Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

O kiek laiko laikote ištirpintą karbamidą? Turiu sukietėjusio labai, norėtųsi pasiruošti iš anksto purškimams. O su karbamidu aš mažai reikalų turėjęs, baisu su juo, kad nenudeginti.. vakar purškiau, tai dėjau tik 5 kg/ha, dar makro super 20-20-20 4 kg,, magnio sulfato 5 kg, dar cycocel ir herbicido.. nežinau ar neperdaug maišau mikso, bet pernai viskas normaliai buvo..  norėtųsi karbamido daugiau įdėti, bet nežinau kokią jo dozę augalas dar pakenčia.. forume matau, jog daug dedate, reiks ir man padidinti normą..

Is to saraso butinai ismesk karbamida.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

O kiek laiko laikote ištirpintą karbamidą? Turiu sukietėjusio labai, norėtųsi pasiruošti iš anksto purškimams. O su karbamidu aš mažai reikalų turėjęs, baisu su juo, kad nenudeginti.. vakar purškiau, tai dėjau tik 5 kg/ha, dar makro super 20-20-20 4 kg,, magnio sulfato 5 kg, dar cycocel ir herbicido.. nežinau ar neperdaug maišau mikso, bet pernai viskas normaliai buvo.. norėtųsi karbamido daugiau įdėti, bet nežinau kokią jo dozę augalas dar pakenčia.. forume matau, jog daug dedate, reiks ir man padidinti normą..

Su cykoceliu ir mikriukais visokiais tik nedidink karbamido normos susimildamas. Pernai streso apturejau padidines iki 10 kg karbamido mikse. Vos atgaivinau kviecius galvojau ,kad amen...

 

 

su kuo atgaivinai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ką pas mane jau 2 bamblys yra reiks važiuot savaitgalį su fungicidu ir reguliatorium.

kaip nustatai kad 32 augimo tarpsnis?kokiais atstumais bambliai issideste nuo saknies ir tarp ju? pas mane pirmas bamblys nuo saknies pakiles 2-4cm, o antras bamblys nuo pirmojo nutoles 1-2cm tai koks mano augimo tarpsnis? dekui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

savaitgali planuoju per lapus duoti karbamido 8 kg/ha + magnio sulfato 3kg/ha, ar galiu kartu purksti ir reguliatoriu? bei koki siuo tarpsniu naudojate?

 Karbomidą naudoti tikslinga, kada šaknys nepajėgia patenkinti augalo azotu , dėl sausros , trukumo dirvoje ir kada silpnėja ju veikla po išplaukiojimo . Dabar , esant pakankamai drėgmės , šaknys dirba pilnu pajėgumu , jeigu išberta antra salėtros dozė , išpurkštas karbomidas tik trukdys šaknų  darbui .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 Karbomidą naudoti tikslinga, kada šaknys nepajėgia patenkinti augalo azotu , dėl sausros , trukumo dirvoje ir kada silpnėja ju veikla po išplaukiojimo . Dabar , esant pakankamai drėgmės , šaknys dirba pilnu pajėgumu , jeigu išberta antra salėtros dozė , išpurkštas karbomidas tik trukdys šaknų  darbui .

Tada šiuo atveju patirpinam salietros ir visi laimingi? kaip anksčiau minėjot, pusę paims per lapus, kitą per šaknis, aišku jeigu reikia azoto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...