Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

prieš 4 minutes , AgroP pranešimas:

Euforija neturi septoriozes užkrato? šei ligai jautresnė ji. Ant senų lapu buvo tikrai nemažai jos ši pavasarį ir kol drėgnesnis oras buvo galėjo lengvai užkratas persimest į naujus lapus. 

Kaip dėl pašaknio ligų ? 

Pašaknio nėra, o dėl septeriozes yra ant apatinių lapų. Bet vargu ant ji užlips aukščiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, AgroP pranešimas:

Euforija neturi septoriozes užkrato? šei ligai jautresnė ji. Ant senų lapu buvo tikrai nemažai jos ši pavasarį ir kol drėgnesnis oras buvo galėjo lengvai užkratas persimest į naujus lapus. 

Kaip dėl pašaknio ligų ? 

Kaip gali persimesti ant naujų lapų, jei vėliavinio ir antro lapo dar nė kvapo nėra. Pašaknio ligų kontrolė jau ir taip pavėluota. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Prieš 5 valandas, Planetarke pranešimas:

Ar po kalkinimo dingsta tokios dėmės? Pirmi metai. Ankščiau tame lauke nėra buvę, pakankamai vienodas ir derlingas dirvožemis. Į kalniuką matosi po tamsios juostos salotinė. 

IMG_1228.jpeg

Pas mane tokiu plemuku kur lengvesne zeme ir humos maziau tai nuo salnu kencia. Db kai silumos daugiau bent pas mane tamseja tokie plotai. Gal dar fosforo mazai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, anddam pranešimas:

Verta dabar žieminiams po lietaus paduot vakarais ar ryte karbamido per lapus (kokį 15 kg/ha), magnio, kalio sulfato po 3-5 kg ir kokio tai mangano dar papildomai? Ar tas purškimas labai didelės naudos neduos?

Labai didelės tai tikrai neduos, bet kažkiek pamaitins. Atiduodi azotą, herbicidas, su pirmu reguliatorium maitinimas, su antru maitinimas+fung ir jei reikia ant varpos fung. Visi kiti važinėjimai su tuo karbamidu mano patirty, tai iš neturėjimo ką veikt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, JCB pranešimas:

Labai didelės tai tikrai neduos, bet kažkiek pamaitins. Atiduodi azotą, herbicidas, su pirmu reguliatorium maitinimas, su antru maitinimas+fung ir jei reikia ant varpos fung. Visi kiti važinėjimai su tuo karbamidu mano patirty, tai iš neturėjimo ką veikt.

Ir rizikuot apsidegint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , manttys pranešimas:

vyručiai, o kaip su salietra ant veliaavos? yra realu, kad ją panaudotų grudų pildymui, jeigu taip ir nelis ilgai? Protas sako, kad reikia laukti lietaus prognoziu, bet sirdis nori pamaitint augalus :D

 

o kiek pas pati krituliu buvo ir ar jei buvo trukumas klausimas kiek jos dar like nesunaudotos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , manttys pranešimas:

o pixxaro ec? aš pats dar su pixxaro ir trimeriu važiuosiu, nes tik dabar žolių normaliau atsiranda..

Tai ok, bet dideles rugiageles sunkiai paims. Jei ju nera pas tave tai viskas gerai. Aisku cia pas tave nera labai pigus purskimas jei pixxaro 0.5l dedi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...