Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Prieš 12 valandų, Edvisp pranešimas:

Pas mane skagen tik realiai dabar žydi tai kaip ir reiktu ant varpos prasipurkšti, bet i laukus jaučiu tik po joniniu ivažiuoti išeis jei pradžius, bet ar verta tada purkšti nuo fuzariozes? 

Esu tikras jog zinote kaip istikro atrodo zydejimas kvieciu... Nemaisote zydejimo su " ziedlapiu " numetimu 

IMG-3933.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , krucius pranešimas:

Esu tikras jog zinote kaip istikro atrodo zydejimas kvieciu... Nemaisote zydejimo su " ziedlapiu " numetimu 

IMG-3933.jpg

Kai kviečai žydi,mes nematom.O jei tiksliau,kai pas juos jau kabo tie kaip juos ten pavadint,aš sakau snargliai,jie jau būna peržydėją.Ir pagaut patį žydėjimą l.sunku.Pats labai teisingai pastebėjai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , agronoms pranešimas:

Kai kviečai žydi,mes nematom.O jei tiksliau,kai pas juos jau kabo tie kaip juos ten pavadint,aš sakau snargliai,jie jau būna peržydėją.Ir pagaut patį žydėjimą l.sunku.Pats labai teisingai pastebėjai.

istikro pagauti zydejima labai paprasta. tereikia perskirti zvynelius, siemet labai idomiai jie zydi. budavo nuo vidurio varpos pradeda, tada   islenda dulkines  i virsu ir apacia varpos eina zydejimas. o daba visa varpa zydi o dulkiniu dar neisstume. 

P.S. Ankstyvesnes veisles dar neisplaukiojusios pradeda zydeti. ( bent pas mane ADA taip darydavo )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...