Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

14 minutes ago, wildfire pranešimas:

praktiskai viskas, kas nuotraukose, yra mano vari master'yje, kuris yra pakabinamas. o ir traktorius sureguliuotas taip pat tam plugui. 

Nebent tavo laukai kaip stalas tai suprantu kad gal ir nereike kad kazkas vaikščiotų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Karsonas pranešimas:

pastebejau kai ariu su palaidom slaunim tai ant kalnu isplateje arimo plotis ir vagos ko pasekoje kreivos gaunasi, kencia arimo kokybe.kiek reguliavau viduriuko nepagaunu, vistiek kas nors islenda, jei padarau pagal knygute tai baisu ziuret kaip susiaria.

Man irgi panasiai ariu su vogelnoot tai jei slaunys palaidos tai kur molis arimas isplateja kur lengvesne siaureja, tokiom bangom ariasi.Tai laikau slaunis suverzes,centrine trauke statau i ta pailga skyle.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, kesstonis pranešimas:

Man irgi panasiai ariu su vogelnoot tai jei slaunys palaidos tai kur molis arimas isplateja kur lengvesne siaureja, tokiom bangom ariasi.Tai laikau slaunis suverzes,centrine trauke statau i ta pailga skyle.

Slaunys ir turi buti auverstos, kalba ena apie slaunu padety su laisvumu aukstyn zemyn y pailgas skyles kaip ir  plugo trauke y pailga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, Amber pranešimas:

Slaunys ir turi buti auverstos, kalba ena apie slaunu padety su laisvumu aukstyn zemyn y pailgas skyles kaip ir  plugo trauke y pailga.

Įleistam plūgui į žemę darbo metu šoniniai stabilizatoriai turi buti laisvoje padėtyje,taigi ten parasyta ar neskaitei,o kopijavimo ploksteles kur aukstyn zemyn palikt fiksuotas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, Amber pranešimas:

Nereike skaityti to ka zinai kaip atsireguliuoti  viska. Kas  palaidas y sonus paliekat laisve? Vercent pluga netranko? Nes svorio cntras keicesi? Neistranko tempimu traukiu? Na kekvienas savaip reguliuojem matomai :icon-wink:

Palieku laisvus soninius stabilizatorius. Netranko nieko, nes pakelus pluga/slaunis tie stabilizatoriai uzsirakina. Nuleidus-atsirakina. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane kalvotos vietovės tai ariu įveržęs šlaunis nes būna kol nuari vagą iki galo lauko nuolydis pasikeičia iš kairės į dešinę dar vidurį lyguma ir tt. Palikus palaidai keičiasi užgriebio plotis nuolydžiuose tai kelis kartus nuvažiavus pirmyn atgal vagos išsikreivina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-03-18 at 20:45, chefas pranešimas:

Helo, Help !!! Gal kas turit tokius , ar turit informacijos apie plugus Krone Mustang 140/4 ?  Labai idomu,  kokia padetis su dylanciomis dalimis  Lietuvoje ir ar kainos labai kosmines joms ?  Ačiū !

tokius turiu,kaltai tinka nuo kvernelando,o noragai irgi tokie pat tik viena skylė neatitinka.Galvojau ją pergręžti,bet paskui nutariau privirint zil-o linges ir kadangi esu ne grūdininkas,arimo turiu nedaug,man to užtenka.Buvau lytagroj pagal kodą užsakęs noragus,bet parvežė ne tokius,ir daugiau niekur nebeieškojau,išsiverčiu su lingėm.Lauko lentos jau visai sudilusios,reikės kažkur ieškot.Yra tokie auksarankiai iš Ventos kurie padaro viską ką nori plūgams,tik reikia duot pavyzdį,jie turi indukcinę krosnį grūdinimui.Su jais kalbėjau Rietavo turguje,kuriame prekiauja savo dirbiniais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Prieš 7 valandų, Minduksx pranešimas:

Gal kas esat kur uzmate parduodama gera 4korp vartoma pluga kuhn arba kverneland?

Nežinau kiek laikys bet pirkau iš margučiu 5 korpusu, tiksliau 4+1 akpil firmos lenkiška plūga, nauja tai kainavo su pvm nepilnus 11, bet čia su atminties cilindru, tarpai tarp korpusu 95cm aukštis berods 82, visos dylančios dalys tinka nuo kverno, tai nežinau ar verta pirkti sena naudota, garantija 2 metai, aria gražiai vartosi švelniai. Gali pasižiūrėt ju puslapyje yra kainos nurodytos ir surašyta kokios komplektacijos ir t.t. Tik per didelio neužsigriebk  ten vadybininkas Marius gan gerai žino kokiam traktoriui koks tinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , viktorass pranešimas:

Nežinau kiek laikys bet pirkau iš margučiu 5 korpusu, tiksliau 4+1 akpil firmos lenkiška plūga, nauja tai kainavo su pvm nepilnus 11, bet čia su atminties cilindru, tarpai tarp korpusu 95cm aukštis berods 82, visos dylančios dalys tinka nuo kverno, tai nežinau ar verta pirkti sena naudota, garantija 2 metai, aria gražiai vartosi švelniai. Gali pasižiūrėt ju puslapyje yra kainos nurodytos ir surašyta kokios komplektacijos ir t.t.

kaI jaunesnis buvau kompe buvo tokia daina : "UZSIPISK, UZSIPISK, UZSIPISK KRABAIS....." nepykit ir neuzblokuokit manes, bet tavo situacija aiski :D:D:D:D:D:D:D:D 

nenoriu nei pasipizdavot nei ko, bet turiu ta pigu triperska velnio atmata :D:D:D:D  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , gediminaske pranešimas:

kaI jaunesnis buvau kompe buvo tokia daina : "UZSIPISK, UZSIPISK, UZSIPISK KRABAIS....." nepykit ir neuzblokuokit manes, bet tavo situacija aiski :D:D:D:D:D:D:D:D 

nenoriu nei pasipizdavot nei ko, bet turiu ta pigu triperska velnio atmata :D:D:D:D  

Na tai pasakok kada pirkai, koks modelis kiek suariai su juo ir kokios bėdos buvo nutike.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , viktorass pranešimas:

Na tai pasakok kada pirkai, koks modelis kiek suariai su juo ir kokios bėdos buvo nutike.

tu bek nuo jo kaip velnias nuo kryziaus issigandes.  akpil KM 80R 3+1 dabar atrodo jau 3 sezonas.ariu tik savo, tai kaskur 100 ha. (po rapsu ir ankstiniu aciu dievui skutu). aria nepriekaistingai. graziau nesu mates neivieno plugo ariancio. yra musu kraste ir kvernu ir overumu, lemkenu.... tavo hidro ar linges? mano linges.  ari ari ir tik opa,nebe 3+1, o  3+0 :D  ispradziu sakau setonas akmuo koja pakiso, susiutes pasimiau kastuva- blin nieko nera.... tik karta uz akmens nutruko. likusius 7 kartus akmens nebuvo.... blin net juodzamyje nutrukt sugebejes buvo ... beje vakar irgi keitem ta trauke.... truksta ta trauke kur linges laiko. pliusas tas kad 5 min ir uzdeta.... duok dieve kad tik tau laikytu.  bet siaip nesuk galvos, tame angare kur buhalterija isikurusi is lauko kai tik ieini iskart po desine yra patalpa tvorom atitverta, tai toje patalpoje po kaire antroje lentynoje sudetos tos traukes.... :D:D:D  jau 3 skirtingus gamintojus tu traukiu ale pakeite, bei truksta vienodai.... kiek isitare per dideli kilusi triuksma del to plugo tai sake kad sitie linginiai tai dar dar, didziosios bedos su hidro apsaugom, tik nesigilinau kokios...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...