogus tiek smegenu turi kad manau visa lietuva galetu dirbti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ziuriu jaunieji rimtai ruosesi ateinanciom paramom.

pas mus vietiniam laikrasty atsirado skelbimas

kad nuomotusi dirbama po 600 LTL

o jei gali parasyk tel nr sio skelbimo, man labai idomu pradejo darytis, kazkodel pas mus kraste toks skelbimas buvo, o tas zmogus tiek smegenu turi kad manau visa lietuva galetu dirbti :D

jo atsimenu kad vasara vietiniam laikrašti buvo tokia kaina parašęs (2-3kartai daugiau nei visi moka) ir man buvo pretenzijas pareiške dėl to skelbimo kad nori tiek irgi gauti. ir berods sakė tinka nuo 4ha plotai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ziuriu jaunieji rimtai ruosesi ateinanciom paramom.

pas mus vietiniam laikrasty atsirado skelbimas

kad nuomotusi dirbama po 600 LTL

o jei gali parasyk tel nr sio skelbimo, man labai idomu pradejo darytis, kazkodel pas mus kraste toks skelbimas buvo, o tas zmogus tiek smegenu turi kad manau visa lietuva galetu dirbti :D

jo atsimenu kad vasara vietiniam laikrašti buvo tokia kaina parašęs (2-3kartai daugiau nei visi moka) ir man buvo pretenzijas pareiške dėl to skelbimo kad nori tiek irgi gauti. ir berods sakė tinka nuo 4ha plotai

tai man buvo 3 zmones del to skelbimo kai pasakiau kas tas zmogus tai tada uzteko ir 250. o vienas pasiule zemes 2ha sako noriu gauti 1000lt sakau tiek negausi, sako man jis tiek duoda, tai sakau nuomuok jam, sako negaliu priskambint :D tai skaniai pasijuokiau. po tokiu kainu tik su petelne skambint tokiem belieka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...