Jump to content

koki traktoriu pirkti?


Recommended Posts

na ir spirokliuoji ant oro, sedyne priputi kiek nori. Draugas dirba su 7** modeliu, tik neprisimenu ant oro ar mortizatoriu, vaziuoji nieko nejauti, stebi tik kaip ratai aukstyn zemyn kilojas

Nukrypom eilinį kartą nuo esmės.

Geležis >300 ag,masė >10000kg ir amortizuojanti kabina.Kokių turit minčių,dėl tos amortizacijos efektingumo?

ta dalyka seniai mm parase... bet kai nelabai rupi, tai ir demesio nekreipi....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vylukai, kad neuzdavinetum tokiu idomiu klausimu, issinuomok kokiai savaitei fendt, ir pamatysi, ar navarotai reikalingi, ir ar verti jie tu pinigu.

:)

dar vienas puikus komentaras, rimtai, tik zinoma butu labai malonu jei paaiskintum, kodel butent fenda, negi nera jokio kito analogo ar bent panasaus, kur galima tokius navarotus isbandyt

:icon-rolleyes:

Sauliau, pabandys savaite fendt, paskui savaite jd su tokiais paciais navarotais, paskui case su tokiais paciais navarotais, paskui nh, ir pabaigai mf. jei labai nores, gales paskui be navarotu pabandyt, valtra ar maccormika... ir pabandes nebeuzdavines vaikisku klausimu, kam reikalingi navarotai...

kai navarotai vienodi, ir kaina panasi, tada zmogus jau renkasi pagal spalva....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi cia jau tokia tema tai ir as paklausiu. Mastom pasinaudoti supaprastinta parama ir galvojam imt traktoriu daug skirt negalim apie 50tk savu +50 paramos. Tai ar galma ka surast padoresnio uz 100tk be pvm, neskaitant mtz? Galingumas gerai butu 90-100ag +-standartines komplektacijos. Ar verta kazka galvot ir tiketis uz tokia suma?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi cia jau tokia tema tai ir as paklausiu. Mastom pasinaudoti supaprastinta parama ir galvojam imt traktoriu daug skirt negalim apie 50tk savu +50 paramos. Tai ar galma ka surast padoresnio uz 100tk be pvm, neskaitant mtz? Galingumas gerai butu 90-100ag +-standartines komplektacijos. Ar verta kazka galvot ir tiketis uz tokia suma?

Zetor traktorius tokios galios manau iseitu, kiti manau truputi butu brangesni..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi cia jau tokia tema tai ir as paklausiu. Mastom pasinaudoti supaprastinta parama ir galvojam imt traktoriu daug skirt negalim apie 50tk savu +50 paramos. Tai ar galma ka surast padoresnio uz 100tk be pvm, neskaitant mtz? Galingumas gerai butu 90-100ag +-standartines komplektacijos. Ar verta kazka galvot ir tiketis uz tokia suma?

Case IH JX95 be navarotu 99tlt kiek zinau dabar kaip tik ruosiama akcija navarotams gali but, kad vietoj papildomu 12000 uzteks 4 bet tai dar tik derybu eigoje, manau kitos savaites pradzioj bus aiskiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi cia jau tokia tema tai ir as paklausiu. Mastom pasinaudoti supaprastinta parama ir galvojam imt traktoriu daug skirt negalim apie 50tk savu +50 paramos. Tai ar galma ka surast padoresnio uz 100tk be pvm, neskaitant mtz? Galingumas gerai butu 90-100ag +-standartines komplektacijos. Ar verta kazka galvot ir tiketis uz tokia suma?

zetoras turbut sunkiai nebent 90ag nes jau pernai uz 100ag -110t. prasė...Siaip mano manymu zetoras gan rimtas traktoriukas ir neblogai padarytas pasidomek firmeleje ju pernai pardavimai gan ispūdingi buvo gal kainos ir isliko proto ribose...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visi mes lietuviai kazkur skubam :D kas idarba, kas i bara, kas i kapus :)

pamastymui: daug kam rekomenduojam varianta 40km/h eko tai kai traktorius isvysto 40 km/h greiti esant zemesnem variklio apsukom, gaunasi ekonomija ir t.t. spekit kiek traktoriu vaziuoja su situo varijantu :D paskutiniu metu isvezant pas klienta iskart perprogramuoju ant 50 kad nebereiketu vaziuoti paskui :D:D:D

Aha,o po to priekabų padangas keičia,arba grūdus iš griovio šiūpeliuoja.Ir kalti būna visi aplinkui,tik ne tas,kuris paprašė tokio greičio :)

Netaikau nei vienam kuris ruošiasi pirkti traktorių su 50 ar 60 km/val greičiu bet .... 200 ar 300 ag traktorius su 25-30 tonų kroviniu gal ir stabilu. 150 ag su 20 tonų greitis 40 ar 50 nepasakysiu praeitą javapjūte kaimyniniem rajone posukyje apvertė kūliais . Žinoma čia kalta tik tarpinė .Taip kad visiem patariu pagalvoti ir paaiškinti mechanizatoriam kad skubėti reikia su protu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na chebryte ir pridiskutavot, visa valanda skaiciau. :D Is svetimo kompo, be lietuvybes tai biski pasvepliuosiu. Zinot, kad skaityt linksmiau nei rasyt. :) O pazvengt tikrai buvo ko ypac is Viluko kliedesiu. Kazi ar zmogus isvis mates ta Fendt, bet svarbu kad gincyt ir kitus kvailint. Nesakau, kad koks as cia Fendt zinovas iki varstu, nes isardes dar nebuvau, bet 3000 m.v. isdirbau tai jau sis tas, o ir siaip domiuos, tai manau kaika zinau. Skaitydamas pastebejau, kad Fendt salininku ratas cia dideja, o tai jau si bei ta reiskia. :D:D:D Sekmes diskusijose, man siandien ne diskusijos rupi, reik atsipalaiduot... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na chebryte ir pridiskutavot, visa valanda skaiciau. :D Is svetimo kompo, be lietuvybes tai biski pasvepliuosiu. Zinot, kad skaityt linksmiau nei rasyt. :) O pazvengt tikrai buvo ko ypac is Viluko kliedesiu. Kazi ar zmogus isvis mates ta Fendt, bet svarbu kad gincyt ir kitus kvailint. Nesakau, kad koks as cia Fendt zinovas iki varstu, nes isardes dar nebuvau, bet 3000 m.v. isdirbau tai jau sis tas, o ir siaip domiuos, tai manau kaika zinau. Skaitydamas pastebejau, kad Fendt salininku ratas cia dideja, o tai jau si bei ta reiskia. :D :D :D Sekmes diskusijose, man siandien ne diskusijos rupi, reik atsipalaiduot... :lol:

Man nepatinka toks mąstymas - kas ne su mumis, tas prieš mus. Man irgi gal fendas patinka, bet visų pirma matematika. O ji ne fendo naudai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi skaiciau skaiciau ir is diskusiju supratau kad traktoriai skirstomi cia i dvi grupes arba fendas arba visi like :) seip as traktoriaus neisivaizduoju be pilnos amortizacijos kai padirbau su tokiu.nes be amortizacijos tai kaip ant arklio joti svelniai tariant :) o ji labai sukelia kaina tu visu likusiu traktoriu :) dar vis studijuoju ir galutinio sprendimo dar nepriemiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai man dzin dėl to Fendto,nei aš jo pirksiu,nei jis man reikalingas šimtą metų,pragyvenau tiek be jo,pragyvensiu ir likusią dalį,geležų(kad ir moderniausių)vergu būt nesiruošiu.Bet kaip pastebėjau,kiek kas reikalavo(ir man įdomu :) ),taip niekas ir nepateikė jokių pribloškiančių faktų jo naudai ar nenaudai kito atžvilgiu.Pvz,JD neturi to ar ano,Fendtas turi tą ir kitą,bet abu kainuoja vienodai...Deja to nėra,jeigu kas papildomo yra,už tą reik mokėt,kaip ir visur...Tai kame tas privalumas?O dėl patvarumo..Padovinio bendrovė tokia yra,tikrai pakalbėjus su inžinierium,visai jie neploja jam katučių,toli gražu...Manau suinteresuoti asmenys,kurie čia dalyvauja,galėtų tą patvirtint,tik nemanau kad to nori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

shebra, griztam prie temos, koki traktoriu pirkti, jei tau iseina mtz, perki mtz, jei iseina jd , perki jd, o jei iseina jd ti pries perkant pasidomejai kiek kainuoja fendt, tada perki fendt, visi kiti perka arba nh arba case ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip matau diskusijose apie 300ag. kalba kripsta tik i viena gamintoja. Gal pabandykim paanalizuoti mazesnio galingumo apie 200-250 ag galingumo sutverimus. Toje svorio kategorijoje jau atsiranda ir daugiau su kabinos amortizacijomis, belaiptemis, 50km. Galima ir pavardinti; fendt 820 , caseih puma 225 cvx , claas axion 840, 850 , john deere 7820, 7930 , new holland 7060 , masey ferguson , landini, JSB.... :icon-wink: Manau is paminetu padaru bus kas tokius turi ir gales jau konkreciai pasakyti kas kaip ir su kuo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokios nuomones apie VALTRA sutverimus ?

as asmeniskai nekreipiu jokio dėmesio i "lipduka" rinkdamasis trakt.. Man labiau domina ka gamintojas gali pasiulyti ir kokia kaina , nes siaip geležies gabalas yra ir bus gelezies gabalu. Turiu valtra puikus trakt. pirkau nes kaina + puikus amortizuojanti tiltas, pernai jd nes kaina -20t. uz ta pati kaip valtra... Pirkciau fend su vario (ar kita su belaipsnia deze) jei man tas pribambasas butu reikalingas (bulves auginciau ten idealus varijantas) , bet atleiskyt niekad nerėkiau kad yra tik vienas idealus gamintojas ar traktorius....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip matau diskusijose apie 300ag. kalba kripsta tik i viena gamintoja. Gal pabandykim paanalizuoti mazesnio galingumo apie 200-250 ag galingumo sutverimus. Toje svorio kategorijoje jau atsiranda ir daugiau su kabinos amortizacijomis, belaiptemis, 50km. Galima ir pavardinti; fendt 820 , caseih puma 225 cvx , claas axion 840, 850 , john deere 7820, 7930 , new holland 7060 , masey ferguson , landini, JSB.... :icon-wink: Manau is paminetu padaru bus kas tokius turi ir gales jau konkreciai pasakyti kas kaip ir su kuo.

Kas dėl JD, tai 7930 nuo 8430 kaina skiriasi 55 tūkst. lt .Gauni 85 arklius už tą kainą .Gal verta pagalvoti .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

koks taviskis modelis ir komplektacija, papildoma komplektacija ? Reikalas tame, kad sudejus valtrai, daugmaz ko reikia darbui, kaina nebetaip toli pasidaro nuo PVZ fendto, apie dezes ne nekalbant.

Kokios nuomones apie VALTRA sutverimus ?

as asmeniskai nekreipiu jokio dėmesio i "lipduka" rinkdamasis trakt.. Man labiau domina ka gamintojas gali pasiulyti ir kokia kaina , nes siaip geležies gabalas yra ir bus gelezies gabalu. Turiu valtra puikus trakt. pirkau nes kaina + puikus amortizuojanti tiltas, pernai jd nes kaina -20t. uz ta pati kaip valtra... Pirkciau fend su vario (ar kita su belaipsnia deze) jei man tas pribambasas butu reikalingas (bulves auginciau ten idealus varijantas) , bet atleiskyt niekad nerėkiau kad yra tik vienas idealus gamintojas ar traktorius....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokios nuomones apie VALTRA sutverimus ?

as asmeniskai nekreipiu jokio dėmesio i "lipduka" rinkdamasis trakt.. Man labiau domina ka gamintojas gali pasiulyti ir kokia kaina , nes siaip geležies gabalas yra ir bus gelezies gabalu. Turiu valtra puikus trakt. pirkau nes kaina + puikus amortizuojanti tiltas, pernai jd nes kaina -20t. uz ta pati kaip valtra... Pirkciau fend su vario (ar kita su belaipsnia deze) jei man tas pribambasas butu reikalingas (bulves auginciau ten idealus varijantas) , bet atleiskyt niekad nerėkiau kad yra tik vienas idealus gamintojas ar traktorius....

jei tau traktorius "gelezies gabalas" ir lipdukas, ir spalva neturi reiksmes, pirk MTZ, K701, T150 .... pigu ir deze tave tenkina :lol: .

galiu paprasta pavyzdeli, be fendt imest. uzpraeita rudeni uosvis skolinosi priekabas cukriniam vezt. trauke su puma 165ag, automatas deze. yr kalniukas kely, nedidelis, bet ilgokas. vare ir nuvare svilpdamas, 2 priekabos su 30t.kompas sumazino iki 14 pavaros.

seimininke priekabu, jas traukia su aress 836 lygtais, 195ag, i ta pati kalniuka, pusikiu sumazint neuztenka, reik pavaras perjungt...

yra bendrove, kuri turi 930 su MAN motoru, ir 5 JD, pradedant šeštukais, baigiant aštuntuku. tai transporte, 930 ima tiek pat saliaros, kaip 130ag JD šeštukas.

sakyt, kad belaipte transmisija tau nereikalinga, nezinant jos galimybiu, neuzpyk, vaikiska....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vario yra STANDARTISKAI fendte, nuo ~90ag traktoriuose, (dabar keis 200serija, lyg ir ten des ? ) tad nematai, kiek kaina sukelia, nes kitokiu deziu uzsakyti, nei kiek tai kainuoja bazej tu nematai, bet paprasyk, kad i valtra, ar claas (ar betkoki kita ) detu belaipte (realiai net nevisi gali ja pasiulyti) nebenoresi pats klausyt.

bet gi ji neuž ačiu ta dežė? Jei pas mane nera tu kalnu?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...