Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Prieš 1 valandų, vrimvydas pranešimas:

Nenaudojam agresiviu trumpintoju bet javai buna maziau sugriuve nei aplinkui. Gal griuvimo priezastis perplonas siaudas ir ligos  o ne ju aukstis ? Beto siaudai jei mokant jos susitvakyti tai yra anglies saltinis ir maistas sliekam.

kiekvienas matom savo klaidas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , anddam pranešimas:

tie didesni kviečiai kokio maždaug aukščio? Iki kelių? Trumpinsi dar ar jau nebe?

iki keliu drasiai.. nebetrumpinsiu, draudimas 10 eur ha, terpalas daugiau kainuos. su terpalu prasilekiau vakar tik ten, kur rapsa sesiu, del siaudu kiekio.. kampuose nestuminejau, tai matysiu ar yra skirtumasdidelis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , manttys pranešimas:

iki keliu drasiai.. nebetrumpinsiu, draudimas 10 eur ha, terpalas daugiau kainuos. su terpalu prasilekiau vakar tik ten, kur rapsa sesiu, del siaudu kiekio.. kampuose nestuminejau, tai matysiu ar yra skirtumasdidelis

Gali tik viena kultura drausti ar reik visas?Terpaslas 15€/l. 
Tikrai matysis, pastebejau pernai prie stulpu kai nesupurksta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , anddam pranešimas:

Kokius mišinius ir kokiomis normomis rekomenduotum pasirinkti?

Ankstyvos veislės, silpnesiuose  kviečiuose pusines eros, ascros normas, arba koki maxenti 0.4l, dar gal koki juventus 0.5l su strobiku 0.3l. Vėlyvesnėse veislėse, kur normalus derliaus potencialas, elatus era 0.8l arba ascra xpro 0.9l.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 59 minutes , Ukius_bulvinskis pranešimas:

Elatus era 0,8-1 l/ha, arba iš Bayer ką nors (Ascra, Siltra) 

tik ne bayer, kai tik ant vėliavos bajeris tai taip ir neapsieina pas mane be bajerio ar sausi metai ar drėgni, kai sausi metai nukepino vėliavą, kai drėgni pražysta geltonai vėliavinis lapas, ką dariau su basf produktais tokių bajerių nebuvo :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2023-05-30 at 17:57, manttys pranešimas:

iki keliu drasiai.. nebetrumpinsiu, draudimas 10 eur ha, terpalas daugiau kainuos. su terpalu prasilekiau vakar tik ten, kur rapsa sesiu, del siaudu kiekio.. kampuose nestuminejau, tai matysiu ar yra skirtumasdidelis

Bet tai nukult tai vistiek turėsi jei bus sugule ir kulant sugulusius javus laiko atžvilgiu prarasi dar daugiau negu, kad kainuoja augimo reguliatorius. Na kiekvieno pasirinkimas. Mano toks pamąstymas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, ceck pranešimas:

tik ne bayer, kai tik ant vėliavos bajeris tai taip ir neapsieina pas mane be bajerio ar sausi metai ar drėgni, kai sausi metai nukepino vėliavą, kai drėgni pražysta geltonai vėliavinis lapas, ką dariau su basf produktais tokių bajerių nebuvo :icon-rolleyes:

Užpernai ir aš taip prisidirbau su Ascra ant vėliavos, iš dalies apkaltinau sausra, bet kuriu lauku nepurškiau tu vėliava žaliavo ilgiau. Norėjosi padaryti geriau, o gavosi kaip visada…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , Garix pranešimas:

Užpernai ir aš taip prisidirbau su Ascra ant vėliavos, iš dalies apkaltinau sausra, bet kuriu lauku nepurškiau tu vėliava žaliavo ilgiau. Norėjosi padaryti geriau, o gavosi kaip visada…

Galima placiau del ascros? Siandien is ryto 15 ha nusipurskiau su 0,66 l/ha. Sausa pas mus. Kada pasimate neigiamas poveikis? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Duncia pranešimas:

Galima placiau del ascros? Siandien is ryto 15 ha nusipurskiau su 0,66 l/ha. Sausa pas mus. Kada pasimate neigiamas poveikis? 

Purškiau nuo 21h, tie metai gal netiko nežinau aišku ir karščiai dienom buvo tada. Dabar gal viskas ir gerai su Ascra, dar kai norma pusinė tuo labiau. Pasimatė lyg po 2d 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Garix pranešimas:

Purškiau nuo 21h, tie metai gal netiko nežinau aišku ir karščiai dienom buvo tada. Dabar gal viskas ir gerai su Ascra, dar kai norma pusinė tuo labiau. Pasimatė lyg po 2d 

Pas mane pilna norma tiek ascra tiek variano tos pačios bėdos, ar sausra ar drėgmės kaip pernai sočiai ir kas svarbiausia kerta visom veislėm, kažkokia mistika

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...