Jump to content

Lietuviškieji kombainų rekordai


yogop

Recommended Posts

Atvirai pasakius laukiu javapjutes, kaip sunus mano sako uzkniso jau tie purskimai :( Na nesivaikom mes tu rekordu , visgi turim ir sveiko proto. Bet velniukai kartais sublyksi :icon-wink:

pritariu, mieziuose pagal kombaino nustatymus tegalejau 4-5 vaziuot, pasireguliavau sietukus ir 7 km/h atsiputes rijo :) laukelis nedidelis nebuvo kur isibeget, o be to ir igudziai po ziemos ne tokie :eusa-think:

Padidinai variklio apsukas? :)

jo siurbly pasireguliavau, ten gi mercas tai nesunkiai reguliuojas... :lol

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartą (jaunystėj) :D po sunkios kūlimo chaltūros dienos (bunkeris 1,5 t.-bokalas 0,5 ltr) dar bandžiau ir savo pakult jau sutemus. Kombainėlis kad eina 3 bėgiu visu gazu, nei kišas nei ko, kaip per nupiautą lauką... :D Ant rytojaus žiūriu akuratnai, tik ne per nukultą, bet per nekultą vėžų priraityta pakeltu chederiu, kaikur po pusę varpos nupiauta. Tikri rekordai... :lol: Taip galėjau ir pasaulio rekordą sumušt tik stulpas ne vietoj pasimaišė. Ant rytojaus tik išpylimo straublys žiūriu ko tai smagiai sutraumuotas, o stulpas nieko, tik apibrozdintas... :lol: Nebandykit taip rekordų statyt pas savę, gali blogiau baigtis. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartą (jaunystėj) :D po sunkios kūlimo chaltūros dienos (bunkeris 1,5 t.-bokalas 0,5 ltr) dar bandžiau ir savo pakult jau sutemus. Kombainėlis kad eina 3 bėgiu visu gazu, nei kišas nei ko, kaip per nupiautą lauką... :D Ant rytojaus žiūriu akuratnai, tik ne per nukultą, bet per nekultą vėžų priraityta pakeltu chederiu, kaikur po pusę varpos nupiauta. Tikri rekordai... :lol: Taip galėjau ir pasaulio rekordą sumušt tik stulpas ne vietoj pasimaišė. Ant rytojaus tik išpylimo straublys žiūriu ko tai smagiai sutraumuotas, o stulpas nieko, tik apibrozdintas... :lol: Nebandykit taip rekordų statyt pas savę, gali blogiau baigtis. :icon-rolleyes:

o bokalas tai gal baltos buvo kad uzejo toks dalykas :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Na šiandien manau sulauksim rezultatų, tokia diena, net gaila, kad mano deminis jau išvažiavo. Prieš paleidžiant patikrinau kompą, gavosi vidurkis 37t/h, kas įdomiausia, kad prieš tą renginuką kur ir kolega bulvinykas buvo apsilankęs vidurkis buvo 29 t/h. Na pas Juozą derlius tikrai geras buvo, tai bepigu vidurkius taisyt. Čia apie 9120 su 9,15m pjaunamają kalbu jei ką

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na šiandien manau sulauksim režultatų, tokia diena, net gaila, kad mano deminis jau išvažiavo. Prieš paleidžiant patikrinau kompą, gavosi vidurkis 37t/h, kas įdomiausia, kad prieš tą renginuką kur ir kolega bulvinykas buvo apsilankęs vidurkis buvo 29 t/h. Na pas Juozą derlius tikrai geras buvo, tai bepigu vidurkius taisyt. Čia apie 9120 su 9,15m pjaunamają kalbu jei ką

Ne per mažai tonų per valandą,kaip tokiam?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na šiandien manau sulauksim režultatų, tokia diena, net gaila, kad mano deminis jau išvažiavo. Prieš paleidžiant patikrinau kompą, gavosi vidurkis 37t/h, kas įdomiausia, kad prieš tą renginuką kur ir kolega bulvinykas buvo apsilankęs vidurkis buvo 29 t/h. Na pas Juozą derlius tikrai geras buvo, tai bepigu vidurkius taisyt. Čia apie 9120 su 9,15m pjaunamają kalbu jei ką

29t/h tai nepasakyciau kad gerai tokio kalibro kombainui, nes per pastarasias dvi dienas ir pas mane toks vidurkis... :) 37t/ha jau geriau, bet turetu apie 40 but :) girdejau tas elnias pas Juoza nekaip juda...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Išlaikyti ilgalaikį našumą 30t/h yra kas veikti. Šiuo atveju kombainas pravažiavo 4 ūkius, 8 laukus su visokiom pagražom kampais ir pan, ir dar dvi dienas profesorius bandymus darė

nuostoliai važiuojant 2; 4; 6;8; 10 km/h tas pats su kuru, tas pats su sužalojimu. Taigi bent aš skaitau, kad tai tikrai padorus rezultatas kaip per visą savaitę o ne per dieną.

kalbant apie rekordus, mano skaičiavimais tai max ką šiemet Lietuvoje būtu galima išlaužti gal 50-56t/h

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na šiandien manau sulauksim režultatų, tokia diena, net gaila, kad mano deminis jau išvažiavo. Prieš paleidžiant patikrinau kompą, gavosi vidurkis 37t/h, kas įdomiausia, kad prieš tą renginuką kur ir kolega bulvinykas buvo apsilankęs vidurkis buvo 29 t/h. Na pas Juozą derlius tikrai geras buvo, tai bepigu vidurkius taisyt. Čia apie 9120 su 9,15m pjaunamają kalbu jei ką

29t/h tai nepasakyciau kad gerai tokio kalibro kombainui, nes per pastarasias dvi dienas ir pas mane toks vidurkis... :) 37t/ha jau geriau, bet turetu apie 40 but :) girdejau tas elnias pas Juoza nekaip juda...

O kokios bedos elniui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na šiandien manau sulauksim režultatų, tokia diena, net gaila, kad mano deminis jau išvažiavo. Prieš paleidžiant patikrinau kompą, gavosi vidurkis 37t/h, kas įdomiausia, kad prieš tą renginuką kur ir kolega bulvinykas buvo apsilankęs vidurkis buvo 29 t/h. Na pas Juozą derlius tikrai geras buvo, tai bepigu vidurkius taisyt. Čia apie 9120 su 9,15m pjaunamają kalbu jei ką

29t/h tai nepasakyciau kad gerai tokio kalibro kombainui, nes per pastarasias dvi dienas ir pas mane toks vidurkis... :) 37t/ha jau geriau, bet turetu apie 40 but :) girdejau tas elnias pas Juoza nekaip juda...

O kokios bedos elniui?

Normaliai važiuoja tas elnias. O dėl galios trūkumo, tai vieni teigs, kad yra tiek kiek parašyta, o kiti - kad trūksta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Eina žinoma, kol neturiu tyrimų rezutatų tai galiu pasakyt tik tiek, kad vaizdelis buvo geras, du tokius aparatus vienam lauke pamatyt ne kasdien pasitaiko. Nepasidomėjau kiek jie per abu hektarų nušniojo, bet ant 80ha lauko tikrai pasimatė.

na ir gaila, kad bulvinykas per anksti išvažiavo, praleido retą vaizdą, kaip su 9m hederiu pakelę (tarp stulpų ir kelio) nupjovė :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na šiandien manau sulauksim režultatų, tokia diena, net gaila, kad mano deminis jau išvažiavo. Prieš paleidžiant patikrinau kompą, gavosi vidurkis 37t/h, kas įdomiausia, kad prieš tą renginuką kur ir kolega bulvinykas buvo apsilankęs vidurkis buvo 29 t/h. Na pas Juozą derlius tikrai geras buvo, tai bepigu vidurkius taisyt. Čia apie 9120 su 9,15m pjaunamają kalbu jei ką

O kokios bedos elniui?

Normaliai važiuoja tas elnias. O dėl galios trūkumo, tai vieni teigs, kad yra tiek kiek parašyta, o kiti - kad trūksta.

as tai girdejau kad netraukia ir temperatura nepakyla...per salta jam cia lietuvoj :D beje profesorius uzvakar ir pas virgi buvo lex600 tyrimus dare, ir sake kad lb neblogai... :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal gerb. profesorius dar spetu paciupineti ir fendt rotoriu. Va tada kaip ir visi rotoriai butu pratestuoti :icon-wink:

Ar nebus tyrimu pasekoje NH geriausias bet kuriuo atveju? :) :) :) (Bent jau oficialiai) :D

nebus, nes bandau spėt rezultatai bus labai jau aptakūs, kad nei po vilku, nei po meška :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal gerb. profesorius dar spetu paciupineti ir fendt rotoriu. Va tada kaip ir visi rotoriai butu pratestuoti :icon-wink:

Ar nebus tyrimu pasekoje NH geriausias bet kuriuo atveju? :) :) :) (Bent jau oficialiai) :D

nu bet jis virgis kaip sake tokia fraze suformulavo, kad jonis nera kombainu gamintojas, o apie kitus taip tiesiai nekalbejo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar jau reikia tokiu rekordu vaikytis http://www.manoukis.lt/index.php?s=9229&m=2&t=23

nesamone... :eusa-snooty: toki rekorda lietuvoj irgi drasiai padarytume... airijoj lb smulkus ukiai ir neturi daug geros technikos, cia ko gero kokiu agroservisu kombainai suvaryti, nes tu tai technika visa nauja... Jauciu vien forumo nariu kombainus suvarius ta rekorda pagerintume :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...