Jump to content

fendt


fendj

Recommended Posts

reiktu kelti viską į tenkamą temą, bet neturiu kada remontas namie tai tik šeip kada pripuolu kol akumas grėlės kraunasi.

Todėl Gyčiui atsakysiu irgi trumpai, kai prancūzo ūkininko bandžiau išklausinėti kaip jam atsiperka ar ne, kiek sutaupo ir pan. Jis man atsakė "nežinau ir nerūpi, svarbiausia, kad man patogiau dirbti"

tik prancuzai taip ir gali pasakyti. ;) o mes lietuviai broliai kiekviena centa skaiciuojam todel gal ir nebankrutuojam... duotu tokiam prancuzui padirbti musu salygom tai kazi kiek istemptu neskaiciaves... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 1.2k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

reiktu kelti viską į tenkamą temą, bet neturiu kada remontas namie tai tik šeip kada pripuolu kol akumas grėlės kraunasi.

Todėl Gyčiui atsakysiu irgi trumpai, kai prancūzo ūkininko bandžiau išklausinėti kaip jam atsiperka ar ne, kiek sutaupo ir pan. Jis man atsakė "nežinau ir nerūpi, svarbiausia, kad man patogiau dirbti"

tik prancuzai taip ir gali pasakyti. ;) o mes lietuviai broliai kiekviena centa skaiciuojam todel gal ir nebankrutuojam... duotu tokiam prancuzui padirbti musu salygom tai kazi kiek istemptu neskaiciaves... :)

na taip taip jau kieno kieno, bet mūsų sąlygos tai pačios blogiausios....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

reiktu kelti viską į tenkamą temą, bet neturiu kada remontas namie tai tik šeip kada pripuolu kol akumas grėlės kraunasi.

Todėl Gyčiui atsakysiu irgi trumpai, kai prancūzo ūkininko bandžiau išklausinėti kaip jam atsiperka ar ne, kiek sutaupo ir pan. Jis man atsakė "nežinau ir nerūpi, svarbiausia, kad man patogiau dirbti"

Pasirodo bendraminčių tik Prancūzijoje esama :eusa-clap: Jeigu reikia daikto, tai neskaičiuoji, per kiek jis ten atsipirks, perki ir tiek.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kam jus naudosit ta auto vairavima? jaj traktoriuj 200-400ag? skutant? ariant? ar su tokios galios aparatais purkst ir trest vaziuojat? sejant yra zenklintuvaj jai nuo krasto pradedi tai ir varai kiek paklaida pagal zenklintuva max 30cm padarai normaliai dirbant ir ten retaj.... nu nebent labai miego nori bet tada nei auto vairavimas nepades....o del purskimo ir kitu darbu ne pigiau atsieitu anksciau mineta lauko navigacija? ir dar ja per visus traktorius nesiotis galesit....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Koda rodo taip

3

1

1.2.08

Pagal knyga nera tragiska. Uzvedziau palikau silt, atejau po kelta min uzgeses traktorius, pipsi ekrane EDC. (kur laikrodis ir moto val)

p.s. 3 ir 1 gale virs "8" kazkodel issaugant taip sumeta skaicius

istrink klaidas, paskui vel kurk

gausi esmine klaida. tada pasakysiu, kas yr :D

Gali ir dabar pasakyt, kame ten reikalas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

spėju užstingęs filtras, vasarinis kuras :)

Kaip tik ir ruosiaus vaziuot i degaline prisipilt pilna zieminio *, bet ateinu ir laba diena :)

Dabar nebepadės nei žieminis, nei žibalas, nei priedai. Reikėjo pasirūpint iki šalčių. Susidarė parafinas ir be atšilimo nebeužsivesi. Aš jau senokai supyliau priedus, bet šiandien prie -18 laipsnių užsikūrus garselis nebepatiko, variklis dirba nevienodai, tad palikau ramybėj. Trąšas susivešiu kai bus šilčiau. Mano kuras pereinamas ir aišku dar ir vasarinio likučių buvo. Stikliniam filtro "otstojnike" jau matos parafinas. :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

spėju užstingęs filtras, vasarinis kuras :)

Kaip tik ir ruosiaus vaziuot i degaline prisipilt pilna zieminio *, bet ateinu ir laba diena :)

Dabar nebepadės nei žieminis, nei žibalas, nei priedai. Reikėjo pasirūpint iki šalčių. Susidarė parafinas ir be atšilimo nebeužsivesi. Aš jau senokai supyliau priedus, bet šiandien prie -18 laipsnių užsikūrus garselis nebepatiko, variklis dirba nevienodai, tad palikau ramybėj. Trąšas susivešiu kai bus šilčiau. Mano kuras pereinamas ir aišku dar ir vasarinio likučių buvo. Stikliniam filtro "otstojnike" jau matos parafinas. :icon-evil:

Pas kaimyną su JD buvo taip tik turėjo po to rimtesniu problemu su kuro sistema ir viskas kainavo 800 lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau pakeitus kurą žieminiu ir įdėjus nauja filtrą, turėtų padėtu

Kiek teko girdėti ir su purkštukais reiks kažką daryti

Jei po kiekvieno parafino susidarymo reiktų purkštukus keisti, tai purkštukų gamintojai geriau gyventų, nei marichuanos prekeiviai. :D

Panašu, kad kuro prekiaiviai juodai meluoja. Tiek pernai, tiek šiemet situacija ta pati. Pereinamas kuras ir parafinas pasimato jau po kelių laipsnių šalčio. Šiemet ko tai net priedas nepadėjo, nors pernai su priedu išvažinėjau visą žiemą be problemų. Teks šildyti kurą ir dadėti žibalo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Koda rodo taip

3

1

1.2.08

Pagal knyga nera tragiska. Uzvedziau palikau silt, atejau po kelta min uzgeses traktorius, pipsi ekrane EDC. (kur laikrodis ir moto val)

p.s. 3 ir 1 gale virs "8" kazkodel issaugant taip sumeta skaicius

istrink klaidas, paskui vel kurk

gausi esmine klaida. tada pasakysiu, kas yr :D

Na dabar jau aisku, kad bereikalo parasiau kad pirmas gedimas, kalta salera...Siandien visa diena pas visus tapati beda.

Istrynus klaida meta A.1.B3

Dar bandysiu senus filtrus paleist, blogiausiu atveju teks det naujus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...