Jump to content

Iš kur perkat dyzelį?


Ukius_bulvinskis

Recommended Posts

Malaciai bachurai,suda firmos veza o jus tylit, net bijot pavadinima pagarsint, taip ir toliau laikykit, gal but ne uz pinigus perkat. o tam forume apart pletkalu daugiau nebus ka cia veikt.Bet uztat kokie mes svarbus, kaip viska suprantam, tik niekam nesakykit........ GEDA. Aisku negali atsisakyt tokio malonumo, man suda atveze gal ir draugeliui atvez , bus su kuo padiskutuot apie filtrus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 268
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

  • po 3 mėnesių...

Lietuvoj naftos kaina smarkiai pakrito per pastarasias kelias dienas. Orlen skelbesi kad didmeninė 1,72 Lt/l.

Lukoilas atveža po 1,74 Lt, o Statoilas nenuleidzia nei kiek po 1,85 Lt laiko ir sako jau tuoj bus brangiau.

Manau pats laikas pirkt, nes dar A1 už vasarinės saliarkos kainą išeina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

agrochema kiekvienais metais po pora kartu atveza, nebereikia kanistrais i kolonele lakstyt, kaina mazesne , atidejimas man atrodo 3ct litrui per menesi, tik nebuvau sugalvojas jiems grudu savu pasiulyt :D

Neblogas atidejimas - nusiperki pavasarinei sejai ir ziurek iki atsiskaitymo uzauga 15 cnt. O tai jau bene 10 proc kainos padidejimas. Man kazkada jie siule su 1 cnt pabrangimu, bet tai buvo gal 2007.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

pas mane -25 buvo, bet ziemine saliara jau stingo, masina patrukciodavo....

su rapsais, speju, ne kas bus.....

Matyt,tokia ten ir žieminė. :D

Ryte buvo-23,mašinoj pusė bako F klasės(-17),kita pusė A1 klasės (-33).Ir nieko,jokių bėdų.

musiske saliarka vasarine tipo iki -18, bet uzsalo jau prie -8, o kai atveze ziemine iki -35, tai vaziuoja viskas kas juda :) nesunku atskirt ziemine daug tamsesnes zalios spalvos, supylus i koky stiklini butely vos ne juoda atrodo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar draugas prisipyle svieziai atvesto kuro.Ruo siames vaziuot miskan malku o traktoriu visai nedirba.atsukam filtra o ten gritines tirstumo balta kose.isvalem biski pavaziavo ir vel taspats. kuras tikrai zieminis. :D va tau ir sposas :lol:

toks ten ir zieminis jei parafina filtruose daro... o ka sertifikatuose raso? kokia stingimo ar salimo temperatura?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

deja deja. saliara A1 klases, nespalvota

Deja, deja. O kas tau sake.

Atveze Lukoilas gruodzio vidury ir spalvota ir A1 ir su visais sertfikatais ir benzovezis uzplobbuotas tiesiai is Mazeikiu naftos, ir vazineju kasdien su masina, ir uzvakar dar su traktorium reikejo transporte padirbt ir jokiu problemu. Traktoriaus zvakes pakaista, du ar trys alkuninio apsisukimai brumpt ir dirba varikliukas.

O kaip zinot pas mus jau antras rytas -30, o diena ~ -20 -17.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

deja deja. saliara A1 klases, nespalvota

Deja, deja. O kas tau sake.

Atveze Lukoilas gruodzio vidury ir spalvota ir A1 ir su visais sertfikatais ir benzovezis uzplobbuotas tiesiai is Mazeikiu naftos, ir vazineju kasdien su masina, ir uzvakar dar su traktorium reikejo transporte padirbt ir jokiu problemu. Traktoriaus zvakes pakaista, du ar trys alkuninio apsisukimai brumpt ir dirba varikliukas.

O kaip zinot pas mus jau antras rytas -30, o diena ~ -20 -17.

pilta degalinej, visi poperai sertifikatai kabo pakabinti prie kasu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

deja deja. saliara A1 klases, nespalvota

Deja, deja. O kas tau sake.

Atveze Lukoilas gruodzio vidury ir spalvota ir A1 ir su visais sertfikatais ir benzovezis uzplobbuotas tiesiai is Mazeikiu naftos, ir vazineju kasdien su masina, ir uzvakar dar su traktorium reikejo transporte padirbt ir jokiu problemu. Traktoriaus zvakes pakaista, du ar trys alkuninio apsisukimai brumpt ir dirba varikliukas.

O kaip zinot pas mus jau antras rytas -30, o diena ~ -20 -17.

MAn toks klausimas kilo.

Tikrai is mazeikiu, o ne is sandelio?

Vaztarasti turetu matytis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pilta degalinej, visi poperai sertifikatai kabo pakabinti prie kasu.

Tokiu atveju ne kuras kaltas,o jo tiekimo sistema automobilyje.

Pastebėjau,kad mano kaime,visi kurie dyzelino neperka,nuolat turi tokių problemų.Bakus plauna,filtrus keičia,bet niekas nepadeda.

na, prie -15 dar vazinejau su vasarine..... zalia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pilta degalinej, visi poperai sertifikatai kabo pakabinti prie kasu.

Tokiu atveju ne kuras kaltas,o jo tiekimo sistema automobilyje.

Pastebėjau,kad mano kaime,visi kurie dyzelino neperka,nuolat turi tokių problemų.Bakus plauna,filtrus keičia,bet niekas nepadeda.

na, prie -15 dar vazinejau su vasarine..... zalia.

vazinet ir as vazinejau su lengva, o vat traktoriai ir fura sustojo... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

deja deja. saliara A1 klases, nespalvota

Deja, deja. O kas tau sake.

Atveze Lukoilas gruodzio vidury ir spalvota ir A1 ir su visais sertfikatais ir benzovezis uzplobbuotas tiesiai is Mazeikiu naftos, ir vazineju kasdien su masina, ir uzvakar dar su traktorium reikejo transporte padirbt ir jokiu problemu. Traktoriaus zvakes pakaista, du ar trys alkuninio apsisukimai brumpt ir dirba varikliukas.

O kaip zinot pas mus jau antras rytas -30, o diena ~ -20 -17.

MAn toks klausimas kilo.

Tikrai is mazeikiu, o ne is sandelio?

Vaztarasti turetu matytis.

Vat paziurejau, ir istikruju pristatymas is sandelio Marijampoleje, bet dar nesiskundziu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as vis su rudenine saliarka vazineju..... sy ryta atsikeliau ir ziuriu -29C tai uzsikuriau ir nulekiau i degaline zalios ziemines pilna baka uzsipyliau nes pabugau vazinet prie tokiu salciu su pereinama..... :eusa-shifty: prie -24 piliausi pereinama saliarka i baka tai per leika su sieteliu oi nenoriai bego.... :eusa-snooty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...
  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...