Jump to content

PAŽINTYS (ieškau draugės su rinktuvine priekaba)


dyras

Recommended Posts

noret daug ko galima,x6 uzdirbami ir nusiperkami,ukis su laiku ispleciamas,o ukininku dukros be zalingu iprociu surandamos :D:D:D

Nu pats pagalvok, užsidirbti, išplėsti ir t.t. o užtektų tik dukrą susirasti su viskas įskaičiuota :D O jei rimtai, tai tų didžiųjų ūkininkų (virs 500) daug nepažįstų, bet kiek tekę šnekėti tai vaikai nelabai veržiasi ūkininkauti, kas emigravę, kas to kaimo nenori ir geriau mieste sėdi ir pan. Tai tos dukros kaime turbūt, kad deficitas :D

as nieko neminėjau apie kaima, gerai ir miesčione su rimtu ukiniku tevu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
:lol: nu jo cia pasiskaitinejus susidaro kad merginos su ukininkais zenyjasi is isskaiciavimo :D gal kur ir yra bet vargiai lietuvoje, nebent pas viena kita kuris svaistosi litais, as apsizenyjau noriu likti kaime maniske i miesta verziasi metus jau visas galimybes svarstom, beda tame kad ukininkauti turiu galimybe o jinai turetu galimybe mieste dirbti, bet va problema kad kaime nenori gyventi nors vienkiemyje uzaugus, darbu nesibaido ir darzus ravedavo ir pan. ir kai tevus isleisdavom kur isvaziuoti viska kartu apdirbam, bet nors uzmusk negali kaime gyventi, tai :eusa-think: pasakykite kaip isspresti sita beda, nes miestas nuo mano galimo ukio iki 35 km, tai galetu vazineti i darba kasdien, bet vat nesileidzia i kalbas apie gyvenima kaime, ka kalbeti apie vienkiemy, nors pats negaliu mieste pagyventi, db bute laikomes tai stogas vaziuoja ilgiau ten pasilikus, negaliu konstruoti, negaliu nieko, suvarzytas kaip koncentracijoj jauciuosi, gerai kad darbai kaime kas dien, kitu atvejubutu KUKU.... tai patarkite kolegos ka su savo princese daryti? :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

žiūriu, šiuolaikiniai jauni ūkininkai susiduria su dar viena "problema" - savo būsimų(esamų) princesių įnoriais (jei galima taip išsireikšti). :) panašioje situacijoje esu ir aš, tik mano atstumas didesnis, ir manoji apskritai privengia kaimo ir minties apie jį. Tik mes šiek tiek kitiap sprendžiame šią "problemą". Mes renkamės pusiaukėlę tarp miesto ir kaimo, kad būtų panašus atstumas jai važinėti į darbą, o man į ūkį. Galbūt ir Jums panašiai išeitų padaryti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Panasisai ir noriu padaryti, dar viena yda yra kad jos tevai tokie senyvi daug vargo kaime mate tai kai pradedu apie tai kalbeti tai uosviene sako kad jau nevargau kad i kaima issleisciau, tai db kaip i darba ir vazineju :) o kas man belieka, tikiuosi issispres greitu laiku nes galva ir taip skauda nuo bedu kitu :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet nors uzmusk negali kaime gyventi, tai :eusa-think: pasakykite kaip isspresti sita beda, nes miestas nuo mano galimo ukio iki 35 km, tai galetu vazineti i darba kasdien, bet vat nesileidzia i kalbas apie gyvenima kaime, ka kalbeti apie vienkiemy, nors pats negaliu mieste pagyventi, db bute laikomes tai stogas vaziuoja ilgiau ten pasilikus

O mes sostinę iškeitėm į vienkiemį, pusnis iki ausų dabar. Iš pradžių irgi nenorėjo sakė "paskui kiaulės užpakalius visą gyvenimą nesitrinsiu", o dabar nieko pripranta, jau ir vištų reiktų, ir paršiukas gerai būtų :D.

Dabar pati supranta jog miesto dėžutėje laisvas nebūsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...