Jump to content

Ašiniai kombainai


shaulinis

Recommended Posts

Aš (kaip turbūt įsivaizduoji) kiek kitais dalykais buvau užsiėmes filmavo mano kolega. Kai peržiūrėjom..... Na ką be komentuot, atgal neatsuksi antro dublio nepakartosi. Taigi turim ką turim. Jei ką tai kolega bulvinykas ten visą dieną buvo kaip nešališkas stebėtojas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš (kaip turbūt įsivaizduoji) kiek kitais dalykais buvau užsiėmes filmavo mano kolega. Kai peržiūrėjom..... Na ką be komentuot, atgal neatsuksi antro dublio nepakartosi. Taigi turim ką turim. Jei ką tai kolega bulvinykas ten visą dieną buvo kaip nešališkas stebėtojas ;)

tai galetum ir daugiau duomenu pateikti is sito bandymo: kiek mm sietai atidaryti, vejas, rotoriaus apsukos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

neturiu po ranka dabar šeip rotoriaus apsukas laikėm 860-900 ventiliatorių 1050 sietus.. pamiršau reiks pažiųrėti, pobūgnis kokie 5 gal :eusa-think:

per daug nenuriu plėstis, kad viso būsimo profesoriaus straipsnio neišviešinčiau per anksti, bet tuos dalykus patikslinsiu (nebent uk.algis anksčiau už mane pažiūrės ;) )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Istikro su meiziais tai keblus reikalas. Rotoriaus neprikimsi jeigu ner is ko. Tada shaulinio issakytas variantas tiktu tik reiktu ir kreipainciasias perstatyti , kad kuo daugiau uzstabdytu mase rotoriuje.

Visdelto reiketu stengtis ji prikimsti.

na jei sausa tai prikimsi manau...o jei laukas lygus tai ir dregna turetu pavykt... :eusa-think: teko ir man su prestige mieziais uzpernai pazaist, bet nieko sausa buvo greit as juos :eusa-shifty: o kolega us 9m kederiu ir pernai sekmingai tvarkesi...taip kad manau rotorius ne isimtis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...

Pateiksiu keletą rotorinių kombainų nuotraukų, padarytų parodos metu :) Bet šį kartą esmė ne išorė ir dizainas, o viduriai, t.y. - geležis :icon-wink: P.S. Į patį tinklapį nuotraukų nekeliu, nes po to dar iškraipo, tai ilgai krauna kol atidaro ir pan.

Case 7088 (jei neklystu) rotorius :

http://img251.imageshack.us/img251/2462/img6703k.jpg

http://img251.imageshack.us/img251/5482/img6707m.jpg

New Holland CR 9080 Elevation dviejų rotorių sistema :

http://img717.imageshack.us/img717/3972/img6674a.jpg

http://img406.imageshack.us/img406/8237/img6676o.jpg

:icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Miežiam manau reikėtų pabandyti uždengti priekinį pobūgnį aklinai kokia skarda, šeip tik mintis pamastymui

Istikro su meiziais tai keblus reikalas. Rotoriaus neprikimsi jeigu ner is ko. Tada shaulinio issakytas variantas tiktu tik reiktu ir kreipainciasias perstatyti , kad kuo daugiau uzstabdytu mase rotoriuje.

Visdelto reiketu stengtis ji prikimsti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip 2006m buvo, dirbom ir tada ;)

tai cia 2006 scenarijus siemet... :)

Ne visai, čia daugiau kalbant apie mažus derlius, dar jei sausra.... Kaip tada, kai kuriose vietose panašiai taip ir gavosi. Šiemet kiek matau daug atsėta bus taigi daug vasarojaus bus kai kam vienu metu nušniot.

Na čia lyrinis nukrypimas buvo, esmė tame, kad ne naujiena tie reti pasėliai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip 2006m buvo, dirbom ir tada ;)

tai cia 2006 scenarijus siemet... :)

Ne visai, čia daugiau kalbant apie mažus derlius, dar jei sausra.... Kaip tada, kai kuriose vietose panašiai taip ir gavosi. Šiemet kiek matau daug atsėta bus taigi daug vasarojaus bus kai kam vienu metu nušniot.

Na čia lyrinis nukrypimas buvo, esmė tame, kad ne naujiena tie reti pasėliai ;)

tai jo, uzmini 13km/h ir varai isisiepes, bunkery ne 10-15min kuli, o 20...ir .t.t. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su dičikiais yra buvę ir taip, bet ne tavo ar mano kraštuose, čia nežinau kas turi atsitikti, kad mažiau 4t/ha byrėtu, vistiek bent 5 ias tonas sukrapštysi, taigi, dar nėra buvę dviejų vienodų sezonų ir netgi tokioj mažoj Lietuvoj labai viskas skiriasi, matysim, kas bus tą krikštysim :) kaip ten be būtu patirties tame reikale yra, ką nors sugalvosim ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...