Jump to content

PAŽINTYS (ieškau draugės su rinktuvine priekaba)


dyras

Recommended Posts

Nenoriu aš čia nieko įžeist, bet matuodamas žeme daug laiko pas žmones praleidžiu. Taigi pastebėjau, kad apie kaimo žmogų yra susiformavus nelabai gera nuomonė. Bet žinios apima tik rajoną mano gimtą. Kokia situacija kitur?

Na mano rajone yra visokių žmonių ir visokių nuomonių. Bet jeigu nuvykstu į miestą ir pasakau, kad esu iš rajono, gyvenu vienkiemy, tai dauguma pavydi... Bet kai pasakau, kad šeima užsiima ūkininkavimu, tai dauguma iškart nurašo, nes nesupranta nei koks ūkis nei ką. Bet čia liečia mano bendraamžius miestiečius, kurie dar nėra subrendę tai nuomonei, kad gyvenimas kaime yra gėris :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus i ukininka ziuri kaip i pati zemiausia visuomenes sluoksni kartais net kaip i atsilikusius (aisku ne visi taip mano) nors istikruju jie musu sunkaus darbo deka turi duonos, mesos ant stalo :)

Bent jau kol mokiausi mokykloj, tai visi bendraamžiai galvojo, kad mano tėvukas vaikšto visas mėšlynas ir kad nėra baigęs net vidurinės :) Ir pagarbos labai mažai buvo ir yra... Bet manau greitu laiku žmonių mentelitetas pasikeis ir kaimietukams pradės pavydeti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus i ukininka ziuri kaip i pati zemiausia visuomenes sluoksni kartais net kaip i atsilikusius (aisku ne visi taip mano) nors istikruju jie musu sunkaus darbo deka turi duonos, mesos ant stalo :)

Pasmus irgi panaši situacija, tik pasayk, kad turi ūkį, tai iš kart isivaizduoja, kad esi nešvarus, nemokytas ir t.t.,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Pas mus i ukininka ziuri kaip i pati zemiausia visuomenes sluoksni kartais net kaip i atsilikusius (aisku ne visi taip mano) nors istikruju jie musu sunkaus darbo deka turi duonos, mesos ant stalo :)

Pasmus irgi panaši situacija, tik pasayk, kad turi ūkį, tai iš kart isivaizduoja, kad esi nešvarus, nemokytas ir t.t.,

Savo kontoroje prasitariau kad uki laikome, teko susidurti su siokia tokia ironija. Atejus ziemai kai per ziema agurkeliai ir kitos marinuotos darzoves kontoroje nebebuvo problema, bei kontoros svecius is uzsienio pavaisinome arbata su naminem uogienem ( braskes, serbentai, avietes), tai dalis netgi siemet uzsikrete palangine darzininkyste :) Loveliuose pasisejo krapu, pasisodino svogunu laiskams ir pagelbejau norintiems su "balkoniniais" pomidorais :) O Kontora musu valdiska- uniformuoti mes :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Nekokia nuomone apie mus yra susidare tik tie, kurie niekad nera bendrave su ukininkai ir isvis ju nepazysta, anksciau buvo geda sakyt, kad ukinikauji ir panasiai, o dabar ta ukinikavima visi (beveik) supranta kaip versla. Manau nuomones keiciasi ir i geraja puse :eusa-clap: As gyvenu kaime ir yra nemazai mano bendraamziu, tai mes tiek visur apkeliaujam, aplankom, pasitusinam, kad retas mestietis ta patiria.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...