Jump to content

Lietuviškieji kombainų rekordai


yogop

Recommended Posts

Asiniais kombainais vadinami tie kuriu kulimo aparatas stovi isilgai mses judejimo srauto. Tangentiniai tokie kuriu kulimo aparatas yr skersai mase judejimo srauto. Visi claas kombainai yra tangentiniai

tai claas hibridas tada iseina, juk bugnas stovi skersai mases judejimo srautui, o rotoriai isilgai :icon-wink: ar as klystu???

siūlau su tais klausimais kraustytis į temą Javų kombainai visų markių :icon-wink:

O šitą temą reiks pravalyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o del temos, tai vistiek niekas nesidalinat kiek kulat. foto galerijoj po nuotraukomis raso kad nukula po 30ha per diena ir t.t. o forume nepasidalina, manau netgi idomu butu suzinoti kiek kas su donu yra daugiausia per diena nukulę, tikrai manau kad kuris nors lietuvos ukininkas yra pamuses mano rekorda, nes tai nera tikrai nepermusamas. :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visu pirma, ne as sulauziau, ir girtas nesedejau, del to dabar ta kombaina ir valdau. buvo vienas vyriskis, sustojo isskleide strele, laukia kol atvaziuos ir sugalvojo aplink stulpa apkult, na ir rezultatas toks. :icon-rolleyes:

taigi as ir neisvadinau taves girtuokliu, tik pastebejau kad pradedam nukrypt nuo temos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o del temos, tai vistiek niekas nesidalinat kiek kulat. foto galerijoj po nuotraukomis raso kad nukula po 30ha per diena ir t.t. o forume nepasidalina, manau netgi idomu butu suzinoti kiek kas su donu yra daugiausia per diena nukulę, tikrai manau kad kuris nors lietuvos ukininkas yra pamuses mano rekorda, nes tai nera tikrai nepermusamas. :icon-cool:
Bet tu sujuokinai su Donu tavo rekorda pagerint neimanoma, nes kombainas atgyvenes, o tavasis prifarsiruotas visokiu naujoviu
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir nesakau, kad su manim konkuruotis, tarp DONŲ tarkim kas daugiausia pakules, vistiek visi suskirtysim i klases ir DON'o su kokiu lexion 600 nelyginsim. perverčiau visa super kombaino tema, ir radau tikrai potencialiu rekordininku, man atrodo uk. algis su 7010 case'u per 4h 180t padare, dar mm :icon-cool: manau kad tikrai tu rekordu yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pastebiu, kad dauguma neisnaudoja kombainu pilnu tempu bedomis su transportu ir sandeliavimu. Kai pasiekiau rekorda, tai buvo vienintele diena kai veze normaliai bet ir taij buvo kas 2h, buvo 15min pertrauka :icon-cool:
norint pasiekti rekorda butina pasirupinti transportu. Kai as kuliau nuo manes grudus veze su 2 MTZ'okais ir Gazelka.Atstumas apie 4km
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

89 senukas DON. 100t/dienai Dvi dienas iš eilės !!!

Ada (tik kartą žeminta, vietom iki pečių ...), 7-8t/ha.

(temperatūra variklio prie pat 100, diržai kartais cypauna, variklis dūsta, krovimas kartais "na xodu..", nuostoliai manau 1% neviršino.)

apskritai senukas šį sezoną atlaikė puikiai. Neskaitant pirmų dviejų dienų, kai nuo 8t/ha ištiko šokas, nė karto dėl gedimo neteko iš lauko grįžt.. Kažkokia fantastika - užpili kuro, patepi, nuvažiuoji, nupjauni, parvažiuoji... ir taip 300ha.. Bijau antrą sezoną iš eilės šito rekordo su juo pakartoti nepavyks...

Man reikia kito kombaino :S

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
as ir nesakau, kad su manim konkuruotis, tarp DONŲ tarkim kas daugiausia pakules, vistiek visi suskirtysim i klases ir DON'o su kokiu lexion 600 nelyginsim. perverčiau visa super kombaino tema, ir radau tikrai potencialiu rekordininku, man atrodo uk. algis su 7010 case'u per 4h 180t padare, dar mm :icon-cool: manau kad tikrai tu rekordu yra

700 tonu per sezoną su NYVA. Kiek zinau toks buvo tarybu lietuvos rekordas. Jei neklystu priklauso vienam is mm kaimynu :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir nesakau, kad su manim konkuruotis, tarp DONŲ tarkim kas daugiausia pakules, vistiek visi suskirtysim i klases ir DON'o su kokiu lexion 600 nelyginsim. perverčiau visa super kombaino tema, ir radau tikrai potencialiu rekordininku, man atrodo uk. algis su 7010 case'u per 4h 180t padare, dar mm :icon-cool: manau kad tikrai tu rekordu yra

700 tonu per sezoną su NYVA. Kiek zinau toks buvo tarybu lietuvos rekordas. Jei neklystu priklauso vienam is mm kaimynu :icon-wink:

Žinom tuos sovietinius rekordus. Pirma paleisdavo kokius kvailesnius, kad apkultų apie lauką, slėnius visokius ir apie stulpus, o tada jau varydavo rekordsmenas išsijuosęs, kai laukas visu gražumu. :icon-confused: Nu bet rekordas yra rekordas. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip tu manai, kaip mano rekordas, viena diena nusikūliau pagražas, negražiausius plotus išpjoviau, nes laiko buvo į valias, o kitas dvi dienas daviau paspringt sandelininkui grūdais.Šiemet donai vidutiniškai kviečiuose po 29 bunkerius davė. kai jaunesnis buvau vienas donas per dieną 5 vokiškus bokštus privare.Užtai dabar jis nudvėst baigia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...