Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

479 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      142
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      238


Recommended Posts

purskiau reguliatorius ant kvieciu ir kur seta po vasariniu kvieciu, siaubas kiek ligu, plemais laukas nuejes, plemais atsilike tokie, kas cia per nesamone? kad po kvieciuku? Bandysiu gaivint mikriukais, ir ka nuo ligu naudot?

gal silumos tiesiog truksta, augimo normalaus nera ir tiek. Tas plemavimas kvieciu ir po geru priesseliu pastebimas. Mano po zirniais kazkokiais lopiniais laukas darosi, nors salietra jau senokai isberta. Atrodo, kad dar nieko nepaimta. Kito ukininko po lubinais seta, gerai patresta, o atrodo kaip netresti, taipogi svieseja. Siluma viska issprestu manau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turbut daug kam siemet taip,reike sulaukti šiltu oru,tada bus aišku,as prieš lietus atidaveu 300 salietros ir 200 sulfato,nieko gero,tai prieš savaite nupurškeu mikro su amino rūgštim + karbamidas,vaizdas tikrai pasikeitė,šende lyderi mikro su karbamidu ir magnio sulfatu,lauksiu rezultatu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kiek laiko laikote ištirpintą karbamidą? Turiu sukietėjusio labai, norėtųsi pasiruošti iš anksto purškimams. O su karbamidu aš mažai reikalų turėjęs, baisu su juo, kad nenudeginti.. vakar purškiau, tai dėjau tik 5 kg/ha, dar makro super 20-20-20 4 kg,, magnio sulfato 5 kg, dar cycocel ir herbicido.. nežinau ar neperdaug maišau mikso, bet pernai viskas normaliai buvo..  norėtųsi karbamido daugiau įdėti, bet nežinau kokią jo dozę augalas dar pakenčia.. forume matau, jog daug dedate, reiks ir man padidinti normą..



 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kiek laiko laikote ištirpintą karbamidą? Turiu sukietėjusio labai, norėtųsi pasiruošti iš anksto purškimams. O su karbamidu aš mažai reikalų turėjęs, baisu su juo, kad nenudeginti.. vakar purškiau, tai dėjau tik 5 kg/ha, dar makro super 20-20-20 4 kg,, magnio sulfato 5 kg, dar cycocel ir herbicido.. nežinau ar neperdaug maišau mikso, bet pernai viskas normaliai buvo.. norėtųsi karbamido daugiau įdėti, bet nežinau kokią jo dozę augalas dar pakenčia.. forume matau, jog daug dedate, reiks ir man padidinti normą..

Su cykoceliu ir mikriukais visokiais tik nedidink karbamido normos susimildamas. Pernai streso apturejau padidines iki 10 kg karbamido mikse. Vos atgaivinau kviecius galvojau ,kad amen...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...