Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

as irgi susimasciau del fungicido kvieciams, ligu nedaug, o ir atsilaikyt jiems jau tik koks menesiukas liko paskui prasides branda, purskimas pasiims kokia 50eur (fungis, kuras, laikas), o nauda neaiski. Planuojamas vidurkis apie 5-6t, ant 8-9 kitaip mastyciau. Praita savaite dar pralekiau su karbamidu 20kg tai turejo nusimust ligu sukelejai kazkiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del tu lapu pageltimu, padegimu, tai pas mane keliuose laukuose nieko nebuvo purskta o parudavo vietom, manau nuo didelio kiekio lietaus. O del padeginimu tai pvz anglu kai foto paziuri tai ten beveik visur lapu galiukai apie 1cm nudege, kad ir db purskia ant varpu foto ykele matosi veliavino galas nudeges. O ant ascros raso nepurskti skaisciai svieciant saulei

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Planetarke pranešimas:

Čia pakūrėt tokią stiprią temą apie fungicidus. Pas mane liko cantuso mišinio purkštuve. Ar nieko neatsitiks kviečiams, jei ant viršaus maišysiu kitą fungicidą? :)

Cantus veiklioji medžiaga - 500gramu boskalido. 

Bell (kviečiu fungicidas) viena iš veiklių medžiagų - boskalidas (230 gramų lyg) 

Atsakymas aiškus manau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, Planetarke pranešimas:

Važiavau pro etana. Radau pavienių tokių padegintų irgi kaip tyčia. Priaxor power pack

Pas mane po kitų fungicidų niekur nėra tik po bajerio, o atstovas aiškina taip kad šiemet yra drėgmės perteklius taip ir gavos, pernai sausa buvo gavosi tas pats šiemet drėgna ir vėl tas pats, tai sakau šiltnamio sąlygų pas mane nėra, vienu žodžiu patc kalc :icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, ceck pranešimas:

Pas mane po kitų fungicidų niekur nėra tik po bajerio, o atstovas aiškina taip kad šiemet yra drėgmės perteklius taip ir gavos, pernai sausa buvo gavosi tas pats šiemet drėgna ir vėl tas pats, tai sakau šiltnamio sąlygų pas mane nėra, vienu žodžiu patc kalc :icon-lol:

Skagenas irgi apdeges. Kas per velnias.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...