Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

prieš 30 minutes , Ūkininkas 45 pranešimas:

Vietomis smeliuke kviečiai pagelte, čia dėlto, kad galėjo per gyliai pasiseti tose vietose? Ar kitos priežastys? 

pas mane ir yra kelios vietos pagelte, bet ten buvo zirniai kurie 2 kart suleksciuota ir paseti..gal dregmes ar maisto mazai..

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, dzipas pranešimas:

Siandien ryt dar purskiam veliausiai setus.

Tikrai nekritikuoju,tik bandau diskutuot.Nes kiek pastebėjau forume jei turi savo nuomonę ir ji kitokia,tai tu jau priešas...Nemanai kad vėloka,chemija stresuoja žiemkenčius,ir augimas piktžolių jau stoja dėl saulės energijos trūkumo,ir peršasi išvada ar verta tą daryt?Aš ir dvejojau,bet nusprendžiau nepurkšt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, LS1 pranešimas:

siandien pabaigiau irgi paskutinius setus purkst, purkstuva paruosiau ziemai.

si pavasari kai neisejo ilgai rimto herbicido pust o is rudens pigiu nebuvo purksta tai sakiau paskutini kart praleidziu rudenini purskima

Dar dirvinį pradėk naudoti, labiau liksi sužavėtas. Pavasarį ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, agronoms pranešimas:

Tikrai nekritikuoju,tik bandau diskutuot.Nes kiek pastebėjau forume jei turi savo nuomonę ir ji kitokia,tai tu jau priešas...Nemanai kad vėloka,chemija stresuoja žiemkenčius,ir augimas piktžolių jau stoja dėl saulės energijos trūkumo,ir peršasi išvada ar verta tą daryt?Aš ir dvejojau,bet nusprendžiau nepurkšt.

Oru prognozes rodo pakankamai silta ora,tai tos piktzoles kad ir stipriai neaugs, vistiek vegetuos.dar neaisku kokia ziema bus,o pavasari kol iseina nusipurkst jos gan nemazos uzauga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
prieš 30 minutes , anddam pranešimas:

Šlapesnės ir retesnio pasėlio plotai gavo trinepaksetilo po 0.3l/ha, žiūriu pradėjo jie lyst atgal į žemę. Kažkaip galima pataisyt situacija? Amino rūgštys + karbamidas gal padėtų? Ar gavus lietaus ir šilumos pasitaisys situacija?

 

12454894-5720-4CC0-AC40-68613ACEF163.jpeg

624893BE-A719-465D-8FD6-D2743172DC69.jpeg

A3519DE5-ED8C-402E-82C4-BF8861D1FD51.jpeg

Su amynkėm ir karbamidu pagreitinsi atsigavimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , manttys pranešimas:

Matant nemazai lauku man iskyla prisiminimai, kaip nemazai kas kule daug tonu su minimaliai idejimais pernai :)

kadangi niekas is niekur neatsiranda, tai pasekmes matosi laukuose. Gražių žieminių, bent pas mane kraste, nėra daug.

Pernai dar buvo patresti žieminiai su pigesniais NPK, šiemet jau daug kas taupė ir dar kas brangaus azoto turi taip pat mažina. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Virgis. pranešimas:

Pernai dar buvo patresti žieminiai su pigesniais NPK, šiemet jau daug kas taupė ir dar kas brangaus azoto turi taip pat mažina. 

NPK po 1200, salietra po 830, varau kaip kasmet :D Vaizdas geras, bet rezultatas finansinis nebus labai geras :D 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...