Jump to content

ssenelis

Ekspertai
 • Pranešimai

  360
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

ssenelis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 20 2018

ssenelis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

6 Prenumeratoriai

Apie ssenelis

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Female

Miestas

 • miestas
  jurbarkas

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ssenelis

  zieminis rapsas

  Pagrinde kugelio augimą stabdo vėsus oras ir retas nepiktžolėtas pasėlis.
 2. Jeigu turi gryną pasėlį , turi gerą valomąją su trijeriu bloku , gali sėklą paruošti kuo stambesnę ir apsaugotą nuo ligų, tikrai prikulsi ne mažiau, kaip iš pirktinės c2 . Bandymu yra daug , visi jie atnaujintos sėklos naudai ,bet čia priklauso , kiek savąją sėklą gerini ir kiek pagerinta , vadinama veislinė ,
 3. Ne atsėlis , svarbu veislės grynumas , grūdai skirtingu veisliu bręsta nevienodai , dėl to blogėja kokybė ypač kritimo skaičius .Auginant daugiau veisliu , o ir kelias kultūras , išsaugoti gryną pasėlį sunki užduotis .
 4. ssenelis

  zieminis rapsas

  Pabandyk , molis pas mus byra kruopomis .
 5. Labai derlingi , nežinau ar yra veisliu , kurios sutalpintu tiek daug grūdu varpoje kaip Rotax , esu radęs 101 . Turi ir silpnu vietų , mažas kritimo skaičius jautri fuzariozei , nėra baltyminga
 6. ssenelis

  žiemkenčių buklė

  Taip galvojo sovietu sajungos pseudomokslininkas Lysenko ,kad grūdinant augalus iš pietu galima perkelti į šiaurę . bet eksperimentai baigėsi nesėkme . Žiemkentiškumas yra paveldimas ir gerinamas kviečiu veisliu ir tarprūšiniu kryžminimu ,mutaciju atranka , bei genu inžinerijos būdu
 7. ssenelis

  žiemkenčių buklė

  Atrankos metodu palaikomos tos veislės gerosios savybės , bet žiemkentiškumo nei padidina nei sumažina .
 8. Jeigu pašalo dienomis tręšti azotu , karbamidu geriausias pasirinkimas .
 9. ssenelis

  zalioji trasa.

  Nežinau. bet argi tai svarbu. taisyklė , kuri greičiau auga , dėti mažiau .
 10. ssenelis

  zalioji trasa.

  Aš nesakau , kad negalima sėti , ten kur eis varpinės , ankštinės ar kitos kultūros . Daug priklauso nuo pasirinktos sėjomainos , per kiek metu jautresnės kultūros grįžta į tą patį lauką Tinka posėliui daug augalų , kai pradedi skaičiuoti , kiek kainuoja sėkla , kaip lengva ją užauginti ar daug sukaupia masės ir naudingu mineralu pasirinkimas labai susiaurėja.Reikėtu daugiau paminėtu augalu auginti sėjomainoje .
 11. ssenelis

  zalioji trasa.

  Visos kryžmažiedžiu augalu ligos plinta per dirvą , arba augalu liekanas , daugelis jų iki žydėjimo pilnai baigia vystymosi ciklą , todėl ligas platina , kaip ir kitos augalu rūšys .
 12. ssenelis

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Spalio 5 d. neužmirkusioje žemėje pasėti kviečiai jau leidžia 2 lapelį .Kažkodėl apie pasėlio būklę sprendžiame iš vieno požymio , reikėtu pažiūrėti kas grūdo viduj sveikas ar puvėsis , dabar daug kur dirvos atrodo kaip skystas betonas ,, paviršius kietas , bet šlapias , daigas negauna oro ir dūsta .
 13. ssenelis

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Rudenį padariau maždaug 3 cm. vagutes , tik viena kartą teko krapštyti sniegą , neatsimenu kuriame tarpsnyje ir užpildavau palaida žeme .
 14. ssenelis

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Bandžiau 2016 metais , nuo sausio kas 10 dienų , iki balandžio 1 d. Visi laukeliai pasėti iki kovo normaliai sunokino grūdus , pasėti kovo 10 d, vėlai išplaukiojo , bet grūdai vos pasiekė vaškinę branda ,lapkričio 1 d. Kovo 20 ir balandžio 1 d. pasėti varpu nesuformavo Sėta mažose bandymo laukeliuose .
×
×
 • Create New...