Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

Aria ir su tokiais, bet laikas jau prie vartomu perreit

bet kaina ju daug skiriasi

O ka, technologijos keiciasi, pereik prie naujesniu. Vartoma imk ir viskas. maloniau arti. nei jokiu ismetimu sumetimu ir pns.

Art kaip kaip art ratu vaziuoji ir tiek, bet paskui kiek problemu prisidarai be vartomo plugo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vagos, per kurias sokineji, nuo darbu pradzios iki pabaigos, netolygiai paseji, nupjauni ir t.t..

Kai nusipirkau kultivatorių su lyginimo lenta tai kažkaip nelabai trukdo šitie reikalai. O be to niekas neliepia daryti pusmetrinių sumetimų :) Bet kokiu atveju aš irgi už vartomą plūgą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai dėl plūgų pasistojo kitas klausimas. Ar nepajautėt, kad paskutiniu metu plūgų ir kitų padargų dylančios dalys dyla kur kas smarkiau? Gal aš paranojikas, bet kažkokie įtarimai tuo klausimu.

Taigi paramos pasibaigę,o dykaduonių armija nesumažėjus :( Tai ir dylančios dalys važiuoja iš ????? šalių) lytagroj pažiurek traktorius nh .atmetus priekini tilta bielkio dvynys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai dėl plūgų pasistojo kitas klausimas. Ar nepajautėt, kad paskutiniu metu plūgų ir kitų padargų dylančios dalys dyla kur kas smarkiau? Gal aš paranojikas, bet kažkokie įtarimai tuo klausimu.

sensti, tamsta sensti,

greitai ir zemem nebe tokia didele atrodys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3savaites buvau lytagroj Kaune,pirkau 6vnt kamporaižius vartomam plūgui lemken,keičiama dalį1vnt, užsisakiau 6 tvirtinimo detales kamporaižiams prie korpuso ir verstuvių.Kai buvau pas vadybininka tai gal jo draugai buvo užėję,nes net man neuždavus klausimo jis pareiškė draugui kad tuoj bus laisvas,o man patarė kreiptis į konekesko :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3savaites buvau lytagroj Kaune,pirkau 6vnt kamporaižius vartomam plūgui lemken,keičiama dalį1vnt, užsisakiau 6 tvirtinimo detales kamporaižiams prie korpuso ir verstuvių.Kai buvau pas vadybininka tai gal jo draugai buvo užėję,nes net man neuždavus klausimo jis pareiškė draugui kad tuoj bus laisvas,o man patarė kreiptis į konekesko :eusa-think:

Taigi lytagroj normalus dalykas. Jeigu neperki už pusę lemono, tai niekas nekreipia į tave dėmesio. Gyvenimiškas atvejis su lytagra, off topic truputį, bet.... Nupirkau sėjamąją amazone, prie jos buvo kompas. Senas išmislas, ale užsimaniau pasileisti jį. Info niekur nėra, atstovai amazonės ant Lietuvos lytagra ir sv technika. Parašiau į lytagrą, skambinau, kalbėjom... Nu pasakė, kad užklaus. Po savaitės dar sakė, kad užklaus. Ir po kitos dar lauke atsakymo... Galų gale pasakė, kad vokiečiai neduoda jokios informacijos, per senas produktas. O bajeris tame, kad prieš skambindamas į lytagrą parašiau laišką tiesiai į amazonę, t.y. vokiečiams. Jie man per 2 dienas atsiuntė visą medžiagą ir dar atsiprašė, kad neturi angliškai :D O lytagriniams , pasirodo, jie informacijos neteikia :D Beje, SV technika atsiuntė po mėnesio tą patį, ką man buvo atsiuntęs vokietis. Išvados ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3savaites buvau lytagroj Kaune,pirkau 6vnt kamporaižius vartomam plūgui lemken,keičiama dalį1vnt, užsisakiau 6 tvirtinimo detales kamporaižiams prie korpuso ir verstuvių.Kai buvau pas vadybininka tai gal jo draugai buvo užėję,nes net man neuždavus klausimo jis pareiškė draugui kad tuoj bus laisvas,o man patarė kreiptis į konekesko :eusa-think:

Taigi lytagroj normalus dalykas. Jeigu neperki už pusę lemono, tai niekas nekreipia į tave dėmesio. Gyvenimiškas atvejis su lytagra, off topic truputį, bet.... Nupirkau sėjamąją amazone, prie jos buvo kompas. Senas išmislas, ale užsimaniau pasileisti jį. Info niekur nėra, atstovai amazonės ant Lietuvos lytagra ir sv technika. Parašiau į lytagrą, skambinau, kalbėjom... Nu pasakė, kad užklaus. Po savaitės dar sakė, kad užklaus. Ir po kitos dar lauke atsakymo... Galų gale pasakė, kad vokiečiai neduoda jokios informacijos, per senas produktas. O bajeris tame, kad prieš skambindamas į lytagrą parašiau laišką tiesiai į amazonę, t.y. vokiečiams. Jie man per 2 dienas atsiuntė visą medžiagą ir dar atsiprašė, kad neturi angliškai :D O lytagriniams , pasirodo, jie informacijos neteikia :D Beje, SV technika atsiuntė po mėnesio tą patį, ką man buvo atsiuntęs vokietis. Išvados ?

Nesuprantu. Jus bijot ar ka.. imi numeri renki, ir skambini Direktoriui Balsiui. ir viskas butu sutvarkyta.. cackinates jus cia... :D kaip jums nervai dar laiko kai tiek laukti reikia.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3savaites buvau lytagroj Kaune,pirkau 6vnt kamporaižius vartomam plūgui lemken,keičiama dalį1vnt, užsisakiau 6 tvirtinimo detales kamporaižiams prie korpuso ir verstuvių.Kai buvau pas vadybininka tai gal jo draugai buvo užėję,nes net man neuždavus klausimo jis pareiškė draugui kad tuoj bus laisvas,o man patarė kreiptis į konekesko :eusa-think:

Taigi lytagroj normalus dalykas. Jeigu neperki už pusę lemono, tai niekas nekreipia į tave dėmesio. Gyvenimiškas atvejis su lytagra, off topic truputį, bet.... Nupirkau sėjamąją amazone, prie jos buvo kompas. Senas išmislas, ale užsimaniau pasileisti jį. Info niekur nėra, atstovai amazonės ant Lietuvos lytagra ir sv technika. Parašiau į lytagrą, skambinau, kalbėjom... Nu pasakė, kad užklaus. Po savaitės dar sakė, kad užklaus. Ir po kitos dar lauke atsakymo... Galų gale pasakė, kad vokiečiai neduoda jokios informacijos, per senas produktas. O bajeris tame, kad prieš skambindamas į lytagrą parašiau laišką tiesiai į amazonę, t.y. vokiečiams. Jie man per 2 dienas atsiuntė visą medžiagą ir dar atsiprašė, kad neturi angliškai :D O lytagriniams , pasirodo, jie informacijos neteikia :D Beje, SV technika atsiuntė po mėnesio tą patį, ką man buvo atsiuntęs vokietis. Išvados ?

Nesuprantu. Jus bijot ar ka.. imi numeri renki, ir skambini Direktoriui Balsiui. ir viskas butu sutvarkyta.. cackinates jus cia... :D kaip jums nervai dar laiko kai tiek laukti reikia.. :D

ir kelis kartus jau skambinai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau teisus voras nagai i save labiau pradėjo linkti - senatvė

Kas teisybė, tai ne melas. Visi senstam ir su laiku mokomės iš klaidų, todėl tampam taupesni. Bet čia ne mano vieno pastebėjimas, bent jau iš mūsų krašto ūkininkų. Matyt priežastis gali būti ir kita, dėl sausros. Nes viena bendrovė rusiškam plūgui noragus sakė keičia vos ne kas dien.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu overum pluga 2 kartos su priesplugiais. Norejau paklausti kiek leidziat priesplugius gylio ir kiek pats priesplugis turi but nutoles nuo korpuso( na kur tas visas priesplugis turi buti pritvirtintas, ar prie pat korpuso ar per viduri, ar paciama kurpuso priekyje. Nemoku paaiskinti :D Pagelbekit kas. :)

P.S. Dabar as priesplugi pristumes beveik prie pat korpuso, bet jis man kazkodel nelabai gerai dirba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...