Jump to content

PAŽINTYS (ieškau draugės su rinktuvine priekaba)


dyras

Recommended Posts

Nenoriu aš čia nieko įžeist, bet matuodamas žeme daug laiko pas žmones praleidžiu. Taigi pastebėjau, kad apie kaimo žmogų yra susiformavus nelabai gera nuomonė. Bet žinios apima tik rajoną mano gimtą. Kokia situacija kitur?

Na mano rajone yra visokių žmonių ir visokių nuomonių. Bet jeigu nuvykstu į miestą ir pasakau, kad esu iš rajono, gyvenu vienkiemy, tai dauguma pavydi... Bet kai pasakau, kad šeima užsiima ūkininkavimu, tai dauguma iškart nurašo, nes nesupranta nei koks ūkis nei ką. Bet čia liečia mano bendraamžius miestiečius, kurie dar nėra subrendę tai nuomonei, kad gyvenimas kaime yra gėris :)

Nelabai issivaizduoju is kokiu rajonu jus esat visi, kad tokios nuomones apie ukininkus eina. As gyvenu netoli Kauno ir studijuoju mieste, bendrauju su miesto zmonemis ir dar niekad neteko issgirsti pasaipiu repliku ar dar kasko izeidziancio, del to jog esam ukininkai. Kaip tik daugeliui yra idomu kaip sekasi zmogui kaime ir panasiai. Gal taip ir yra nes tiesiog netenka bendraut su miesto padugnem kur butelius renka. Net ir su grupiokais miestieciais galima gerai pakalbet apie ukininkavima. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

O saunu, kad ir mot. gimine nebijo i traktoriu ilipti. As gal koki pries 10 metu bandziau vaziuoti. Gana sunkoka buvo pavaras perjungti, bet visai idomu buvo. Pamenu ir siena viena karta sugrebiau i pradalges. :D Gaila, kad dabar tokios profesijos nera traktorisciu. :D Tarybiniais laikais ir su komainais moterys dirbdavo, ar ne? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
O saunu, kad ir mot. gimine nebijo i traktoriu ilipti. As gal koki pries 10 metu bandziau vaziuoti. Gana sunkoka buvo pavaras perjungti, bet visai idomu buvo. Pamenu ir siena viena karta sugrebiau i pradalges. :D Gaila, kad dabar tokios profesijos nera traktorisciu. :D Tarybiniais laikais ir su komainais moterys dirbdavo, ar ne? :D

tai su kombainu galima ir siais laikais kulti :) Ir jei koki nauja didesni paemus, tai net galima lazintis pas ka darbo salygos geresnes: kombainista ar ofiso darbuotoja (cia pasisakymas zmogaus, dirbusio su apsvietimu john deree zu technikos pristatymo sou metu).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Sveiki, vakinukai :) reikalinga jusu nuomone ir pagalba. Skubiai ieskau masiniuko uz 4500 lt. but gerai dyzeliukas, 4/5 duru. Kokius modeliukus pasiulytumet, kad nereiktu daznai lakstyt i servisa ar paciai garaze kuistis :)

už tokią sumą jau ne kažką nupirksit... aš rinkčiaus audi b4 1,9 tdi arba golf 3 1,9 tdi jei pavyktų "gyvą" rast :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vw vento geriau už golf'ą nes didesnė tikimybė, kad rimtas žmogus vairavo.

Perkant už tokią kainą reikia ieškoti automobilio su defektu, pvz: stogas įlenktas, nestipriai daužtas priekis ar galas neveikiantis kondicionierius el langai ar panašiai, tokie dalykai kainą muša ir pan, o važiuot galima kuo pukiausiai.

Žinau žmogų kuris prieš metus nusipirko vw vento 1.9 dyzeliuką 96 metų už 4500 (stogas kapotas ir bagažinė krušos palankstyti), rimtu bėdų neturėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...