Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

prieš 6 minutes , ramas 1 pranešimas:

As buvau uzklauses neperseniausia forume,pas mane taip buvo su zepelin,bet as jau varpom be keliu sekundziu islendant nupuciau herbicidu + fungicidu,pasirinkimo neturejau nes pabego lipikas .Kaip ir sake kolega nuo greito augimo,pas mane viskas isitaise ir grazios varpos,nesuk galvos.

Nesuku, yra jau taip buve seniau ir kuliant tokiu nebemaciau. tiesiog idomu paklaust nuomoniu, man sake lyg vario trukumas gali buti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , axe pranešimas:

Nesuku, yra jau taip buve seniau ir kuliant tokiu nebemaciau. tiesiog idomu paklaust nuomoniu, man sake lyg vario trukumas gali buti

Tikrai ne vario ,as maciau sita procesa .Virsus varpos uzsikabines uz velevos ir stume lauk varpa ,ji lenkesi ,bet paskui isauna, cia del greito augalo augimo proceso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, ramas 1 pranešimas:

Tikrai ne vario ,as maciau sita procesa .Virsus varpos uzsikabines uz velevos ir stume lauk varpa ,ji lenkesi ,bet paskui isauna, cia del greito augalo augimo proceso.

sitas procesas liaudiskai bent jau suvalkijoje vadinasi kepures uzdejimas, taip atsitinka per daug suvelinus trineksapak-etilo veiklios pagrindu trumpinima ( jei gerai pamenu visi sitie modusai 2-3 bamblio fazej puciasi, veliau irgi veikia bet prasideda salutiniai poveikiai)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , ignas.d pranešimas:

sitas procesas liaudiskai bent jau suvalkijoje vadinasi kepures uzdejimas, taip atsitinka per daug suvelinus trineksapak-etilo veiklios pagrindu trumpinima ( jei gerai pamenu visi sitie modusai 2-3 bamblio fazej puciasi, veliau irgi veikia bet prasideda salutiniai poveikiai)

Su trineksapaku nebuvo purksta veliau nei bbch32. 

 

Prieš 4 valandas, ramas 1 pranešimas:

Tikrai ne vario ,as maciau sita procesa .Virsus varpos uzsikabines uz velevos ir stume lauk varpa ,ji lenkesi ,bet paskui isauna, cia del greito augalo augimo proceso.

Taip ir yra, maciau islinkusiu varpu uzsikabinusiu uz veliavos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, Edvisp pranešimas:

Pas mane tai taip buvo kai kruša buvo tai veliavas dar neišlindus varpais aplaužė/ užlenkė tai jai teko pro šona brautis, bet dabar jau išsitiesino :D idomiai atrode 

A0D060A5-7C29-4BD5-98FD-6A460F5E00BC.jpeg

lapai išilgai plėšyti lapamakštės sulankstytos - greičiausiai ledu porcija iš didelio aukščio gavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , Duncia pranešimas:

Akivaizdu, kitais metais tik tombo manau. 

Ir kas cia per stebuklas? Isviso nepagausi tu zoliu ,kai tokie metai ,kaip siemet.Pas m,us ,kas naudojo tombo prasileido smilguole .Naudojant kelis purskimus lengviau susigaudyt zoles.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, ramas 1 pranešimas:

Ir kas cia per stebuklas? Isviso nepagausi tu zoliu ,kai tokie metai ,kaip siemet.Pas m,us ,kas naudojo tombo prasileido smilguole .Naudojant kelis purskimus lengviau susigaudyt zoles.

pernai tombo buvau nusivyles dalinai, siemet liuks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, ramas 1 pranešimas:

Ir kas cia per stebuklas? Isviso nepagausi tu zoliu ,kai tokie metai ,kaip siemet.Pas m,us ,kas naudojo tombo prasileido smilguole .Naudojant kelis purskimus lengviau susigaudyt zoles.

Manau purškimo laikas buvo labai svarbus. Sakykim šias metais buvo vėsus pavasaris, gal kai purkset buvo žema temp ir dėl to nesuveikė, o gal dar ir maža norma buvo naudota :) 

esu pastebejas, kas iš rudens tvarko reikalus iš rudens, bet pavasarį nenaudoja herbicidu, paleidžia Dirse, aviža. Šlykščiai laukai atrodo :) 

rudenį pats purksiu nuo dviskilčių, o pavasari perpurksti planas ir nuo vienskilciu 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, ramas 1 pranešimas:

Ir kas cia per stebuklas? Isviso nepagausi tu zoliu ,kai tokie metai ,kaip siemet.Pas m,us ,kas naudojo tombo prasileido smilguole .Naudojant kelis purskimus lengviau susigaudyt zoles.

Na ne pas visus piktžolėti laukai, tai kažkas sugebėjo pagauti, arba laiku nupurkšti. O gal pas jus jau kai kurios piktžolės įgavusios atsparumą jei metai iš metų tas pats, o jei dar atsėliuojama. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...