Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

prieš 6 minutes , ceck pranešimas:

Manau pimas trumpinimas visiems nepavyko nes vyravo šalnos o įpatingai skagenui 

Tikrai taip, čia bus faktorius kuris lėmė išgulimo gausą, veisliai. Tas aišku neapsaugo 100% nuo išgulimo, bet  tikrai daugiau šansų išsaugot  statu pasėlį. Reiktu susirast gulinčio Skageno peržiūrėt stiebą, ar va tikrai per silpna apačia linko, pasitikslint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, AgroP pranešimas:

Tiesa, daug kam trumpinimo klaidos, nelaiku arba permažai trumpinta ir + pertręšimas, matosi ypač ant trikampiu ir galulaukių. 

Pas mane irgi tik trikampiai ir galulaukes (azoto sudubliavimas) prigule, vasariniai siektiek pavartalioti, o va rapsai expiro - neatlaike -  guli visas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, dzipas pranešimas:

Pas mane irgi tik trikampiai ir galulaukes (azoto sudubliavimas) prigule, vasariniai siektiek pavartalioti, o va rapsai expiro - neatlaike -  guli visas.

Su expiro nenaujiena. Pernai man taip pat visas gulėjo. Pjūtis buvo velniškai nepatogi. Gerai kad bent jau draudimas konpensavo nuostolius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , tadasjo pranešimas:

Su expiro nenaujiena. Pernai man taip pat visas gulėjo. Pjūtis buvo velniškai nepatogi. Gerai kad bent jau draudimas konpensavo nuostolius

Nu pernai budavo pradalgi atpjauni ir matai kaip tie kurie kabejo ore koks 20-30 metru pakrenta - bet nors zmoniskai byrejo. O va Ecxited tik pagule kur sutresimai padvigubinti - ziuresim kaip skirsis derliai.... nors pagal akcija jau nupirkti symetinei sejai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , agronoms pranešimas:

Kažkodėl šuniška nuojauta kužda,kad perdaug gero nebus.

Bus kiek bus, nepridesi dabar - optimizmo daugiau - ateityje pasimokius is klaidu bus geriau..... bet ne visada :) 

Jau dvidesimt metu tas pats - jei ne liutis, tai salciai, nei ne jie tai karsciai, o gal krusa ir t.t. - sudet ismokom, palaikyt ismokom, nusiimt kas isaugo ismokom. Kaulyt is valdzios kompensaciju nebe tas- draudimas ir i baznycia :) 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , dzipas pranešimas:

Bus kiek bus, nepridesi dabar - optimizmo daugiau - ateityje pasimokius is klaidu bus geriau..... bet ne visada :) 

Jau dvidesimt metu tas pats - jei ne liutis, tai salciai, nei ne jie tai karsciai, o gal krusa ir t.t. - sudet ismokom, palaikyt ismokom, nusiimt kas isaugo ismokom. Kaulyt is valdzios kompensaciju nebe tas- draudimas ir i baznycia :) 

 

Na pačiam tik dvidešimt,o man jau trisdešimt.Gal todėl viskas taip ir nervina...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, tadasjo pranešimas:

Su expiro nenaujiena. Pernai man taip pat visas gulėjo. Pjūtis buvo velniškai nepatogi. Gerai kad bent jau draudimas konpensavo nuostolius

O rapsas ir žirniai nepatenka į tas kultūras kur sugulimas nėra draudiminis įvykis? Kokia čia kontora taip gerai draudžia? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...