Jump to content

Lietuviškieji kombainų rekordai


yogop

Recommended Posts

lakstot jus taip su tais kombainais, o paskui laukas zaliuoja kaip pasetas. na bet gal jum tiap reikia, kitaip nespejat nusikult viska. nzn kaip ten yra. :)

Ne piemenys už vairo.... čia tau ne su niva kulti kur jos nasumas lygus 0. Ir bent kiek aš mačiau tai laukai nežaliuoja aišku yra vienas kita grudas bet taip pas visus....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

lakstot jus taip su tais kombainais, o paskui laukas zaliuoja kaip pasetas. na bet gal jum tiap reikia, kitaip nespejat nusikult viska. nzn kaip ten yra. :)

Tikrai nelakstom daugiau nei galima , kiekvienam savo , visais laikais apkraudavau kombaina proto ribose bet dikai birbinti taipat nenoriu , va ir su esamu case septintuku varau pagal jo galimybes , jei jau gamintojas pagamino toki o as ji nupirkau tai ir naudojames jo nasumu pagal savo poreiki :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mane jau perspjoviai :icon-wink: bunkeri esu 2008m prikules per 12 min., tai kokiu greiciu leki

pernai kvieciuose gan sunkiai kulesi ,greitis buvo 6,5 iki7 bunkeris budavo apie 16 min.,siemet beveik visi kvieciai zuvo tai dauguma atsejom kvietukais,kai cia kazkas rase kad rotorius nemegsta dregnu tai yra nesamone,dauguma derliaus kulem 20-17 dregmes o nasumas kaip ir rasiau vidutiniskai 12-14 min bunkeris,greitis tai 7-8km/val.prie 7su pliusu derliaus, cia jau kiek arkliukai pavelka,kvietukai du kartus trumpinti tai aukstumo kaip mieziai tai todel ir ėjo tik daina :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

lakstot jus taip su tais kombainais, o paskui laukas zaliuoja kaip pasetas. na bet gal jum tiap reikia, kitaip nespejat nusikult viska. nzn kaip ten yra. :)

Ne piemenys už vairo.... čia tau ne su niva kulti kur jos nasumas lygus 0. Ir bent kiek aš mačiau tai laukai nežaliuoja aišku yra vienas kita grudas bet taip pas visus....

Pakankamai drasiai pasakyta. Mazdaug kas su Nyva kulia tas ne zmogus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

lakstot jus taip su tais kombainais, o paskui laukas zaliuoja kaip pasetas. na bet gal jum tiap reikia, kitaip nespejat nusikult viska. nzn kaip ten yra. :)

Ne piemenys už vairo.... čia tau ne su niva kulti kur jos nasumas lygus 0. Ir bent kiek aš mačiau tai laukai nežaliuoja aišku yra vienas kita grudas bet taip pas visus....

Pakankamai drasiai pasakyta. Mazdaug kas su Nyva kulia tas ne zmogus?

Drasiai ir sakau :icon-cool::icon-wink: Beja čia buvo niva paminėta kaip našumo sulyginimas, nes žiūriu kai kurie dar vis galvoja, kad geruose laukuose daugiau nei puse limono kainavusiu kombainu 100t per diena be nuostoliu nepadarysi....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesunku paskaičiuoti jei kas pasakytumėt 1000 grūdų svorį.

Dažniausia,iš bunkerio pasėmus būna 40-45 gramai. Bet mano manymu,pirmiausia išlekia visokie sudžiūvėliai neūžaugos,kurie vertės jokios neturi,o dygsta puikiai. Tad toks skaičiavimas gali neatspindėti realios situacijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na va galim skaičiuoti. Tarkim derlius 5000kg iš 10000mt (5t/ha) tarkim leistini nuostoliai 1% t.y. 50000g ant 10000m2 tai gaunasi 5g vienam metrui. Jei 1000 grūdų sveria 40g tai vienas grūdas 0,04g taip išeina 125 grūdai kvadratiniam metre yra vienas procentas. Nepamenu kiek ten skaitosi vidutinis žmogaus delno plotis, tarkim apie 20cm2 ty 0,04m^2 taip gaunam kad jei tokiam plote randam 5 grūdus tai bus 1% nuostolių jei derlius 5t/ha 1000grūdų sveria 40g ir šiaudai ir pelai skleidžiami. Kai guldoma į pradalges tai jau visai kita matematika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...