Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

prieš 25 minutes , gediminaske pranešimas:

tu bek nuo jo kaip velnias nuo kryziaus issigandes.  akpil KM 80R 3+1 dabar atrodo jau 3 sezonas.ariu tik savo, tai kaskur 100 ha. (po rapsu ir ankstiniu aciu dievui skutu). aria nepriekaistingai. graziau nesu mates neivieno plugo ariancio. yra musu kraste ir kvernu ir overumu, lemkenu.... tavo hidro ar linges? mano linges.  ari ari ir tik opa,nebe 3+1, o  3+0 :D  ispradziu sakau setonas akmuo koja pakiso, susiutes pasimiau kastuva- blin nieko nera.... tik karta uz akmens nutruko. likusius 7 kartus akmens nebuvo.... blin net juodzamyje nutrukt sugebejes buvo ... beje vakar irgi keitem ta trauke.... truksta ta trauke kur linges laiko. pliusas tas kad 5 min ir uzdeta.... duok dieve kad tik tau laikytu.  bet siaip nesuk galvos, tame angare kur buhalterija isikurusi is lauko kai tik ieini iskart po desine yra patalpa tvorom atitverta, tai toje patalpoje po kaire antroje lentynoje sudetos tos traukes.... :D:D:D  jau 3 skirtingus gamintojus tu traukiu ale pakeite, bei truksta vienodai.... kiek isitare per dideli kilusi triuksma del to plugo tai sake kad sitie linginiai tai dar dar, didziosios bedos su hidro apsaugom, tik nesigilinau kokios...

Mano KM 180R 4+1, lingės paprastos be papildomu lapu, varžtai lingiu kaip instrukcijoi nurodyta laisvi, dabar suarta 40ha buvo papuole  4 akmenys maždaug tokie kaip pusantro krepšinio kamuolio dydžio tai suveikė lingės ir kol kas nieko nenukrito, nu bet tai čia tik tiek tos bėdos ar dar kas buvo nutike, kiek žinau kvernelandam taip pat jos trūkinėja. O tai kai plūgas garantinis tai turėtu jas nemokamai keist manau, bet reikės kokia nusipirkt atsargai, kiek ji kainuoja. Prieš pirkdamas skaitinėjau lenku foruma pie juos tai kurie turi tai nepeikia ju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vienintele beda cia i yra. seip apsauga gerai veikia. akmenu tikrai yra pas mus.trauke apie 40 euru. keicia dykai garantinis. ant sunkios zemes linges persilpnos, jau teko dadeti lapu. p.s. kol nebuvo dadeta dar ir viena lingiu komplekta pakeite (vieno korpuso), nes perluzo jos... gerai, nebesinervuok, vistiek pavedima jau padarei :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , gediminaske pranešimas:

tai vienintele beda cia i yra. seip apsauga gerai veikia. akmenu tikrai yra pas mus.trauke apie 40 euru. keicia dykai garantinis. ant sunkios zemes linges persilpnos, jau teko dadeti lapu. p.s. kol nebuvo dadeta dar ir viena lingiu komplekta pakeite (vieno korpuso), nes perluzo jos... gerai, nebesinervuok, vistiek pavedima jau padarei :D 

Aš tai nesinervuoju, tik pats čia taip stipriai užpizdavojai tuos plugus, kad pasirodė, kad jau pasaulio pabaiga o pasirodo nieko baisaus, galvojau, kad gabalais atskirais pabiro tas plūgas, aš kai pirkau tai norėjau tuos lapus lingiu užsakyt bet pardavėjas patarė jei reikės tada ir užsidėsi, sako pagrinde visi ima be ju ir retai kas jas perka papildomai,  šiaip turėjau ir dabar turiu nemažai lenkišku padargu tai jie man visi su kaupu atidirbo sumokėtus pinigus ko negaliu pasakyt apie dvigubai ar net trigubai brangesne vakarietiška technika, yra ir ten problemu ir nemažu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , Minduksx pranešimas:

Turim mes pluga, galvojau apie antra kad darbai sparciau eitusi, ale devetas apie 10 sukasi jei naujesnis, o visai naujas apie 16 jei mandresnis, jei paprastesnis 13 cia kverneland, dabar galvoju ar tikrai man jo reikia

Tai ir mes turim lemkena, bet kai šiemet viskas vėluoja tai norėjom rapsui suarti greičiau tai galvojam koki dėvėta paimsim bet kai pradėjau žiūrėt tuos dėvėtus tai  arba damušti arba kaina netoli naujo,  tai nupirkom tuose margučiuose ta nauja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesakau kad lenkas jau tragedija. turiu unia ares, unia gniot, unia amber drive, akpil saturn, presa su viniotuvu... visi atidirbe savo kaina, tik plugo traukes tai uzknisa nes laika gaisina kurio niekada neuztenka...... lingiu lapai tai pas juos nesamoninga kaina.. emiau kvernelando is agrotakos naujus tai dvigubai pigesni...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2017‎.‎07‎.‎22 at 10:38, kesstonis pranešimas:

Man irgi panasiai ariu su vogelnoot tai jei slaunys palaidos tai kur molis arimas isplateja kur lengvesne siaureja, tokiom bangom ariasi.Tai laikau slaunis suverzes,centrine trauke statau i ta pailga skyle.

Pagal KUHN metodinius šoninė turi būti float, pagal KVERNELAND fix.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , RALI-RI pranešimas:

Gal kas žinote kur LT galima gauti Kvernalad dalių arba yra ardomu kvernaland plūgų? Nulūžo reguliavimo rankena ir patapo užarta... :( Plūgas nevartomas kampuotu korpusu.

Aš irgi buvau kažkada užaręs, tai visus apskambinus, niekas neturėjo. Auridanoj patarė virinti juostą kokią tvirtesnę ir išgręžt skylę, kad varžtuku galėtum reguliuot tarp tų dantų. Visvien ta ausis ant ašies turėjo likti. Aš pernai po keturių metų atsiariau:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , Žemdirbys pranešimas:

Aš irgi buvau kažkada užaręs, tai visus apskambinus, niekas neturėjo. Auridanoj patarė virinti juostą kokią tvirtesnę ir išgręžt skylę, kad varžtuku galėtum reguliuot tarp tų dantų. Visvien ta ausis ant ašies turėjo likti. Aš pernai po keturių metų atsiariau:D

Ačiū už gerą patarimą, ausis aišku liko.  Nesumąsčiau kaip sukonstruoti tą fiksatorių. Atarti nesitikiu (nes šioj srity nesiseka :D ), o iš dėvėtų pardavėjų atsakymai beveik vienodi - "Senesniam, apvaliu korpusu, gal ir rastumėm". 

Bandysim konstruot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On ‎2017‎.‎09‎.‎06 at 18:57, dzipas pranešimas:

Senos nelike? Rimta tekinimo imone turi metalo kietumo matuokli, pamatuos ir padarys kaip originalo, nes per kieta irgi negerai.

tai kad is kietumo matavimu nelabai ka pasakys apie metalo marke, gal ten bus grudinta. O spektromacius mazai kas turi, va pagal jo tyrimus jau mazdaug gali gaudytis koks tai plienas.

Diedi, va rinkis pagal kisenes storuma :)

plienai.pdf

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, diedi pranešimas:

700 euru orginali. kaip suzinoti is kokio metalo pacios firmos tas asis gamina :)

 

Tai išsamiau papasakok kieno gamybos keliu korpusu tas tavo plūgas, kokio diametro ir ilgio ta ašis tai gal pas ka atsiras koks senas nenaudojamas plūgas pigesnis nei ta ašis kainuoja, kitas varijantas gal galima nuo kokio lenkiško plūgo  panašia aši užsisakyt, gal lenkiška pigiau kainuotu o po to nutekint iki reikiamo diametro ir ilgio. Metalas ten kažkoks turėtu būt neeilinis nes prieš pora metu girdėjau kolega bėdavojo, kad tekino net du kartus skirtingose firmose iš skirtingu metalu tai rezultate abi vis vien nulūžo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, tadasg pranešimas:

Gal kas žinote, remontuojami/pildomi tie cilindriukai, kur slopina ratą apverčiant plūga? Išbėgo skystis, lygtais tepalas, iš jo ir dabar daužosi tas ratas. Plūgas kverneland es100-5. Ar teks pirkti naują?

Man irgi tapati problema, ratas staigiai krenta ir užsikabina uz gilio reguliatoriaus ir uzstringa, mes pabandem patis ipilt tepalo tai nelabai padejo, paskambinau i dotnuva tai vos nenugriuvau kaina 400 eur

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, caper pranešimas:

Man irgi tapati problema, ratas staigiai krenta ir užsikabina uz gilio reguliatoriaus ir uzstringa, mes pabandem patis ipilt tepalo tai nelabai padejo, paskambinau i dotnuva tai vos nenugriuvau kaina 400 eur

Pas mane (kunh) yra toks varžtelis, tai laiks nuo laiko įvarom tepaliuko ir viskas veikia. Pirma syk, tokio pabuvusio nigrolo privarėm tai net laukt teko kol nusileisdavo ratukas:D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...