Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Ar man tik taip atrodo ar siemet ukininkaut nebemokat? Vos kad ne visi klausineja ar ne per riebus, ar ne per liesas. Ismokit skaityt ant pakuociu ir veiklios vm grupe pasiziurekit. Riebus misinys nebuna niekada, jei sumaisot kartu derancius chemikalus. Tik kai prisiskaitai kai maiso herbicidus, augimo reguliatorius kartu ir dar visokio š prideda tai akis bado beskaitant

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar man tik taip atrodo ar siemet ukininkaut nebemokat? Vos kad ne visi klausineja ar ne per riebus, ar ne per liesas. Ismokit skaityt ant pakuociu ir veiklios vm grupe pasiziurekit. Riebus misinys nebuna niekada, jei sumaisot kartu derancius chemikalus. Tik kai prisiskaitai kai maiso herbicidus, augimo reguliatorius kartu ir dar visokio š prideda tai akis bado beskaitant

 

Taigi bando žmonės staupyt keletą važiavimų, tai ir miksuoja :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Koki fungicida parekomenduotumet naudoti kvieciuose, ka nors is tokiu vidutines klases, kad nebutu visai birzgaliukas bet ir ne is brangiausiuju, zodziu normalu bet ne elitini :D

man pernai patarė taip ir padareu,tiek vasariniam tiek žieminiam Bumper 0.5l du kartus+10kg karbamido ir 5kg magnio,šiemet darysiu tapati,npusiu nuo žoliu ir netrukus nuo ligu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,
Turiu pora laukelių žieminių kviečių, iš kurių net nežinau kas iš jų bus. Nepervėlu būtų nupurkšt mustangu , dabar kviečiai pas mane yra kažkur 31-32 tarpsnyje? Vienas laukas po pievos su stipria žole, kitas laukas po juodo pūdymo, kvietukai gana maži ir smulkūs. Daug ko trūkumas juose. 
Salotinės spalvos su vietom pageltusiom viršūnėm, nepyliau trąšų iš rudens ir nebarstysiu šiemet, tik masčiau gal ko per lapus atiduot? 
Su mustangu nebūtų itin daug streso 15-20 kg karbomido ar išvis negalima? šiandien turėtų nulyt, ryt gera diena, tai geros sąlygos būtų purkšt.
Gal dar ko įdėt reiktų dėl pageltusių lapukų , kas nėra itin brangu? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Turiu pora laukelių žieminių kviečių, iš kurių net nežinau kas iš jų bus. Nepervėlu būtų nupurkšt mustangu , dabar kviečiai pas mane yra kažkur 31-32 tarpsnyje? Vienas laukas po pievos su stipria žole, kitas laukas po juodo pūdymo, kvietukai gana maži ir smulkūs. Daug ko trūkumas juose. 

Salotinės spalvos su vietom pageltusiom viršūnėm, nepyliau trąšų iš rudens ir nebarstysiu šiemet, tik masčiau gal ko per lapus atiduot? 

Su mustangu nebūtų itin daug streso 15-20 kg karbomido ar išvis negalima? šiandien turėtų nulyt, ryt gera diena, tai geros sąlygos būtų purkšt.

Gal dar ko įdėt reiktų dėl pageltusių lapukų , kas nėra itin brangu? 

Sumaisysi mustanga su  karbamidu  bus AMEN  tavo  laukui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...